Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @graombze Gerekiyor. 72 saat kurali var hatta. Devlet hastanelerinden yaptiramiyoruz testi bugun ogrendigime gore . Devlette yaptirdigin testin altinda YURTDISINDA KULLANILMAZ yaziyor dedi doktor bir arkadasim. Havalimaninda yapiliyormus 1.5 saat icinde teslim edildigi yaziyor tabi ama yakin zamanda tecrube eden birisi varsa bizi bilgilendirirse cok iyi olur bu konuda. Ozel hastanelerdende 250 tl karsiliginda alinabiliyormus ama havalimaninda da ayni fiyat. Benim merak ettigim pcr testinde sonucun yanlis olma ihtimali var yani negatif olsan bile sonuc pozitif cikabilir. Eger sonucumuz pozitif cikarsa bilet nolacak mesela bunu merak ediyorum ben de

• @Ist-to-NY benim kuzenim devlet hastanesinde çalışıyor. Kendisi yurtdisindan gelenlere veya gidenlere biz yapıyoruz dedi. Hemen çıkıyor sonuc dedi. Bu arada kuzenim covid laboratuvarında çalışıyor. Tabii siz öğrenin yine ama ben orda yaptıracağım. 250 tl ücreti

• Yapiyorlar o dogru, yurtdisina cikmak icin kullanilmiyor dediler, https://istanbulism.saglik.gov.tr/TR,189555/yurt-disina-cikislarda-pcr-testi-yapacak-kurumlar.html , linkde de yazdigi gibi belli hastaneler. Karar sizlerin ben bugun konustum sadece sizleri uyarmak icin dedim.

• @Ist-to-NY kuzenimin söylediğine göre yurtdisi için gelenler onun bölümüne gönderiliyormus. Kullanılamaz diye birsey demedi. Arkadasim gitti trabzondan gitti hastanede yaptırdı gitti.

• @graombze anladım ben samsundan gidiyorum bizim burda yetkili hastane dediğim yer:) siz doğru söylüyorsunuz ama ben istanbulda degilim.

• @graombze Sizlerde dogru soyluyorsunuz sanirim farkli seyleri konusuyoruz ondan anlasamadik 😃

• PCR icin b plani hazir olsun diyelim tatliya baglayalim ❤

• @Ist-to-NY kesinlikle:))))

• @graombze keske hic istemeseler ama maalesef:)

• @Ist-to-NY, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@graombze Gerekiyor. 72 saat kurali var hatta. Devlet hastanelerinden yaptiramiyoruz testi bugun ogrendigime gore . Devlette yaptirdigin testin altinda YURTDISINDA KULLANILMAZ yaziyor dedi doktor bir arkadasim. Havalimaninda yapiliyormus 1.5 saat icinde teslim edildigi yaziyor tabi ama yakin zamanda tecrube eden birisi varsa bizi bilgilendirirse cok iyi olur bu konuda. Ozel hastanelerdende 250 tl karsiliginda alinabiliyormus ama havalimaninda da ayni fiyat. Benim merak ettigim pcr testinde sonucun yanlis olma ihtimali var yani negatif olsan bile sonuc pozitif cikabilir. Eger sonucumuz pozitif cikarsa bilet nolacak mesela bunu merak ediyorum ben de

PCR pozitif cikarsa bilet nolacak onu da tartisalim bi ara o arada kaynadi

• @Ist-to-NY ben ogrendim thyden pozitif testi gönderiyorsunuz açığa aliyoruz bileti dedi insallah olmaz is güç var cok buyuk sorun olur.

• @graombze Hem de ne sikinti olur .. Eger pozitif cikarsa tekrar yaptirmanizi tavsiye ederim bazen false pozitif cikiyormus

• @Ist-to-NY 100 kere yaptiririm gerekirse bilmiyorum bilir misiniz covid 2. Doz aşısı oldum ben hala pozitif cikma olasılığı var degil mi?

• @graombze Asi oldugu halde vefat edenler bile var maalesef. Ben gitmeden 1-2 arkadas ile gorusecektim. Gozum korktu ciddi ciddi yarin arayacagim ayip olmazsa baska zaman goruselim diyecegim sanirim ahah

• @Ist-to-NY ben kimseyi görmedim bundan sonra inşallah sorun olmaz son 3 hafta ama etrafımda kovid olan kimse yok 1 aydır burdayım kimseyi duymadim.

• Temkinli olmakta fayda var efendim saglikli sihhatli gunler diliyorum sizlere

• @Ist-to-NY devlette yaptırdığınız yurtdışı pcr da yurtdışında kullanılmaz yazmıyor. Normal yurtiçinde yapılan pcr lar için geçerli. Devlette de özelde de pcr testi 250 tl her yerde sabit fiyat.

• @isag Bilgi yanlissa kusura bakmayin lutfen acilde calisan bir uzman arkadasimiz bana boyle soyledi. Onceden yapildigini ancak artik yapilmadigini soylemisti. Yinede son gune birakmasin kimse en garantisi o sekilde 🙂

1. Girişimi yaptım bende geçen hafta. Sakaryada ağız ve diş sağlığında yapılıyormuş yurt dışı için pcr testi, 170 tl verdim, 6 saatte çıktı sonucum. Haftaya Türkiye ye dönücem, miami de ücretsiz test yatırabileceğim bir yer öneriniz var mı?

• @rana Curative PCR testing diye google'dan arayin. Ucretsiz ve 24 saatten once sonucu email ile gonderiyorlar.

Benzer Başlıklar

• 11
  • 359
  • 8
  • 7
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |