Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Fevzi-ÖZYURT-0, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Melih-Tokal, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kaan-Türker Temiz, gece gürültü çıkarmayan ve evin içinde sigara içmeyen herkesle eve çıkarım 😃 Tabi önce bir kazanalım da gerisi gelir.

Benim de tek sorunum yemek yapmak. Yemek yapmayı bilen ve günlük kahvaltıyı hazırlayacak bir insan evladı olursa, hem faturaları öder hem de kira ya daha fazla koltuk çıkarım 🤣

Edit : sessizliğin hastasıyım. Sigarayı bıraktım.
    Melih sen bunu bir değerlendir. Genç adamsın duan kabul olur. Fevzi abime de çıkar inşallah de 🤣

Yemek işi en kolayı... hayatım mutfakta geçiyor ya yapıyorum ya da yiyorum... oralarda zaten her türlü malzemeyi buluruz... yalnız ufak bi sorunumuz var... selected yazısı görmek... o da olursa ben de varım...

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Melih-Tokal, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Kaan-Türker Temiz, gece gürültü çıkarmayan ve evin içinde sigara içmeyen herkesle eve çıkarım 😃 Tabi önce bir kazanalım da gerisi gelir.

Benim de tek sorunum yemek yapmak. Yemek yapmayı bilen ve günlük kahvaltıyı hazırlayacak bir insan evladı olursa, hem faturaları öder hem de kira ya daha fazla koltuk çıkarım 🤣

Edit : sessizliğin hastasıyım. Sigarayı bıraktım.
    Melih sen bunu bir değerlendir. Genç adamsın duan kabul olur. Fevzi abime de çıkar inşallah de 🤣

Yemek işi en kolayı... hayatım mutfakta geçiyor ya yapıyorum ya da yiyorum... oralarda zaten her türlü malzemeyi buluruz... yalnız ufak bi sorunumuz var... selected yazısı görmek... o da olursa ben de varım...

Tamam ben de sana dua ediyorum. Ama olurda ikimize de çıkarsa yemek işleri sende, ben bulaşıkları yıkarım 🤣

• ⭐⭐⭐

@boracelikbilek, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Selamlar arkadaşlar, ben de aranızda yeniyim. 18 yaşında bir kardeşinizim 🙂 Bu yıl ilk defa Green Card başvurumu arkadaşım sayesinde yaptım. Green Card sonucumu sabırsızlıkla bekliyorum 🙂 Ayrıca bu yıl da bir wat programına katıldım umarım Green Card çıkar da program iptal olur 🐕

Hoş geldiniz bol şans diliyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fetihy sana özel ben ileti sesi koydum sen yazınca özel hatırlatma geliyor ben her zaman buradayım sabah 8.30 - 18.00 arası bilgisayar 19.00 sonrası da cep telefonunda @Fevzi-ÖZYURT-0 benim kızdığım herşeyi başkalarına yaptıranlara neden kendisi araştırmıyor uğraşmıyor ben ona kızıyorum amerika da ver parayı al yardımı ALLAH rızası için geçmez orada.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@fetihy sana özel ben ileti sesi koydum sen yazınca özel hatırlatma geliyor ben her zaman buradayım sabah 8.30 - 18.00 arası bilgisayar 19.00 sonrası da cep telefonunda @Fevzi-ÖZYURT-0 benim kızdığım herşeyi başkalarına yaptıranlara neden kendisi araştırmıyor uğraşmıyor ben ona kızıyorum amerika da ver parayı al yardımı ALLAH rızası için geçmez orada.

Teşekkür ederim fatih abi 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

Az önce istinye den geçerken "inşallah en kısa zamanda sola dönmek de nasip olur" dedim. Eşim anlamadı. Amin dedi sadece. Sonra neden dedi ve cevabı kendi kendine buldu. Sol tarafta konsolosluk vardı çünkü.

• @Barcel vayy arkadaş greencard ı kazanmışsın hala mil hesabı yapıyosun 🙂 en çok yakana binicem şart olsun :D.

• @aayhann Harbiden gitmek nasip olursa ya GTR ya da AMG GT alıcam. Kurban olsun ona yakacağı benzinler 😃 Zamanında 90k birime sıfır Leon Fr almıştım. Aynı birime insanlar orada nelere biniyor gel de kıskanma 😃

• @Melih-Tokal kardeşim valla ben TR de bile az yakar çok yakar olayına bakmıyorum..gençliğimde istediğim arabaya sırf çok yakar diye binemeyeceksem yaşamanın anlamı yok :D.

• @aayhann Para olsun da gerisinin bir önemi yok 😃

• Herşey zevk meselesi...

Neden 10 liralık tişört giymiyor insanların çoğu? Oda üstünü kapatıyor...
    Neden en ucuz akıllı telefonu kullanmıyorsunuz? Oda alo diyor...
    Neden en ucuz bilgisayar yada tableti kullanmıyoruz? Oda iş görüyor...
    Neden çok küçük evde yaşamıyor bir cok insan... Oda ev değil mi? Lavabo tuvalet banyo mutfak yatak... Yetmiyor mu?
    Neden kola alkol çikolata vs yiyoruz... Şu et ve sebze yeterli değil mi?

Vs vs....

Araba iside böyle ... Herkesin tatmin konusu ayrı... Kimisi az yakmasını sever, kimisi gücü , kimisi lüksü...

Mesela ben güç ve fabrikasyon donanımın yüksek olmasını severim... Ve bunun için bir arabaya daha fazla ödeyebilirim...

Ötekisi arabasında radyo bile açmaz... Onane bose yada harman kardon ses sisteminden... Ne o beni anlar ne ben onu

• @semavi

Bang & olufsen yada Helix i tercih ederim. Basic te olmasına gerek yok ben dizayn ederim. Sen mekanik oynamayı seviyorsun ben digital. Bak bu da bir tercih 🤣🤣🤣

• @Fevzi-ÖZYURT-0, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@semavi

Bang & olufsen yada Helix i tercih ederim. Basic te olmasına gerek yok ben dizayn ederim. Sen mekanik oynamayı seviyorsun ben digital. Bak bu da bir tercih 🤣🤣🤣

Şu ana kadar aldığım araçlar içerisinde ki en iyi ses sistemi jaguar xfte kullandığım bower wilkins.

Japon araç gruplarinda kullanılan bose lar çok keyif vermiyor genelde. 2011 BMW 750deki seste çok temizdi... Mercedeste kullanilan harman kardonlarda temiz ses veriyorlar ama jaguarda abartıp bagaja yedek lastik boyutunda bir başa kabini koymuşlar 🙂

Ben sonradan bir şey takmayı sevmiyorum ses sistemi olarak.

• @semavi, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@semavi

Şu ana kadar aldığım araçlar içerisinde ki en iyi ses sistemi jaguar xfte kullandığım bower wilkins.

Japon araç gruplarinda kullanılan bose lar çok keyif vermiyor genelde. 2011 BMW 750deki seste çok temizdi... Mercedeste kullanilan harman kardonlarda temiz ses veriyorlar ama jaguarda abartıp bagaja yedek lastik boyutunda bir başa kabini koymuşlar 🙂

Ben sonradan bir şey takmayı sevmiyorum ses sistemi olarak.

Ben severim ama Türkiye de efsane rakamlara çıkıyor.
    Usa de 800 dolar olan speaker TR de 2300 dolar.

Eğer çok fazla boş zaman bulabilirsem arabamla ilgilenecek ve özellikle şansımız yaver giderde Gc yi kapabilirsek; 🤣 araba nasıl yapılır izletirim herkese. Mustang club lardan para alırım etkinliklerimize katıl diye 🤪🤪🤪

• Ben mesela büyük hacimli araç severim. Önüme en pahalı spor arabayı ve bir SUV koy. İsterse SUV 2010 model olsun yine onu secerim. Araba kalıplı olunca içim hoş oluyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@boracelikbilek, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Selamlar arkadaşlar, ben de aranızda yeniyim. 18 yaşında bir kardeşinizim 🙂 Bu yıl ilk defa Green Card başvurumu arkadaşım sayesinde yaptım. Green Card sonucumu sabırsızlıkla bekliyorum 🙂 Ayrıca bu yıl da bir wat programına katıldım umarım Green Card çıkar da program iptal olur 🐕

Hosgeldiniz. Size de bol sanslar 🙂

• ⭐⭐

@fetihy, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Fevzi-ÖZYURT-0 fark etti takıldığınızı 🙂 bende eklemek istedim 😉

Sizin DV2022 kaçıncı başvuru?

Bu excel listelerine bakınca ilk seferde çıkan ve ilk 2-3 denemesinde çıkanların oranı o kadar yüksekki. İnsan biraz huzur buluyor

Benim bu sene 6. oldu başvuru.

Kısmetimde yok, bu gidişle çift hanelere ulaşacağım sanırım 🙂 Üniversiteden mezun oldum geçen sene, bakıyorum pandemi mandemi dinlemeden fırsatını bulan arkadaşlarım teker teker yurt dışına yerleşiyor.

Umarım kısmet bizim de kapımızı çalar bir gün..

• @Chromium, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu excel listelerine bakınca ilk seferde çıkan ve ilk 2-3 denemesinde çıkanların oranı o kadar yüksekki. İnsan biraz huzur buluyor

Kısmetimde yok, bu gidişle çift hanelere ulaşacağım sanırım 🙂 Üniversiteden mezun oldum geçen sene, bakıyorum pandemi mandemi dinlemeden fırsatını bulan arkadaşlarım teker teker yurt dışına yerleşiyor.

Umarım bu sefer yüzün güler.
    Ben bu kadar beklemek istemiyorum.😭 Allah’ ım sen konuyu biliyorsun. Dinim, amim🙃

• ⭐⭐

@Chromium, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Umarım bu sefer yüzün güler.
    Ben bu kadar beklemek istemiyorum.😭 Allah’ ım sen konuyu biliyorsun. Dinim, amim🙃

İnşallah sizin de yüzünüz güler. İyi şanslar dilerim 🙂

• Merhabalar. GC talihlilerinin ve bilgilerinin olduğu excel dosyasını nereden bulabilirim?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

138

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |