Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba,
    Telegram kanali kuruldu mu acaba?
    Dun formu doldurup ilettim ancak henuz eklenmedim? Ismini ozelden atabilirseniz ben gruba dahil olayim en azindan

• @dedefaf, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba,
    Telegram kanali kuruldu mu acaba?
    Dun formu doldurup ilettim ancak henuz eklenmedim? Ismini ozelden atabilirseniz ben gruba dahil olayim en azindan

Vakit bulduklarında ekleyeceklerdir.

• ben yuksek lisans mezunu oldugumdan advanced egitimi secip bitirdigim 2 universiteyi yazip, lise bilgisini girmedim bu onemli bir konu olur mu?

• Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim. Çok mutluyum ilk katılışımda çekilişi kazandım. 20 yaşındayım umutlarım çok yüksek. Şuanda DS-260 formuyla alakalı bir kaç sorun yaşamaktayım. Yardımcı olabilecek olanlar buyursun lütfen. Ben şuanda Pamukkale üniversitesi öğrencisiyim ve lisede 3 farklı okula gittim. Daha önce de Nevşehir'de 1 yıl üniversite okudum. Şimdi bu "Number of Educational Institutions Attended" kısmında şuanda okuduğum dahil 5 mi yazmam lazım? Çoğu kişi eğer üniversite okuyorsanız 2 yazın diyor (lise ve üniversite). 2 yazmaya kalktığımda bilgilerini girdiğim liseler sayı olarak uyuşmuyor diye hata veriyor. Ancak formda tüm bilgiler isteniyor. 2015ten 2019'a kadar sadece bir lisede okuduğumu söylersem de canımı sıkarlar. Kazananlara hayırlı olsun kazanamayanlara da bol şans. Sevgiler.

• DS-260 formunu açtırmak süreci olumsuz etkiler mi?

• Merhaba Arkadaşlar. Şanslılar arasında bende varım. Sıralamam 16binlerde başvuru sürecinde şu an doldurmamız gereken ds260 formu, başvuru esnasında doldurduğumuz ilk formun güncellenmesi mi demektir acaba? Yani ilk forumda yanlış girilen herhangi bir bilginin güncellenmesi olarakta algılanabilir mi ? Cevap için şimdiden çok teşekkür ederim. Bu yaptığınız yardımlar içinde hepinize minnettarım çok faydalı bir forum sitesi.

• "Your request cannot be processed at this time." Bu hatayı başka alan var mı? ds260

• @xbens, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Herkese Selam , DV 2022 Dosya numaram 8binlerde sorum şu şekilde ;

• Pasaportum 2022 temmuzda süresi bitiyor ds260 formunu mevcut pasaportumla doldursam daha sonra yeni pasaport aldığımda güncellesem problem olur mu ? Çünkü yeni pasaport başvurusu gelmesi en az 1 aylık süreç pandemi vs formu göndermekte geç kalmak istemiyorum açıkçası . Herkese bol şans

,Benim de Şubat 2022de , çocuğumun mayıs 2022de sizce bu pasaportlar ile doldurup sonra değişmeli mi yoksa, ikimizin de yeni, mi çıkartması gerekir?

• ⭐⭐

@Fouray, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

"Your request cannot be processed at this time." Bu hatayı başka alan var mı? ds260

Sistem kaynaklı bir problem tekrar deneyin son zamanlarda böyle hata verir oldu

• Bu ileti silindi!

• @gucarslan Türkiyede yapmak istiyorum. Ama siz Türkiyede DV basımları şu an yapılmıyor. İngiltere sizin için daya iyi olabilir dediniz. Bu konudaki tavsiyeniz nedir acaba?

• Merhaba,

Ds260 formu doldururken 2 noktada tıkandık.

1- )
    Eşim polis memuru. Bu mesleğe 4 yıllık üniversite mezunu olduğu için girebildi.
    Bu sebepten ötürü ,
    "Does this job require at least 2 years of training orexperience?(Bu mesleginiz en az 2 yil egitim ya da deneyim gerektiriyor mu?)"
    sorusuna evet mi demeliyiz ? Evet dersek yaptığınız işi ayrıntılı anlatın şeylinde ibare var. Bu mesleği anlatmamız mı gerekiyor ?

2-)
    Ayrıca üniversite bitiminden sonra 6 aylık polis okulunda eğitim aldı ve sonrasında göreve başladı.
    Bu 6 aylık eğitim üniversite derecesinden sonra EDUCATION kısmına girilmeli midir ?

Herşey için çok teşekkür ederim , yardımlarınızı rica ederiz.

• ⭐⭐

@sezcek, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

ben yuksek lisans mezunu oldugumdan advanced egitimi secip bitirdigim 2 universiteyi yazip, lise bilgisini girmedim bu onemli bir konu olur mu?

Lise bilgilerini de girmelisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@FUAT-ARI, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan Türkiyede yapmak istiyorum. Ama siz Türkiyede DV basımları şu an yapılmıyor. İngiltere sizin için daya iyi olabilir dediniz. Bu konudaki tavsiyeniz nedir acaba?

ben bu sene için söyledim.
    DV2022 icin süreç nasil ilerler bilemiyorum ancak halen imkanınız varken ilgiltere olarak bırakın, sonra zaten istediğiniz zaman ankara'ya aldirma imkanınız var.

• @gucarslan Teşekkür ederim bilgiler için telegram kanalına nasıl katılabileceğimle ilgili bir başlık var mı ? Bir de green cardın yollanacağı amerikan adresiniz ds doldurma aşamasında mı giriyorduk formu doldurmaya başlayıp gönder demeden save ederek aşama aşama sonradan tekrar girip kaydedebilir miyim yoksa bir kere açınca hepsini girmek mi lazım ?

• @goblis re-open sart oldu bana o zaman

• Selam,
    1-Formu ingilizce mi dolduracağız türkçe mi? Örneğin x caddesi ve ya x street ..
    2-Bir de ilk güncel ( şu anki oturduğum evden) geriye doğru doğru sıralı doldurulacak diye anladım, değil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ggulduk, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan Teşekkür ederim bilgiler için telegram kanalına nasıl katılabileceğimle ilgili bir başlık var mı ? Bir de green cardın yollanacağı amerikan adresiniz ds doldurma aşamasında mı giriyorduk formu doldurmaya başlayıp gönder demeden save ederek aşama aşama sonradan tekrar girip kaydedebilir miyim yoksa bir kere açınca hepsini girmek mi lazım ?

bu başlığın ilk üç iletisini dikkatlice okuyun lütfen.
    ve evet, o şekilde doldurabilirsiniz. adres dahil..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@semra-karababa, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selam,
    1-Formu ingilizce mi dolduracağız türkçe mi? Örneğin x caddesi ve ya x street ..
    2-Bir de ilk güncel ( şu anki oturduğum evden) geriye doğru doğru sıralı doldurulacak diye anladım, değil mi?

ingilizce karakterlere türkçe doldurun lütfen.
    evet, adresleri o şekilde dolduracaksiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asag, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba,

Ds260 formu doldururken 2 noktada tıkandık.

1- )
    Eşim polis memuru. Bu mesleğe 4 yıllık üniversite mezunu olduğu için girebildi.
    Bu sebepten ötürü ,
    "Does this job require at least 2 years of training orexperience?(Bu mesleginiz en az 2 yil egitim ya da deneyim gerektiriyor mu?)"
    sorusuna evet mi demeliyiz ? Evet dersek yaptığınız işi ayrıntılı anlatın şeylinde ibare var. Bu mesleği anlatmamız mı gerekiyor ?

2-)
    Ayrıca üniversite bitiminden sonra 6 aylık polis okulunda eğitim aldı ve sonrasında göreve başladı.
    Bu 6 aylık eğitim üniversite derecesinden sonra EDUCATION kısmına girilmeli midir ?

Herşey için çok teşekkür ederim , yardımlarınızı rica ederiz.

1- YES diyip kısaca polis memurluğu açıklaması yapin lütfen
    2- bunu yazmaniza gerek yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

179

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |