Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @basakd @mutkili @runaslan merhabalar, bugun nvc'de bekleyen bircok kisinin dosyalari ankaraya gonderilmis ve 'in transit' gozukuyormus statuleri. kontrol ettiniz mi acaba sizin bir gelisme var mi? dosyalariniz 'in transit' olmus olabilir mi? umarim olmustur 🙂

• @malymoris hala NVC'de. 🙁 başvurular belirli zamanlarda mı büyükelçiliğe gönderiliyor, mesela ayın ilk haftası gibi, yoksa direkt büyükelçilikten talep geldiğinde mi bilginiz var mı?

• @basakd alt text
    boyle bir tablo dolaniyor ortalikta bunlar nvc'nin konsolosluklara yolladigi tarihler. su zamana kadar da yaniltmadi pek insallah sizinki yarin gonderilir.

• Herkese merhaba tekrar. 21 Haziran'da randevum var başkonsoloslukta. Belgeleri ayarlamakla uğraşıyorum hala 😔. Gelişmelerden ve detaylardan herkesi haberdar edeceğim. @malymoris ve @runaslan öncelikli olmak üzere bu süreçte yanımda olan herkese çok teşekkürler şimdiden. Umarım bir aksilikle karşılaşmayız.

• @malymoris paylaşım için teşekkür ederim gelişme olursa buradan güncellerim. Umarım tüm bekleyenler yakın zamanda güzel haberler alırlar

• @malymoris Maalesef hala NVC de. Her gün kontol ediyorum 🙂 sanırım 22-23 haziranda gelecek

• @runaslan, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@malymoris Maalesef hala NVC de. Her gün kontol ediyorum 🙂 sanırım 22-23 haziranda gelecek

Ay inşallah benimki dee 😃 gerçi daha case number bile alamadım ama muhtemelen 10 gün içinde onu da alırım enerjimiz yüksek 😃

• Merhaba arkadaşlar acaba wac numarasıyla hangi sayfadan dostya durumunu takıp edebilirim

• @suleo çok teşekkür ederim

• Case number bugün alabildik, ancak usciste doğum tarihim doğru olmasına rağmen nvc hata yapmış ve doğum tarihimi mart yerine mayıs olarak girmiş.
    Form doldurduk düzeltilmesi için ancak süreci uzatıp uzatmayacağı ile ilgili endişem var, bu şekilde bir hata yaşayan var mı?

• Merhaba arkadaşlar noa 2 onayi aldıktan sonra neler yapmamız gerekiyor acaba ve hangi yolu izlemeliz

• @Güven-Carmen-Tek NOA2 onaylandıktan sonra NVC Received oluyor sonra konsolosluğa gönderiliyor sonra konsolosluktan mail geliyor, randevu almak ve ds-160 formu doldurmak ,ödemeyi yapmak,Ptt adresi ve doktor randuvusunu almak sonra mülakata gitmek veee vize onaylanıp artık PTT’den vizemizi alabiliriz. Eğer eksik ya yanlış varsa bilen arkadaşlar düzeltsin🙂( tabiki bekleme süreler herkeste farklı oluyor)inşallah herkes için süreçler çok hızlı ilerler .

• @Tdream verdiğiniz bu bilgiler için çok teşekkür ederim inşallah burada sabırla bekleyen tüm arkadaşların onayları biran önce gelir

• @P4BLO hayirli olsun sonunda alabilirdin sevindim adina 😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yeliz-Saray, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Case number bugün alabildik, ancak usciste doğum tarihim doğru olmasına rağmen nvc hata yapmış ve doğum tarihimi mart yerine mayıs olarak girmiş.
    Form doldurduk düzeltilmesi için ancak süreci uzatıp uzatmayacağı ile ilgili endişem var, bu şekilde bir hata yaşayan var mı?

hata, size gonderilen I-797 formunda mi?

• @Hasan33, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@P4BLO hayirli olsun sonunda alabilirdin sevindim adina 😊

cok tesekkur ediyorum. umarim guzel haberlerle donerim.

• Nvc deki dosyamizi nereden takip ediyoruz acaba

• Merhaba arkadaşlar biz halen NOA2 bekliyoruz ve ben oturduğum adresten başka bir adrese tasinacagim bu sorun olurmu acaba

Benzer Başlıklar

• 1468
  • 2908
  • 116
  • 858
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |