Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Chandler Keşke gif atmak yerine açıkça söyleseydin çıktığını 🙂 Aktif üyelerden birisine çıkmasına sevindim. inş sorunsuz bir şekilde alırsın vizeyi dostum

• ⭐⭐⭐

@letsdothis, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Chandler Keşke gif atmak yerine açıkça söyleseydin çıktığını 🙂 Aktif üyelerden birisine çıkmasına sevindim. inş sorunsuz bir şekilde alırsın vizeyi dostum

bizde ona anlam veremedik engellemiş :S

• ⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

E1 vizesi için ne kadar dolar gerekir

bu vize türü için firma için net bir yatırım tutarı belirtilmemiştir. ancak en az 100.000 Dolarlık bir yatırım tutarının olması gerekiyor aksi taktirde vize ret alır

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Chandler Keşke gif atmak yerine açıkça söyleseydin çıktığını 🙂 Aktif üyelerden birisine çıkmasına sevindim. inş sorunsuz bir şekilde alırsın vizeyi dostum

Sonuçta birbirimizle bağ kuruyoruz. Birbirimize karşı sorumluyuz. Bence daha şeffaf olabilirdi bu süreçte.

• ⭐⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Sonuçta birbirimizle bağ kuruyoruz. Birbirimize karşı sorumluyuz. Bence daha şeffaf olabilirdi bu süreçte.

neyse o anın heycanına vermek lazım yolu bahtı açık olsun

• ⭐⭐⭐

@Ramazan, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

bu vize türü için firma için net bir yatırım tutarı belirtilmemiştir. ancak en az 100.000 Dolarlık bir yatırım tutarının olması gerekiyor aksi taktirde vize ret alır

galiba istihdam da sağlamak gerekiyordu yanlış bilmiyorsam

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@Ramazan, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

galiba istihdam da sağlamak gerekiyordu yanlış bilmiyorsam

Evet şartlar arasında. Şirketin ülke ekonomisine ve istihdam yaratma hususunda inandırıcı ön görüleri olmak zorunda gibi senaryo iyi yazılmalı maddelerde mevcut diğer şartlar arasında vize işlemi başlatacak kişinin Amerika’da kalıcı ikame etmek amacıyla vize başvurusunda bulunmaması

• Böyle şeylere takılmamak gerekir bence söylenen sözlerde are niyet olduğunu gormiyormuyorum sadece şaka amaçlı söylenmiş bazı sözler bence alınganlık ustunde sanırım ama onuda tebrik ediyorum süreci inşallah sorunsuz bir şekilde tamamlar.

• @justm, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@HellBoy, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

Acaba başvuruyu mu yanlış yapıyorum diye düşünmeye başladım.
    Keşke fotoğraftan, yanlış bilgiden vs. elendiniz diye belirtseler başvuru hatalarını da şansımıza kalsa her şey.

Yerimizi alalım bakalım, ya nasip.

Bugün aynısını ben de düşündüm bu çekiliş olayına belli kriterler gelmeli böyle olmaz. Biriniz Biden ı arayın 🤔

"Şeffaflık ilkesine ne oldu Biden dedeeeğğ?!!?!" diye çığırmak istiyorum Amerikan konsolosluğu önünde ama...
    Ya green card çıkmış birilerinden başvuru yardımı alacağız ya da çevremizde bu kişiler yoksa kazananların başvuru videolarına bakıp dikkatlice baş goyacağız.

Ki hoş bi' de ben bu sene İzmir'de stüdyo Alkım'da çektirmiştim GC fotoğrafını.
    O paraya 4 bira 2 cips alır kendi çapımda bi' gece takılırdım ben ya.

Neyse sağlık olsun. Tüm yarışmacı arkadaşlara bol şans dilerim.

• @ayvalik10 siz nerdesiniz?? Ben hiç göremedim kaç gündür?

• ⭐⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@ayvalik10 siz nerdesiniz?? Ben hiç göremedim kaç gündür?

bu sabah online olmuş ama en son post u 8 mayıs da yazılmış ondan sonra ses yok, inşallah çıkmıştır ona da heycandan falan girmiyordur

• @tolgasatir orası öyle evet ama atıyorum bu başvuruların olduğu havuzda karanlık çıkmış arka fonu kötü ki benim desenli olduğu halde kabul etmişti bir de kardeşimin fotoğrafı gölgeliydi kabul etti normalde bu şekilde sistem kabul etmeyeceğini söylüyor bunu açıkça belirtseler biz de hatamızı bilip ona göre katılsak daha iyi olur diye düşünüyorum

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@ayvalik10 siz nerdesiniz?? Ben hiç göremedim kaç gündür?

bu sabah online olmuş ama en son post u 8 mayıs da yazılmış ondan sonra ses yok, inşallah çıkmıştır ona da heycandan falan girmiyordur

Valla Çıktıysa çook mutlu olurumm keşke çıkmış olsa 🙏🏼

• @HellBoy alsancak taydı sanırım orası açıkçası ben evde çektim ama olmadı 😂 bir daha dikkat edeceğim her şeyine 🙂

• ⭐⭐

@justm Belirtilen şartları taşıyorsanız fotoğrafı pek takmayınız eğer içinizde bir şüphe varsa fotoğrafçı ile deneyin şansınızı

• Burada bir başlıkta görmüştüm sanırım nasıl çekmeniz gerektiği konusunu tabi geç oldu ama olsun bir sonraki için talimatları uygulayacağım

@nevzatyildizz hayır var garantisi şöyle ki eşim de aynı vize ile gitmiş ilk sonra 4 yıl içinde mi ne vatandaşlık veriyormuş o yıllar o da inşaat mühendisi.. Bazı ailevi problemler nedeniyle dönmüş hakkını yakmış şimdi iş teklifi ile çalışma vizesi ile gidiyor ben de mba yoluyla düşünüyorum

1.5 yıllık çalışma vizesinden sonra pr başvurusu yapıyorsun. Ya subclass 189- subclass 190 ile pr başvurusu yapacaksın ya da şirket sponsporluğu ile (bunun hakkında detaylı bilfim yok). 189 ve 190 vizeleri için önceden 70-75 puanlara davet gelirken artık 85-90 puanlara davet geliyor yani orada kalmanın garantisi yok. Ha 1.5 yıl doldu, pr daveti de alamadın ama mastera başladın o zaman ayrı.

• @nevzatyildizz bir de kanada var mesela orayı da deneyebilirsiniz ben ielts in süresi dolmuş tekrar girmeyi unuttum oraya da bir başvuru yapmak lazım tekrar bu express entry olayı bir de ontario nitelikli göçmen alıyor sanırım tecrübe vs ile

• ⭐⭐⭐⭐

@Ali-Ege-Can-0, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

@denizci10, içinde söyledi: DV2023 Bekleme Odası

az önce kendim ve eşim için turist vize başvurusu yaptım. bari o çıksın ya artık...

Hayırlı olsun

eyvallah

@nevzatyildizz bir de kanada var mesela orayı da deneyebilirsiniz ben ielts in süresi dolmuş tekrar girmeyi unuttum oraya da bir başvuru yapmak lazım tekrar bu express entry olayı bir de ontario nitelikli göçmen alıyor sanırım tecrübe vs ile

Avustralya 1.5 sene garanti olduğu için greencard çıkazsa ilk önceliğim o. Ama Kanada da seçeneklerimin arasında tabiki. Bu arada eşinizin daha önceden gittiğini söylediğinizi fark ettim Avustralya'ya evet o zamanlar kalmak garanti gibi çok kolaydı maalesef artık zorlaştı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |