Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@eynar böyle bir konu için formu actirmaniza gerek yok. verdiğiniz bilgiler hatalı değil, sadece ifadelerinizde tutarlı ve doğru olmanız bekleniyor. siz de bunu yapmışsınız zaten, içiniz rahat olsun.

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@eynar böyle bir konu için formu actirmaniza gerek yok. verdiğiniz bilgiler hatalı değil, sadece ifadelerinizde tutarlı ve doğru olmanız bekleniyor. siz de bunu yapmışsınız zaten, içiniz rahat olsun.

Çok teşekkür ederim hızlı yanıtınız için.

• @gucarslan Anladım teşekkür ederim. Kafamı karıştıran nokta; şu an yaşadığım adresten 4 yıl ayrılıp sonra geri döndüm. Tahminen bu adresi hem önceki adreslerim arasında hem de şu anki adresim olarak yazmam gerekli. Doğru mu?

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ali-yılmaz, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar. Ds260 formuna girmeye çalışıyorum soy isim doğum yılı ve confirmstion numarasını girdiğimde talebiniz şu anda işleme alınamıyor diye uyarı çıkıyoruz karşılaşan oldu mu acaba. Yoğunluktan kaynaklı bir hatamıdır

ilk defa mi giriyorsunuz? yoksa daha once ayni bilgilerle girebildiniz mi ?

İlk defa girmeye çalışmıştım. Farklı tarayıcılarda ve PC’lerde de aynı hatayı vermişti. Daha sonra sayfanın yanında tarayıcı gereksinimler diye bir bölüme tıkladığımda Java’nın güncel olması gerektiği yazıyordu. Güncellerim düzeldi. Daha sonra giriş yapmayı denemedim düzelmiştir diye düşünüyorum. Benzer sorunla karşılaşan olursa diye yazmak istedim. Herkese kolay gelsin.

• DS 260 için tüm sosyal medyaları yazmamız gerekli mi?

• Merhabalar,

Ben DV2022 telegram grubuna katılmak için linke tıkladım fakat "DV2022 Talihli Kayıt Formu adlı formda artık yanıt kabul edilmiyor.
    Bu durumun hatalı olduğunu düşünüyorsanız formun sahibiyle iletişim kurmayı deneyin." diye uyarı veriyor. Konu hakkında yardımcı olur musunuz?
    Telefram: İzzet Dinç
    Case no: 2022EU00000XXX

• ⭐⭐

@suleymanhvz, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

DS 260 için tüm sosyal medyaları yazmamız gerekli mi?

Şunlar hariç diye bir ifade var mı soruda?

• Merhaba,,
    In case number : 2022EU00022***
    Telegram grubuna alabilirmiyiz...

• Merhabalar. İş bileğileriyle alakalı bir soru sormak istiyorum. Bilen yada benzer durumu olan varsa cevaplarlarsa sevinirim. 2009 da okuldan mezun olunca bir belediyeye işe girdim. 2009 dam bu güne kadar devam ediyoruz. Saat ücretli ve kısmi süreli çalışıyorum ben. Maaşlarımız taşeron firmalar üzerinden veriliyor. Sorum şu: e devletten detaylı hizmet dökümüne baktığımda işveren koduna tıkladığımda işveren x belediyesi değil de taşeron firmalar görünüyor. 2009dan 2021 yılına kadar farkı taşeron firmalar var. Ds 260 formuna belediyenin aşını mı yazacağım yoksa taşeron firmaları m? Öyle olursa her bir firmanın sahibini yöneticini bilmem mümkün değil. Bir de bir dönem(3-5 ay kadar) kısmi süreli olduğum için eksik kalan sigorta gününü elimin çalıştığı firma üzerinden tamamlıyorduk. İş ver eşim olarak görünüyor. Onu da yazmalı mıyım. Şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Uhduhyankee, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan Anladım teşekkür ederim. Kafamı karıştıran nokta; şu an yaşadığım adresten 4 yıl ayrılıp sonra geri döndüm. Tahminen bu adresi hem önceki adreslerim arasında hem de şu anki adresim olarak yazmam gerekli. Doğru mu?

hangi tarih aralıklarında nerede yasadiysaniz öyle yazacaksınız.

xx.xx.xxxx a adresinde
    yy.yy.yyyy b adresinde
    zz.zz.zzzz yine a adresinde gibi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emrah-ZORLU, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba,,
    In case number : 2022EU00022***
    Telegram grubuna alabilirmiyiz...

bu başlığın ilk üç iletisini okuyun lütfen.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@İzzet-Dinç, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar,

Ben DV2022 telegram grubuna katılmak için linke tıkladım fakat "DV2022 Talihli Kayıt Formu adlı formda artık yanıt kabul edilmiyor.
    Bu durumun hatalı olduğunu düşünüyorsanız formun sahibiyle iletişim kurmayı deneyin." diye uyarı veriyor. Konu hakkında yardımcı olur musunuz?
    Telefram: İzzet Dinç
    Case no: 2022EU00000XXX

1 saat sonra tekrar deneyin lütfen. suan bir çalışma yapıyoruz.

• Herkese merhaba. Formu doldururken ilk sayfada Baska isim kullandinizmi diyor. Orada evlenen kadinlar için soyisim de istiyormuş. Biz orasini maalesef başka isim kullanmadi olarak isaretledik. Mecburen formu actirmak zorunda kalacagiz degilmi ?

• @goblis Hayır yok

• Tekrardan merhabalar, geçen senelerde work and travel yaptığım için social security numberım bulunmakta, fakat ben yinede yeni bir ssn almak için ds260 formunu doldururken Social Security Number kısmında ''yeni bir ssn kartına ihtiyacınız var mı'' sorusuna evet yanıtını versem herhangi bir sorun çıkar mı yoksa ssnimin olduğu için hayır olarak işaretlememi önerirsiniz. (Vergi iade başvurularını yaparken ssni isteyen şirketlere güvenmediğimden yeni bir ssn kartını almayı talep etsem ne olur açıkçası) Şimdiden teşekkürler 🙂

• ⭐⭐

@suleymanhvz Sorunuzun cevabı belli o zaman

• ⭐⭐

@ali-yılmaz Bence tek işveren olarak belediyeyi yazabilirsiniz.

• Arkadaşlar Merhaba Kcc'ye mail attım ds 260 formunun tekrar açılması için acaba ortalama kaç günde cevap gelir.

• Merhaba, EU siralamam var, mulakat tercihim Ankara ancak Fasta(Afrika) mulakata girme imkanim var. Koronadan etkilenmemisler konsolosluk duzenli olarak calismis yani. Tavsiyeniz ne olur, avrupa ile afrika siralamasi farkli bu durumda hangi siralamaya gore cagiracaklar beni? Cevaplariniz icin simdiden tesekkur ediyorum.

• Arkadaşlar merhaba, ben 13 mayıs 2021 günü ds-260 formunu submit ettim. Ancak aklıma bir takılan bir soru var. Ben 2010 yılında beyin kanaması geçirdim ve askerden muaf oldum. Şuan devam eden bir sorun, her hangi bir fiziksel eksikliğim yok. Ameliyat vesaire de olmadım ve daimi olarak kullandığım bir ilaç da bulunmamakta. Ds-260 formunda da askerliği yapmadığımı belirttim. KCCden istenen belgeler arasında askerlik durumunu istediklerini gördüm. E-devletten alacağım belgede de muaftır diye yazıyor. Mülakatta bu muafiyetin sebebi nedir diye sorulur mu? Diyelim soruldu ve sebebini söyledim diyelim bu vize işlemlerini sıkıntıya düşürür mü? Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |