Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells teşekkürler. İyi ki burası var. Ne acemilikler yaşadık. Sonra bu forumu buldum da rahatladım

• @eeken yaklaşık üç ay sürdü.

• Nasıl bir zamana denk geldik, 14 yıl bekleyip tüm bu şanssızlıklara nasıl denk geldik şaşırıyorum. Şimdi bi de trump seçilir tümden yalan olur bunların üstüne.
    Son bulletin'den.

Family-sponsored:  Final Action Dates movement during the past six months focused on two goals: 1) to allow number use to be maximized should it become possible to return to normal visa processing levels at some point prior to the end of the fiscal year, and 2) to encourage applicants to continue acting on their cases in a timely manner to support long-term recovery from the suspension of routine services.  This movement ensured sufficient demand would be available for adjudication throughout FY 2021 under a resumption of full operational status.

VO learned during October 2020 date determination, that movement of final action dates in the previous six months combined with the global suspension of routine visa services resulted in enough accumulated demand to fully utilize the numbers normally made available during the first quarter of the fiscal year.  Therefore, no date movement is required at this time.  VO will closely monitor the situation in the early months of the fiscal year.

• @eeken çok üzüldüm. Yolumuz uzadıkça uzadı. Ocak ayında vize engelini kaldıranlar iyi bir ilerleme bekleyebilir miyiz acaba?

• @Zeyno Ben de çok üzüldüm, yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Son aşamada sürekli bi sıkıntı çıkıyor. 2021 mali yılı için ocağa kadar birer hafta ilerlemesi bekleniyor demiş bültende. Ocaktan sonra da ikişer hafta ilerler bence maksimum. Ama tabi bilemeyiz hiçbirimiz. En kötüsü Trump seçilirse F4ler ne olur onu hiç bilmiyorum.

• @Zeyno Selamlar Ocak ayinda sure baslar diye umuyoruz
    Bizlerde f4 olarak bi WhatsApp kursakmi tesekkur

• Gunaydin iyi haftalar , mulakata gittigimizde banka cuzdani ve ev tapusu goturmek gerekirmi ? Sponsor agabeyimiz oldugu icin sordum . Tesekkur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oprmngr, içinde söyledi: F4 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin Kardesleri)

Gunaydin iyi haftalar , mulakata gittigimizde banka cuzdani ve ev tapusu goturmek gerekirmi ? Sponsor agabeyimiz oldugu icin sordum . Tesekkur

Isterseniz kendi kaynaklarinizi da gosterebilirsiniz; fakat onemli olan sponsorun mal varligi ve gelir duzeyi.

• Bu ay visa bulletin açıklanmayacak mı acaba?

• @Zeyno açıklandı ama yine hiç hareket yok 😕

• Evet ne yazik ki herhangi bir ilerleme yok aile sponsorluguna dayali yesil kartlarda ve sanirim ocak ayina kadar da boyle devam edecek. Trump yeniden secilirse bu surec cok daha fazla uzayacaga benziyor. Gocmenlik sistemini hemen istedigi gibi degistiremeyecegi icin ilk yapacagi sey sanirim covid bahanesiyle yasaklari yeniden uzatmak olacak.

• @eeken 😔 evet gördüm malesef

• @Zeyno Merhaba. Ceac'ta optional kısma bir doküman yüklemediniz değil mi? Türkiye'ye özel bir doküman göremedim ben.

alt metni

• @eeken yüklemedik

• Merhaba arkadaşlar, bende F4 kategorisindeyim , sormak istediğim konu ablam oradan kişi başı 325 dolar ödeme yaptı mülakat günü ayrıca para odeyecegizmi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@orhan-gazi, içinde söyledi: F4 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin Kardesleri)

Merhaba arkadaşlar, bende F4 kategorisindeyim , sormak istediğim konu ablam oradan kişi başı 325 dolar ödeme yaptı mülakat günü ayrıca para odeyecegizmi

hayir, 325 dolari odediyseniz bir daha odemenize gerek yok.

• @crazycells teşekkür ederim

• Sayın @crazycells, bu konudaki ilk mesajınızda nvc'ye submit edilen civil dokümanlar ingilizce olmalı demişsiniz. Ama "Please note that all documents not written in English, or in the official language of the country from which you are applying, must be accompanied by certified translations" diyor.

Ben civil dokümanların çoğunu Türkçe yükledim (edevletin ingilizce verdiği police record hariç). Yanlış yapmıyorum, değil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eeken, içinde söyledi: F4 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin Kardesleri)

Sayın @crazycells, bu konudaki ilk mesajınızda nvc'ye submit edilen civil dokümanlar ingilizce olmalı demişsiniz. Ama "Please note that all documents not written in English, or in the official language of the country from which you are applying, must be accompanied by certified translations" diyor.

Ben civil dokümanların çoğunu Türkçe yükledim (edevletin ingilizce verdiği police record hariç). Yanlış yapmıyorum, değil mi?

Evet, o iletiyi guncellemem lazim 🙂 3 yil once yazildi o 🙂

Artik NVC, Turkce olan dokumanlari da kabul ediyor, o nedenle belgenin dili Turkce ise ve mulakata Ankara'da girecekseniz Ingilizce'ye cevirmenize gerek yok.

• Yine no change. Umarım ocakta az da olsa bir hareket olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |