Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• başlamak için new jersey mi florida mı mantıklı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dgknbzkrt bu soruyu sormadan önce sen kimsin necisin özelliklerin nedir sadece delivery mi yapacaksın yoksa mesleğin var mı kimse tanımıyor ki seni bu soruyu soruyorsun genel cevap istiyorsan ingilizcen kötü ise new jersey turizm yada hizmet odaklı mesleğin varsa florida. Geldiğin zaman new jersey ve florida başlıklı paylaşımları okudun mu kimler ne yazmış ne demişler neden olumlu yada olumsuz konuşmuşlar okudun mu yoksa direk nasıl olsa buradaki kişiler ben yazıyım bana cevap verirler diye mi düşündün. Sen önce kendi içinde nasıl araştırma yaptın onları yazki bizde ona göre sana yardımcı olalım. Yoksa noel baba gibi bacadan girdin ben geldim hadi bilgiler gelsin.

• @hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@omondoles, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob bende mi öyle yapsam 😳

Ben oğlumun doğum günü olduğu için ve onun şansına çekilişe katıldığımdan 12 mayısta bakmak istiyorum. Siz de 12 mayısta bakın 🙂

Oyy ne güzel,oğlanın şansına inşallah seçilenlerden olursunuz,nasıl sabretceksinz ama ya ben çatlardım.burası kaynayacak,gerçi çekirdeği alıp burayı okumak da bayağ eğlenceli olabilir😂

• @Zelene, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@khipusd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@khipusd, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 FBI CIA MOSAD KGB filan mı takip ediyor abi seni 😃

Sabahtan beri evi temizliyorum. Stresten kendimi temizliğe verdim. Yerleri silerken içine kattığım yüzey temizleyicinin adı TAMPA imiş 🙂 🙂 gülmekten yerleri silemedim 🙂 1 yıldan fazladır alıyorum ama hiç dikkat etmemişim. Canım tampa 🙂

Hahaha algıda seçiciliğin dibi,oh elinize sağlık mis olmuştur😅ah ben de evi kırklamak,boyle duvarlardan asağı hortum tutmak ıstıyorum ama 14aylık yaramaz bir veletle ancak yaşamak için yemek ve pislikten ölmemek için temizlik üzerine bir hayat yaşıyoruz🥺

Eşim evde olmasa ben de asla yapamazdım. Belediye gelse sağlıksız koşullarda yaşıyoruz diye kapıya mühür vurabilirdi.. 🙂 geçicek bu zamanlarda hiç dert etmeyin. Eski temiz günlerimizin hatırına dönüyor dünya 🙂

Geçende babasına sen parka götür azcık kahve içeyim dinleneyim dedim ve onlar kapıdan çıkar çıkmaz bilinçsizce kendimi mutfağa ayrı,süpürgeye ayrı attım,özgürce temizlik yapmak bile özleniyormuş yaa,duy da inanma😅ahh inşallah bir an önce😫🤲🏻🤲🏻

Ben oğlana oyuncak süpürge aldım ooo ev çok pis Hadi süpürelim sende seninkini aç diyorum o ağzıyla ses yapıyor köşelerde boruyu çıkartıp çekiyor 😄 oyuna çevirdik anca öyle

Ya görüyorum o oyuncak süpürgeleri de ses çıkarıyor mu onlar,şuan ses çıkaran oyuncak kotamı doldurmuşum gibi hissediyorum da😂8mayıs geçsin de ona göre alayım bari,götüremeyeceğim hiç birşeye para harcamak istemiyorum artık😀

• dostlar günaydın kaç gün kaldı amerikan rüyası başlangıçı için

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emre-Kalafat rüyanın başlangıcı bence vize basılı pasaportlar eline gelince başlar yoksa 8 mayısta başlamaz önümüzde en canlı 2 yılın örneği var.

• ben ilk defa katılıyorumda 8 mayısta açıklanacağı yazıyor ama saat olarak kaçta acaba ?

• @ayvalik10 bence sıralamaya göre rüya başlaya bilirde riskte olabilir.

• ⭐⭐⭐

@Bekir-Öksüz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

ben ilk defa katılıyorumda 8 mayısta açıklanacağı yazıyor ama saat olarak kaçta acaba ?

geçen sene 19.00 da açıklanmış sanırım bu sene de öyle olacağı tahmin ediliyor.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emre-Kalafat rüyanın başlangıcı bence vize basılı pasaportlar eline gelince başlar yoksa 8 mayısta başlamaz önümüzde en canlı 2 yılın örneği var.

bu sene kazananları bekleyen en büyük gerilim sanırım bu pasaport basılı almadan kimse rahat edemeyecek, gerçi alıp gidemeyenler bile var sanırım uçağa binip pasaport dan geçince derin bir nefes alabilecek kazanan kişiler

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

bu sene kazananları bekleyen en büyük gerilim sanırım bu pasaport basılı almadan kimse rahat edemeyecek, gerçi alıp gidemeyenler bile var sanırım uçağa binip pasaport dan geçince derin bir nefes alabilecek kazanan kişiler

kesinlikle katılıyorum ama sonuç olarak çıktı diye sevinmeyek temi. (gerçi ben çıkmasında tırsıyorum 😃 çıkmazsa okadar üzülmem yani)

• Sonucu anında öğrenebiliyor muyuz ? yoksa site çökmesi falan oluyor mu

• Yine hatırlatmakta fayda var. Eğer kazanırsanız ve numaranız biraz yüksekse temkinli sevinmek lazım. Bu şekilde kart çıkıp sonrasında sıra gelmeyen çok kişi var, buna ben de dahilim.

• @this-time89, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Yine hatırlatmakta fayda var. Eğer kazanırsanız ve numaranız biraz yüksekse temkinli sevinmekte fayda var. Bu şekilde kart çıkıp sonrasında sıra gelmeyen çok kişi var, buna ben de dahilim.

bence sıra numaran 1 bile olsa temkinli sevinicen 😃 mulakatta elene bilirsin hala ihtiamal düşükte olsa 😃 çıkma ihtimalide düşün öyle düşünmek lazım.

• Günaydın forum

• @Emre-Kalafat Bence ne olursa olsun "you have been selected" yazısını görünce sevinmeli tabii ki dediğim gibi sıra önemli yine de. Çünkü yüzde 1'den düşüktü sanırım çıkması ve bunu başarmış oluyorsun 🙂

• @this-time89 ben bakmıştım çıkma ihtimali okadar düşük değil %1 den az fazla ama vize alıp amerikanyaya gitmek %0.44 katılanlar arasından. neyse çıkarsa her türlü balkonda rakı keyfi oruç tutan arkadaşlar k.bakmasın valla 😃 benim kutlama anlayışım balkonda rakı balık 😃

• ⭐⭐

@Emre-Kalafat ramazanda balkonda rakı balık keyfi ihtimali yüzde 1 olduğuna göre komşular zaten kusura bakmazlar

• @gariban, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emre-Kalafat ramazanda balkonda rakı balık keyfi ihtimali yüzde 1 olduğuna göre komşular zaten kusura bakmazlar

komşulardan yana sıkıntı yok 😃 bizim bina komple ateist zaten 😃 kimse oruç tutmuyor:D

• ⭐⭐⭐

@this-time89, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Yine hatırlatmakta fayda var. Eğer kazanırsanız ve numaranız biraz yüksekse temkinli sevinmek lazım. Bu şekilde kart çıkıp sonrasında sıra gelmeyen çok kişi var, buna ben de dahilim.

evet buda bambaşka bir sorunsal, hiç bir sorun çıkmasa bile sıranız gelmeyebilir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |