Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 1111.png

• Merhaba, dün Mr. Morrison bir dosya paylaştı.

• @drhappy değişen birşey yok aynı yerde dönüp dolaşıyorlar! Sonuç yok. Trump seçilirse belki bütün davalardan vazgeçer.Biden gelirse güzel olur diye düşündük ama adam Trump tan farklı birşey yapmadı. ABD yönetimine kim gelirse gelsin göçmenliğe karşı bir duruş oluşmuş gibi görünüyor.

• arkadaslar hiçbir davaya dahil olmamış olan benim durumumda olanlara sorum: acaba şu an için yapabileceğimiz veya sizin extra yaptıgınız bir şey var mı? Biz geneli kapsayan dava olan Gomez kısmına dahiliz sanıyorum. Gomez ile iletişime geçen oldu mu? Geçmeli miyiz? Herhangi bir avukattan danışmanlık alıyor musunuz?

• @drhappy bekle bekle, sonuç çıkmayınca 2023 te yeniden çekilişe katıldım. Mayıs ayını bekliyorum artık

• @greennkml aynı durumdayım. mayısta çıkmazsa turist ile gidip aos ile öğrenci daha sonra biraz para yapıp e2 , gemileri yaktım artık. tekrar greencard çıkarsa herşey daha kolay olur çıkmazsa zoru başarırım . tahammülüm kalmadı artık.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

mehta, avukatlar tarafından yapılan son talebi (stay'in kaldırılması) reddettiğini dair kararını açıkladı;

• @gucarslan Judge Mehta nın bundan sonraya gücü yetmez.

• @Semihmete mayısa az kaldı olmazsa farklı yollar deneyeceğiz artık, geçen o kadar yıl ...

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |