Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @arnblt Hahahahahaa, sadece müslümanlık yetmez bize artık, şaman, hindu, şinto ve daha bilumum dinde dua ve ayin ile bu işi aşacağız inşallah... 🙂
    Şaka bir yana, din inancım pek yoktur ama Allah inancım büyüktür ve ilk günden beri hep bizim için en iyisinin olması doğrultusunda dua ettim.

Hayatımda, planladığımdan farklı gelişen konuları, planladığım gibi götürmek için binbir takla atmak yerine, akışına bırakmanın uzun vadede çok güzel sonuçlar getirdiğini bir kaç kez deneyimlemiş birisi olarak, bakalım bizler için iyisi ne imiş göreceğiz.

• Ben olayı direk Mekke’de halletmeyi düşünüyorum. Gerçi oda beni kurtarmaz 🙂

• @arnblt direk isimle dua ederseniz daha makbul geçer abi :)) araya yektayı sıkıştır lütfen 🙂

• ⭐⭐

Yekta benim işim kolay.İsim de Hakkı olunca biraz torpiliyim diye düşünüyorum. İş sonunda Erasmusla hacca gitmeye kalmasın.

• @arnblt duayı bu imama yaptıralım bu iş çözülür.

• 2017 ve 2018 sonuçlarını derinlemesine anali ettim ve sonuçları paylaşıyorum:
    “Ağustos: Current”
    Bayrama herkes mutlu bir şekilde girecek inşallah.
    “Do not wait but calculate to see”

• @rocken analizinizi detaylandırcak mısınız 🙂 bayram ederiz 🙂

• Yazıya dökemediğim için sonucu yazdım. Geçen sene ile bu seneyi yan yana koydum; seyrin aslında çok farklı olmadığını 22-23 binlerde current olabileceğini gördüm. Verilen vize adedi de yaklaşık 19-20 binlerde olacak gibi duruyor...

• @rocken selamlar keske soz ettigin gibi olsa ancak kalan gercek id ve bu basvuru oranlari ile hem current olup(hekesi gorusmeye cagirip) hemde 19-20 bin vize sonlanmasi mumkun degil. Gercek id ler ile hesaplama yaparsan bunu goreceksin.

• Arkadaşlar neyse artık merak etmemize gerek kalmadı baktım bunca insan böyle bekliyor umutsuzluğa düşüyor açıklama vaktimin geldiğine inanıyorum dün Amerika Başkanı eski emlakçı arkadaşım olan sarı saçlı arkadaşı aradım hepinizi alacağım korkmayın dedi rahat olun yani 🙂

• İlk zamanlar ben de şu olur bu olur diyordum ancak düşüncemi tekrar yazayım. KCC dahil kimse final cutoff'u bilmiyor. Sonuçta devamlı güncellenen ve güncel data üzerinden aylık olarak değişen VB'ler mevcut. VB'ler belkide 1 gün öncesinden belli oluyor da olabilir.

• bence kcc tam bilmesede yaklaşık olarak biliyordur zaten şurda 2 ay kalmış elbet biliyordur diye düşünüyorum.

• Selamlar herkese.Numaramız 274XX.Sıra gelme ihtimalini yüzde kaç olarak görüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gökberk-bozdoğanoğlu Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Selamlar herkese.Numaramız 274XX.Sıra gelme ihtimalini yüzde kaç olarak görüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum 🙂

sayin @Gökberk-Bozdoğanoğlu , kimse ne kotu haber vermek istiyor, ne de bos yere umut vermek istiyor anlasilan 🙂 yuzde vermek zor ama herkesin umudu dediginiz sayiya gelme ihtimalinin %100 olmasi tabii ki 🙂

• @gökberk-bozdoğanoğlu Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Selamlar herkese.Numaramız 274XX.Sıra gelme ihtimalini yüzde kaç olarak görüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum 🙂

1500 ek vize gelirse %99 gelmezse %10

• @periscope ya benimki 280XX 😃 ?

• Mete arkadasin sirasi benimkinden biraz daha yuksek o yuzden boyle cevap verdim

• 26 bin üstü nanay birşey mucize olmazsa diyelim ve açıklanacak ayın current olmasını dileyelim. Başka seçenek yok yüksek numbers için. Aslında var Africa daki gibi 10 nin arttırsa herkese sıra geliyor 🙂 onlara yaptılar daha fazla case olmasına rağmen bize neden yapmasınlar.

• açıkçası 2000-2500 ek vize 30 binlere kadar getiriyor cutoff'u geçen senelerde bu yapıldığı için "mucize" diyemem. asya ve afrikaya bakılırsa olmayacak iş değil zaten ağustos ve eylül kaldı 40 gün sonra bu sene bitiyor.anlayacağız.

• Ben şu AF'nin bir ayda olan 10 binlik artışı ve olan banların devamı durumunda kalan vizelerin büyük çoğunluğunun EU'ya dağıtılacağını düşünüyorum.Bilmiyorum yanlış mıyım? 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

41

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |