Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Bence insanlar biraz da heycanla sorduklarının farkında değiller yada bazen nutku tutuluyor insanın gözünün önündekini göremiyor. Arkadaşlarda sabırla cevaplıyor, ama şu konuda haklılar şuan bende yeni sayılabilecek bir üye olduğumdam okuyabildiğim her konuyu okumaya çalışıyorum ve şunu fark ettim arkadaşın sorusunu muaf tutarak söyleyebilirim ki aynı soruları defalarca farklı konu altında soranlar oluyor, bence bundan dolayı da insanlar biraz ters cevap verebiliyor bir noktadan sonra.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Sayın @crazycells , naçizane bir öneri olarak; Forumda aynı tür sorular çok fazla soruluyor. Sanırım ya insanlar arayıp tam olarak istedikleri cevabı bulamıyor ya da direkt aramadan sormak daha kolay geliyor, ki bu da normal aslında. Yalnızca sizin düzenleyebileceğiniz şekilde Sık Sorulan Sorular şeklinde bir başlık oluşturup bu "aynı fotoğrafı kullanabilir miyim", "başvuruda adres", "fotoğraf ölçüleri", "pasaport soruları" vs gibi konuları tek gönderide cevaplasak nasıl olur? hem anasayfada en başa sabitlenirse herkes ilk önce oraya bakar oraya bakmayanı da link ile yönlendiririz. Bu şekilde ne mesaj kalabalığı olur ne de gerilim diye düşünüyorum.

Aslında bu başlığa yakın çok fazla içerik var farkındayım ama daha somut bir kısım daha iyi olabilir sanki.

Uygundur.

Aslinda su sayfamiz var ama dediginiz turde daha teknik soru ve cevaplari da oraya ekleyip daha da uzatabiliriz listeyi... Video'yu da kaldirip sadece soru-cevap haline getiririm, bolum basliklari da ekleyip, okunmasi daha kolay hale getiririm... dediginiz gibi insanlar icin "ilk yonlendirme linki" olusmus olur...

https://yesilkartforum.com/sss/

Sayin @ayvalik10 icin de iyi olur, surekli sorulan soruya gore ayri sekillerde azarliyordu 🙂 bundan sonra sadece "su linki okumadan sorunuzu sormayin" diye azarlamasi yeterli olacak 🙂

• Sayin ayvalik10 icin de iyi olur, surekli sorulan soruya gore ayri sekillerde azarliyordu 🙂 bundan sonra sadece "su linki okumadan sorunuzu sormayin" diye azarlamasi yeterli olacak 🙂

😂😂😂😂😂🤣

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Sayın @crazycells , naçizane bir öneri olarak; Forumda aynı tür sorular çok fazla soruluyor. Sanırım ya insanlar arayıp tam olarak istedikleri cevabı bulamıyor ya da direkt aramadan sormak daha kolay geliyor, ki bu da normal aslında. Yalnızca sizin düzenleyebileceğiniz şekilde Sık Sorulan Sorular şeklinde bir başlık oluşturup bu "aynı fotoğrafı kullanabilir miyim", "başvuruda adres", "fotoğraf ölçüleri", "pasaport soruları" vs gibi konuları tek gönderide cevaplasak nasıl olur? hem anasayfada en başa sabitlenirse herkes ilk önce oraya bakar oraya bakmayanı da link ile yönlendiririz. Bu şekilde ne mesaj kalabalığı olur ne de gerilim diye düşünüyorum.

Aslında bu başlığa yakın çok fazla içerik var farkındayım ama daha somut bir kısım daha iyi olabilir sanki.

Uygundur.

Aslinda su sayfamiz var ama dediginiz turde daha teknik soru ve cevaplari da oraya ekleyip daha da uzatabiliriz listeyi... Video'yu da kaldirip sadece soru-cevap haline getiririm, bolum basliklari da ekleyip, okunmasi daha kolay hale getiririm... dediginiz gibi insanlar icin "ilk yonlendirme linki" olusmus olur...

Sayin @ayvalik10 icin de iyi olur, surekli sorulan soruya gore ayri sekillerde azarliyordu 🙂 bundan sonra sadece "su linki okumadan sorunuzu sormayin" diye azarlamasi yeterli olacak 🙂

Kesinlikle katılıyorum 😂 😂 😂

• FAQ a gerek yok insanların ekmeğiyle oynamayın 😂

• Çok merak ediyorum acaba forumda ki üyelerin içinden veya tanıdığınız biri var mı? green cardı 18- 19 yaşında kazanan ve amerikaya giden

• @Talhagokmenn 20-21 yaşında kazananların olduğunu gördüm bu forumda

• @Talhagokmenn kazanırsam 18 yaşında kazanmış olucam. 19da da giderim :d

• @Batuhan-X çıkarsa (green card ) meslek olarak ne yazıcaksın ben de ilk defa başvuruyorum ve 18 yaşındayım lise bitti ama meslek yok çıkarsa ds 260 formuna ne yazacağım hakkında hiçbir fikrim yok

• ⭐⭐⭐⭐

Son 100 gün... 💣⏳

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Talhagokmenn, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Çok merak ediyorum acaba forumda ki üyelerin içinden veya tanıdığınız biri var mı? green cardı 18- 19 yaşında kazanan ve amerikaya giden

evet, ben de onceki yillardan 20 yas alti talihliler hatirliyorum.

• @Talhagokmenn doldurduğum vakit mezun olmama 1 ay falan kalmış olacak. 5 yıllık lisedeyim ben. Öğrenci seçerim büyük ihtimalle suanki durumu.. ABD'de hangi mesleği yapmak istiyorsunuz sorusuna ise toplum bilimi diyebilirim çünkü mezun olacağım okul sosyal bilimler.

• Bu arada formda ana diliniz dışında okuyup konusabildiginiz dili soruyor. İngilizceyi yazmak zorunda mıyız? Ayrıca ben başlangıç seviyesi İspanyolca biliyorum çıkarsa etkisi olur mu eklersem?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Batuhan-X, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu arada formda ana diliniz dışında okuyup konusabildiginiz dili soruyor. İngilizceyi yazmak zorunda mıyız? Ayrıca ben başlangıç seviyesi İspanyolca biliyorum çıkarsa etkisi olur mu eklersem?

Ingilizceyi yazmak zorunda degilsiniz, sadece biliyorsaniz yazin; Ispanyolca yazabilirsiniz, DV surecine etkisi olmuyor o cevaplarin...

• ⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Son 100 gün... 💣⏳

İlk başvuruda bende saydım, saydım, saydım. Çıkmadı

• Soracağım soru biraz paronayaklık olabilir fakat bildiğiniz gibi bir aşılama süreci içerisindeyiz ben askeri personel olduğum için aşıyı zorunlu yapacak gibi duruyorlar ileriki zamanda çekilişten talihli olarak çıktığımızda mülakatlarda aşılama ile ilgili bilgi isterler mi isterlerse çin menşeli aşı olmuş olmamamız bizim için problem yaratır mı merak ediyorum.

• @davutksck, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Soracağım soru biraz paronayaklık olabilir fakat bildiğiniz gibi bir aşılama süreci içerisindeyiz ben askeri personel olduğum için aşıyı zorunlu yapacak gibi duruyorlar ileriki zamanda çekilişten talihli olarak çıktığımızda mülakatlarda aşılama ile ilgili bilgi isterler mi isterlerse çin menşeli aşı olmuş olmamamız bizim için problem yaratır mı merak ediyorum.

avrupa aşı pasaportu çıkartılması konusunda çalışmaları var. talihlilerin abd ye girişinde ilerleyen süreçte aşı karnesi veya karantina gibi bir şey isteyebilirler diye düşünüyorum.

• @clourpoint Izlanda seyahat icin asi belgelerini vermeye basladi bile:

• @MySea, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@clourpoint Izlanda seyahat icin asi belgelerini vermeye basladi bile:

Evet ben de bundan bahsediyordum.yurt dışına çıkmak isteyen herkese aşı belgesi vermeleri gerekir,yoksa gittikleri ülkelerde girişinde sıkıntı yasayabilirler.ama türkiyede bununla ilgili bir çalisma ve haber duymadim.

• Evvvveeet... çift haneli rakamlara düştük,herkesin dilediği gibi olması temennisiyle kaldı 99

https://i.imgyukle.com/2021/01/29/H1EY9n.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |