DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @rocken baya mantıklı duruyor. Biz de 2017 ile correlasyon olursa haziran sonu 15500 gibi bir issued beklentisindeydik. Bu sanırım retribution olmaksızın yapılan bir çalışma. Umarım Retribution olur ve yüksek cutoffda biter

• @superdem22 tablo neyi işaret ediyor ? olumlu bir şey var mı ?

• @metert eylül sonunda 21k ya yakın vize verileceğini

• 21k vize cut off u nereye kadar getirir gibi gozukuyor

• Ayrica ek vizeler eklenerek mi eklenmeyerek mi

• ⭐⭐

@superdem22 yeniden dağıtım yapsalar daha iyi olur, cezalandırma yapmasınlar🙂

• Selamlar,
    Tablodaki hesaba gore 17564 reel id cagiralacagi soyleniyor. Buna reel id nin 20851 vizeye tekabul ettigi yazilmis.

Benim daha once %54 lerde olan ve yukari cikmaz ama asagi inebilir dedigim hesabi yaklasik %53 olarak hesaplamis.

17564 X 0,53 X 2,25=20945

Hesap gercekten uzak degil gibi EU ya diger bolgelerden bu kadar vize kalmasi bekledigimiz birsey. Total rakam eu da altinda olursa sasirtici olur.

• 21k ya gore kaci buluyor cut off

• @metert tabloda yaziyor ilk sutun da case alaninda bu sekilde gerceklesirse cut off 29300 demis.

Tabi bu tabloyu hazirlayan arkadasin gectigimiz aylar ve onumuzdeki aylarin hole orani ile hesaplamasi. Ama dedigim gibi dagitim sonrasi eu ya verilen vize 21 K yi gecermi gecmezmi bilinmez ancak elemanin diger hesaplari dogru gibi.

• Benim çalışmama benzer bir çalışma olduğundan paylaştım, benimki biraz daha detaylı. Ancak sonuçlar benzer çıkmış.

Rus 29300 CN ile 20851 issue diyor. Bizimki 31000 CN ile 21605 issue.

• Artik gorecegiz yarin , mantikli geliyormu bu tablodaki hesaplamalar gercege ne kadar yakin sizce .21k vize olmazsa 29300 u bulmuyor degil mi

• Mantıklı çünkü hole % belli, R%, Ready,AP% tahmin edilebilir durumda. Bunları bilince verilecek vize de ortaya çıkıyor. AF için de vakit bulursam bir çalışma yapıp daha net bulgulara ulaşmaya çalışırım.

• ⭐⭐

@arnblt Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

CN 16000 e kadar ortalama ISSUED oranı %33,15. Hadi Derivative Rate 2,25 kabul edelim. Bu durumda CN 24500 de 18500 kotasını dolduruyorlar.
    Fakat son 5 tane binlik case de ISSUED ortalaması %25 lere düşüyor. Bundan sonra da böyle giderse ortalama %30 çekilmiş oluyor. Bu da demek oluyor ki
    1000 CN de yaklaşık 675 kişi vize alır. 27000 lerde 18300 kotası yakalanır. Bana göre en yakın kestirim bu. En kötü 24500 en iyi 27000 lere gelir. Bu yazdıklarım 18300 rakamını baz alınca bulduğu rakamlar.

Her 1000 case deki durum ve son 5 binlik case analiz edildiğinde bu ihtimal çok yüksekti zaten. Bunu günler önce söyledik ama neyse

• alt metni

• yukarıdakı tabloya gore yarın 3200 luk artıs olması beklenıyor. yanı 25100, son ay ise 4200 artıs beklenıyor 29300 son case no demısler.20851 vize verilecegını ongoruyorlar.

• @periscope + 30 binler icin olumlu birşey Yok demekki 😞

• daha öncede söyledim ben bencillikten hoşlanmıyorum şu an nasıl heyecanla bekliyor isek bizden daha yukarıdaki arkadaşlarında öyle beklediğine eminim ben açıkçası kendim için bile aşırı umutlu değilim. %10 15 şimdiki durumda umudum var 24000 24500 gelirse %50 umudum olacak eylul ıcın. 30 bınlere gelınce daha oncede soyledım 2017 dekı karsılastırmalı verılere bakınca 30 bının bıraz asagısı bıraz yukarısı sankı yedek olarak secılmıs gıbı. nasıl dersen, gecen sene ek çekılısle ugrastılar yenıden duyuru vs ıle bu sene onu yapmayıp dogrudan cekılısı yapıp on sıralardakıler gelmezse arkadakılerıde alırız gıbı yapmıslar. sankı @md_md nin tablosunda onu goruyorum. 30 bın sınır gıbı gorunsede eskı backlog caselerden gelenler yuzunden 30 bınınde altına ınebılır onemlı konu vıze sayısı. kaç vıze verılecegını bılmedıgımızden bos muhabbete donuyor ıs.

• diğer kıtalardan gele gele 1 k vizemi geliyor ?

• bu yenıden dagıtımsız tablo sanırım

• yeniden dağıtımsız ne demek oluyor diğer kıtalardan gelen ek vizeler olmadan mı ? peki 21k ya nasıl ulaşıyor kendi potansiyelinden mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.3k

| | | |