Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@rana Turkiye'ye donuslerde PCR testi zorunlulugu kaldirilmisti. Sartlari saglayip saglamadiginiza bir bakin isterseniz.

https://yesilkartforum.com/forum/post/213938

• Sizlere bir sorum olacaktı:
    Pazar günü miamiden-türkiyeye uçağım var ve test yaptırmam gerekiyor. Bir arkadaş 72 saati hesaplayarak test yaptırmış ama Türkiye ye inişi 4.Gün olduğu için uçağa almamışlar. Gün farkı illaki oluyor, cumartesi yaptırsam pazar sonuç çıkar mı acaba, cuma yaptırmayı planlıyordum.
    Çok mu karışık sordum, bilemedim🙈

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rana amcamlar geldi miamiden test sonucunu uçuştan bir gün önce alırsan ozaman hiçbir sıkıntı olmuyor. Onlar cvs de oldular.

• @rana Cuma gunu ogleden sonra test yaptirirsaniz, sorun cikmaz.

• @rana Cuma gece 11:30 da olan ucak icin carsamba sabah 9 da test verdik. cikmadi sonuclar. yarim saatte sonuc veren bir yer bulduk. 2 kisi icin 320$ odedik maalesef. olabildigince dogru ayarlamaya calisin saatini.

• Selamlar,haftaya istanbul-newark uçuşum var.Uçuştan önce bir form doldurmak gerekiyormuş bununla ilgili bilgisi olan var mı?
    Bir de devlet hastanesinden alınan pcr testleri kabul ediliyor mu?

• @xpowerglide Biz iki hafta önce indik Abd 'ye herhangi bir form doldurmadık.
    Elçiliğin sitesinde test kabul edilen yerlerin listesi vardı. Sağlık Bakanlığının onay verdiği yerler kabul ediliyordu.

• Ben green cardliyim.Suanda turkiyeden direk gelislerde sadece pcr testi istiyorlar onu biliyorum ancak aktarma uçuşlarda herhangi bir skinti var mi Almanya veya baska ülke üzerinden geldiğimizde bir skinti oluyor mu ekstra birsey isteniyor mu

• Arkadaşlar nisan ayında ben uçuş yaptığımda Almanya aktarmalı olarak geldim pcr testini yenibosna da bir hastanede çok uyguna yaptım, 160 tl gibi bir rakamdı ve 2 günde çıktı. Göçmen vizesi olmayan 3 kişiyi uçağa almadılar direk uçuş bileti almalarını söylediler, benim içinde aynısını söylediler ancak ben 30 dakika dil dökerek ancak uçağa binebildim. Göçmen vizesi olanlar için aktarmalarda herhangi kisitlama yok ancak görevliler her vize konusunda bilgi sahibi olmadıkları için canınızı sıkabiliyorlar

• @redur47, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Arkadaşlar nisan ayında ben uçuş yaptığımda Almanya aktarmalı olarak geldim pcr testini yenibosna da bir hastanede çok uyguna yaptım, 160 tl gibi bir rakamdı ve 2 günde çıktı. Göçmen vizesi olmayan 3 kişiyi uçağa almadılar direk uçuş bileti almalarını söylediler, benim içinde aynısını söylediler ancak ben 30 dakika dil dökerek ancak uçağa binebildim. Göçmen vizesi olanlar için aktarmalarda herhangi kisitlama yok ancak görevliler her vize konusunda bilgi sahibi olmadıkları için canınızı sıkabiliyorlar

Selam redur47,
    Gocmen vizesi olmayanlar icin Ist dan direk ucusta durum nasil? Bilginiz var mi bu konuda?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hasbelkader, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@redur47, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Arkadaşlar nisan ayında ben uçuş yaptığımda Almanya aktarmalı olarak geldim pcr testini yenibosna da bir hastanede çok uyguna yaptım, 160 tl gibi bir rakamdı ve 2 günde çıktı. Göçmen vizesi olmayan 3 kişiyi uçağa almadılar direk uçuş bileti almalarını söylediler, benim içinde aynısını söylediler ancak ben 30 dakika dil dökerek ancak uçağa binebildim. Göçmen vizesi olanlar için aktarmalarda herhangi kisitlama yok ancak görevliler her vize konusunda bilgi sahibi olmadıkları için canınızı sıkabiliyorlar

Selam redur47,
    Gocmen vizesi olmayanlar icin Ist dan direk ucusta durum nasil? Bilginiz var mi bu konuda?

direkt ucuslarda sorun yasamamaniz lazim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@redur47, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

bilgilendirme icin tesekkurler. Bu tur durumlara herkesin dikkat etmesi lazim.

• @hasbelkader https://www.iatatravelcentre.com/world.php
    Buradan incelediğimde direk uçuş için bir problem olmadığını gördüm, dilerseniz sizde inceleyebilirsiniz

• @susam-hanım

Sene oldu 2021
    THY ekonomi class 1 bilet yaklaşık 9000 TL . ( İstanbul - USA )

• ⭐⭐⭐

@ertevl, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@susam-hanım

Sene oldu 2021
    THY ekonomi class 1 bilet yaklaşık 9000 TL . ( İstanbul - USA )

arkadşaım gittiğin her konu da neden negatif yorumlar yapıyorsun anlamıyorum?

gidiş dönüş ve farklı eyaletleri dene eminim daha ucuza bulacaksındır.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir Arkadas gayet dogru fiyat vermis. Esimi ve oglumu TR'ye gonderdim dediginden fazla fiyat odedim. Yasadigimiz eyaletten baska eyalete mi gidelim ucmak icin cozumunuz bu mudur? 😃

• Biz kisi basina THY ile Newark, NJ - Istanbul -Adana gidis/donus $1,220 odedik. Bu yaz donemi icin.

• ⭐⭐⭐

@keysnambır, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@tolgasatir Arkadas gayet dogru fiyat vermis. Esimi ve oglumu TR'ye gonderdim dediginden fazla fiyat odedim. Yasadigimiz eyaletten baska eyalete mi gidelim ucmak icin cozumunuz bu mudur? 😃

Dönemine göre değişiyor benim tepkim sürekli negatif olması daha önce yazdıklarından dolayı

• Yasaklı

Enuygun dan bazen hayallere dalıp new york uçak biletlerine bakıyorum. Thy aktarmasız 5800-6000 tl civarı gösteriyor. Fena değil gibi ama sizler daha iyi bilirsiniz.

• @tolgasatir

Hayallerle yasayarak bir yere varan kimse gormedim

Benim yazdiklarimin arkasindayim

Bak ucak biletleri icin bile yazdiklarim seni etkilemis

Olumsuzlukla gercekleri ayristirmalisin

Benim burada yazdigim

1. ) case number 25000 uzeri numaralar current olmayabilir . ( Gecmis senelerde de bu yasanmis ) artik her sene green card basvuru sayisi artiyor buna gore suan case number 25000 de kapatiyorsa 2-3 sene icinde 20000 de kapatmaya baslayacak .

2.) Ucak biletinden bahsetmisim ona tepki gostermissin ki ben ucak biletinin fiyatini ( THY ) olarak belirtimisim . Sana da 2 kisi hatta daha dusuk yazdigimi belirtmis .

Benim buraya takilma sebebim olayin gerceklerini gormek , biri yazmis burada herkesin hayalin var diye bu forum hayal kurma forumu mu yoksa gercek bilgi edinme forumu mu ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |