DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu sieteden giriş yapınca at KCC yazacaktır

Bu siteden giriş yapınca da at NVC yazacaktır (görüşme tarihi geldi veya vizesini aldı ise ona ilişkin bilgiler yazacaktır.)

• Selamlar,
    Önümüzdeki hafta Perşembe günü itibariyle status sayfasından durumları kontrol edelim. Datalar bazen sayılar açıklanmadan güncelleniyor bildiğim kadarıyla. Güncellendiğinde at NVC den In Transit status e kimler geçtiyse sıra oraya kadar gelmiş demektir. Haftaya hep birlikte bir çalışma yaparız 🙂

• 21900 e bakıyorum diyorum neden olmasın 27300 cokta uzak değil. sonra düşünüyorum kararımı olumsuza çeviriyorum. düşündükçe araştırdıkça düşüncelerim zehirleniyor.

alt metni

• @periscope ama üst turuda çıkmıştık o grupta hatırltayım:))

• @periscope yani bu karikatür çıktığında türkiye aynen böyle bi durumun içersindeydi:)

• catalan dragon diye birisi var britsimona demiş ki temmuz sonunda senden farklı olarak 16000 16500 değil 15300 vize verilmiş olacağını düşünüyorum. ayda 1500 den 3000 vize en az var gibisinden konuşmuş ek kota olmadan yani. gerçi ne anlamı var onuda bilmiyorum sanırım 26000 de kalır böyle bile olsa.

• ⭐⭐

@periscope eğer AF ve AS den vize kalacaksa mutlaka dağıtırlar merak etme. Adamların hedefi 50000 vize vermek. Öyle olmasa 50000 kişi seçerlerdi gelen gelir derlerdi. Merak etme ek vize de verirler NACARA da verirler. EU yu 20 binli bir sayıda bırakmazlar. Ayrıca emin ol sen Catalon Dragon dan daha fazla şey biliyorsundur bu konuda. Bana sorarlar sa bende bir çok şey söylerim. Ama son sözü KCC söylüyor. Bundan önce konuşanların hiç bir dediği çıkmadı bunu unutma.

• @arnblt doğru diyorsun bizim ki bir umut işte mantık temeline oturan evet lan böyle olabilir diyeceğimiz bir şeyler bakınıyorum. umarım o ek vizeler verilir herkes bir şekilde alır vizesini bu sene çok yıpratıcı geçti.

• Çare Africa 🙂

• @periscope numaralarimiz arka arkaya olunca resmen sen ne hissedersen ben de onu hissediyorum. 🙂 Yani bir duruyorum, yok yok 30lari da rahat rahat gecicek bu cut offlar diyorum,bir diyorum yok ya, vizeleri baska bolgeden aktarmak isteseler, baska bolgeleri hizli giderlerdi.. mesela AS'i current ederlerdi... sonra diyorum talebin yogun oldugu hangi yil EUyu sirf kota diye 18300de birakmislar sacmalama:) hem 22-23bine cikacak kadar vize articak ellerinde... Ah hayat.. Gun sayiyoruz resmen. Ha gayret 10 gun kaldi cut off a:)

• @barisaslanpence ben hergun bakarim artik :):):):):)

• @jade her şey gönlümüzce olsun 🙂 . Bu cut-off ta 28-29k görecez diyorum ben. kesinlikle sallama hiç bir istatistiğe dayanmıyor 😃 . İşte CN 33xxx olunca böyle şeyler bekliyor insan 😃

• sadece 10 gün kaldı olacak olacak :))

• @barisaslanpence ya insallah en buyuk temennim o yonde. Hic de imkansiz da degil, 27000e kadar 2000 civari reel case var. 5bin rakam birden artiyor sadece 2000 gibi bir reel case icin. min. 20bin uzerinde vize vermek isterlerse gorecegimiz cut off rakami da bu ay 27-29bin arasi olur herhalde. dimi 🙂

• @jade bir bakarız 10.000 lik bir sıçrama 😃 . son ay hiç arttırmazlar benim şansıma gelmez 33 binlere. hakkımızda hayırlısı olsun. dediğin gibi çok imkansız değil ama çok karamsar yorum okumaktan bu hale geldik 🙂

• böyle olumlu yorumlar görmek çok güzel insana iyi geliyor. bir yabancının ağzından çıkan yok öyle olmaz yok böyle olmaz laflarına takılıp karamsarlık yapıyoruz ki gereği yok :). neymiş current olmazmış, bende diyorum ki current olur. yeter ki bu kadar üzmeyin arkadaşlar kendinizi :).

söz meclisten dışarı arkadaşlar herkesin kendini rahatlatmak için farklı yöntemleri vardır tabiki. ama gördüğüm kadarıyla çoğumuz matematiği ve istatistiği öldürdük 🙂 biraz olsun rahat geçirmemiz gereken 8-9 gün kaldı kendimizi germeye gerek yok bence.

• Arkadaslar bence Current yapacaklarsa bu ay yapacaklar. Konsolosluklarin elini rahatlatmak isteyeceklerdir. Bence current yapacaklar.

• Ya insan ne olumlu ne olumsuz gelebilecek birsey soylemeye korkmasin. Burasi forum... Fikirlerin saygi cercevesinde paylasildigi bir yer. Oyle duruma geldik ki, numara gelip gelip bize yaklasmis olsa da korkuyoruz iste. %100 bile diyemiyoruz ki bunca aydir gordugumuz cut offlardan sonra, o duygu da cok normal. Ben bir gun bir kac istatistik goruyor seviniyor, bir gun sonra umutsuzluga dusuveriyorum. Burada olumlu konustuktan sonra, "sen de bosa umut verdin bize ha" yorumlarini da gordum 😞 Birisi olmayacak gibi deyince, "sen de amma konustun hic mi moralimizi dusunmuyorsunu da" E, inan hepimiz ayni psikolojideyiz. Herkes ayni derecede olmamakla birlikte stres yapiyor. Yapicak da. 225XX de yapicak, ya 100 100 arttirirlar da bana sira gelmezse diye ihtimal dusuk bile olsa(en nihayetinde hayatinda henuz bir belirsizlik mi? Evet ) 40XXXdeki de. Ama empati onemli burada, ifade bicimi de. Ben inanin baska hic birsey dusunemiyorum nerdeyse. Su kart bir gelsin bana diyorum. Tum hayat planlarimi Amerika icin yapmisim megerse... Kac kisi var daha boyle. Sonra diyorum, ya ne olur ama ne olur hepimiz alalim, onca bekleyisten sonra, bir ben degil, bir o degil, bir bu degil her isteyen gitsin. Bekleyip gorecegiz, beklerken de, tam gaz BIRBIRIMIZE DESTEK OLMAYA, bilgi ve goruslerimizi paylasmaya devam edecegiz. Ve evet, olumlu olalim tabi 🙂 Saglikli bir kere 🙂

• @jade korku ve heyecan bu bekleyişte ki temel faktörler belliki 🙂 finalleri yeni verdim üstümde bir rahatlık var ve böyle moral arttıracak şeyler okumak çok hoşuma gidiyor. eline sağlık çok güzel yazmışsın.

• 1 haziran 2018 güncellemesi gelmiş.

mayıs ayı

Region--------Issued-------Refused--------AP------Ready
    AF -----------11200-----------3561--------2513------6479
    AS ------------3236 ----------2234---------907--------2840
    EU -----------13734----------1384--------1115-------4206
    OC -----------483--------------88-------------35----------290
    SA -----------820---------------38------------132---------327
    Totals------29473-----------7305---------4702------14142

avrupa temmuz sonunda 16000 i geçmez gibi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.7k

| | | |