Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ertevl bence bilmediğin konularda yazma çünkü çok komik gözüküyorsun. Burada insanlar zaten morali bozuk bir nebze olsun rahatlamaya geliyorlar sende uyduruk bir yazı yazıyorsun gözüne batırıyorsun insanların bu yazıyı okuyanlar bilmeyenler ciddiye alacak daha çok bunalım olacak ondan bu yazıyı silmen iyi olur. Daha geleli 1 ay olmuş ne zaman konuyu kavradın da analizini çıkardın da uzman gibi yazıyorsun

• @ayvalik10

Dediğin gibi son senelerde 25700 lerde kapatmışlar yani case number 30 000 olanlar da kendini çıkmamış görebilir .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ertevl kafan güzel galiba son 2 yıldır giden yok ki son seneler diyorsun sana bir şey sorucam excel tablosuna ulaştın mı kazananların listesini gösteren bu tabloya bir göz at istersen visa bulletin diye bir şey duydun mu bir de aşağıdaki tabloda üstü çizili olan kelime ne anlama geliyor biliyor musun
    Untitled.jpg

• @ertevl dediğin numaralarda giden çok insan oldu ama işte her yıl değişiklik gösteriyor, kimse gelecek konusunda net bir şey diyemiyor bir bakmışsın 2023 40k geçmiş .Talihli olmak her açıdan iyidir istersen 50k ol

• ⭐⭐⭐⭐

@Ferhat-977 paraport şartından dolayı case numberler arası boşluklar çok daha az olacak ben şahsen artık max 20 binleri olumlu düşünüyorum.

• @ayvalik10

son 2 yıl derken bundan önce 2 çekiliş sezonu gidenler demek istedim

• @Rhonster

İnşallah dediğin gibi olur yoksa kazanıp da case number dan dolayı gidemeyeceğime kazanmayayım daha iyi , çok koyar insana case numberın yüksek oluşundan dolayı gidememek

• @ayvalik10

Ben hiç ingilizce bilmiyorum o yüzden burada yazılanları anlayamadım

• @ertevl, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

@ayvalik10

Dediğin gibi son senelerde 25700 lerde kapatmışlar yani case number 30 000 olanlar da kendini çıkmamış görebilir .

Merhaba, tartışmalı bir konu. Bu kazanılan yıla, numaralar arası boşluklara, çıkan kişinin ülke kotasına, genel kotaya, CP mi AoS mu yapacağına ve sair göre değişkenlik göstere bilir. Bir çok detay var ama dediğiniz kısmen doğru.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 sayin @ertevl kisisel fikrini yazmis sayin @ayvalik10 , bence analiz yapmaya calismamis. O nedenle boyle bir tepkiye gerek yok diye dusunuyorum.

Toplamda kac kisinin secilmis oldugu da, dosya numarasi da onemli faktorler... ama son 2 yildir, bunlardan bagimsiz olarak DV programinda sorunlar yasiyoruz... Tum numaralarin "Current" olmasi sadece halihazirda ABD icinde bulunan ve AOS yapan kisilerin isine cok yariyor, ama tabii konsolosluklarda surece devam edenler icin cok bir sey ifade etmiyor.

• @ayvalik10

Bak sana bir bilgi daha vereyim

2020 nin rezervleri ve 2021 in davalarindan gelecekleri 2022 mulakatlari arasinda alirlarsa 15000 lere gelmeme ihtimali bile cikabilir.

Bu tamamen konsolosluk calisma hizlariyla alakali.

Bekleyip agustos ortasinda yayinlanacak bultende gorecegiz ekim ayina yaklaşımı.

• ⭐⭐

günaydın forum kardeşliği sona mı eriyor bu ne kimsenin tahammülü kalmamış, burası bekleme odası olasılıklar hep var ama biz burada gelecek senenin umutları üzerine konuşuyoruz. @ertevl 2020-2021-2022 bekleme odaları veya aşamalar odalarında konuşmalarınızı sürdürmeniz daha mantıklı kazananlar açısından konuşacaksanız burası uygun değil. Kimsenin moralini düşürmeyiniz. Katılacak ve gelecekteki kazananlardan olmayı umut edenlerin odası olduğu ve bizde umutlandığımız için siz ısrarcı olarak umutlarımızı kırıyorsunuz.

• İnsanlar artık bu ülkenin yaşam şartlarından öyle sıkıldılar ki, forumdaki konuşmalara bile yansır hale geldi.
    Birçok insanda tahammül sınırları son noktada neredeyse...
    Sakin ve kırıcı olmadan yazı yazmak herkes için daha doğru bir yaklaşım olacaktır,
    forumda birinin, bir diğerine üstünlük kurmaya çalışması yada baskı altına almaya çalışması sadece can sıkıntısı üretir...
    selam ve saygı ile...

• ⭐⭐⭐

Sevgili forum ailem nasılsınız?
    Turist vizesi en erken tarih ağustos 2022 veriyor kalbim dayanmıyor artık 🥺

• @gariban

Umutlarınızı kırdığım için özür dilerim

Full gazlı günler diliyorum .

• @orhancengizk

Evet artık insanların psikolojileri bozulmuş

Gerçeklerden bahsedince hemen alevleniyorlar ki her ihtimal de olabilir .

Adamın birine bu sene birşey çıkmamış gelecek sene için moralini bozuyormuşum .

Herşeyden morali bozulan insanın Amerikada ne işi var ....

• ⭐⭐⭐

@Hyller, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

Sevgili forum ailem nasılsınız?
    Turist vizesi en erken tarih ağustos 2022 veriyor kalbim dayanmıyor artık 🥺

@denizci10 ara ara kontrol ederek mevcut randevusunu daha öne çekmişti sanırım. Ağustos 22'ye randevu alıp takipte de kalabilirsin. Son gelişmeleri bugün yarın @denizci10 paylaşır.

• herkese selam olsun dostlar

• ⭐⭐⭐

@ertevl, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası (Bekleme Odası)

@orhancengizk

Evet artık insanların psikolojileri bozulmuş

Gerçeklerden bahsedince hemen alevleniyorlar ki her ihtimal de olabilir .

Adamın birine bu sene birşey çıkmamış gelecek sene için moralini bozuyormuşum .

Herşeyden morali bozulan insanın Amerikada ne işi var ....

Verdiğin bilgilerin bir kısmının olasılığı yok bir kısmının doğruluğu yok ve inatla da ben sana şunu söyliyim ben sana bunu söyliyim diyorsun.

1. 25k üzeri umutlanmasın demek sana düşmez her geçen gün herşey değişiyor, bırakın insanlar umutlarını yeşertsinler.

2. DV2020 ce DV2021 lerin süreçleri bambaşka süreçler var,
      Dv 2020 de mahkeme sonucu o sene kazananları ve o senenin kotasını etkiler.
      DV2021 de ise yanlış hatırlamıyorsam 30 Eylül itibariyle tüm süreç sıfırlanıyor yani DV2022 süreci başlamadan DV2021 süreci tamamen sıfırlanıyor 2022 yi bağlayan hiç bir işlem yok yani 15k lara düşer demek de bilmeden yorum yapmaya giriyor.

3. burası insanların hayallerini anlattığı gitmek istediği şehri konuştuğu diğer insanlarla tanıştığı bir ortam yani buna umutlanmayın şunlar heveslenmesin gibi negatif düşüncelere hiç birimizin tahammülü yok zaten şuan yaşarken yeterince negatif şeyle karşılaşıyoruz buraya gelip umutlarımızı ve hayallerimizi yaşatıp biraz olsun stress atmak istiyoruz.

Herşeyden morali bozulan insanın ne işi var diyen insan da negatiflerin önde bayrak sallayanı bu kadar negatif düşünen bir insanın Amerika da ne işi var ? ?

• ⭐⭐

@hadi-BE benim de hayalim amerikada yaşayip belli bir zaman sonra cebime paramı katıp merak ettigim gitmek istedigim eyaletlere bir tur yapmak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |