Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• "Dış güçlerin oyunu" ekonomiden anlamayan Damat bakanımız beyanatı bu şekilde. Dış güçlerin zaten işi gücü yok.

• Fransiz urunlerine de boykot cagrisi yapmislar! Simdi artik Fransa dusunsun!!!

• @MySea Yerli ve milli yolcu ucaklarimiz 2023 te goklerde. Simdi Airbus dusunsun.

• 1 United States Dollar equals
    8.09 Turkish lira
    bu aksam 9'u görmeyiz ins ahaha

• ⭐⭐⭐

@ibrahimasar 50 liralık almaya devam dökme alcaz artık sorun yok yani🤪🥳🤯

• ⭐⭐

Şu ülkeden o kadar gitmek istiyorum ki. Sorumlu olmadığım şeylerini bedelini ödemekten nefret eder hale geldim. Avrupa'da Amerika'da yaşayıp keyfi yerinde olan gelip burada vatan millet sevgisi satmaya çalışan tipler hiç bana yorum bile yapmasın kalpler kırılmasın boş yere. Allah'tan kenarda biraz döviz birikimim var da gc çıkarsa sudan çıkmış balığa dönmemi engelleyecek bir süre idare edecek kadar.

Bu nereye kadar gidecek belli değil.

• @Chromium Nereye kadar gider bilinmez ama bizim ömrümüz yetmez Amerika standartlarında bir Türkiye görmeye.

• Bir an önce 2022 de başvuran tüm forum üyelerine GC çıkması dileğiyle 👍😉

• FB_IMG_1603744071192.jpg

• "Dolarla ne işin olur sizin.Dolarla maaşmı alıyorsunuz siz." özlü sözünü söyleyen bilge!!! adam için Murat Muratoğlunun bir yazısındaki son paragrafına katılmamak elde değil.

"Nitekim muhalefetin yapamadığını tek başına başaracak gibi… AKP'nin
    iktidardan inmesini sağlayacak tek kişi! İçerideki adamları sanki… Hadi
    göreyim seni…"

Umut fakirin ekmeği....Umudumuz Berat bey

• @kaanvercetti, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

1 United States Dollar equals
    8.09 Turkish lira
    bu aksam 9'u görmeyiz ins ahaha

Screenshot_2020-10-27-00-52-02-472_com.fusionmedia.investing.png

Sanki bir şey vurucam kırbacı vurucam kırbacı diyo..

• ⭐⭐ Yasaklı

8 10 sene önce de Fransız malı boykot hikayesi vardı. Etsinler bence. Kıcıkırık reno 9 12 ye mahkum anadolu el arabasına binsin. Bir brunson ayagına amerikan arabalarına kafaya göre yuzde 100 vergi koydular sanki alabilen vardı ya. Bir ara da almanyaya nazi kalıntısı demişlerdi. Nihat zeybekci almanyayı protesto lexus araba almıstı makam arabası. Resmen tiksiniyorum. Nefret ediyorum. Avrupaya gitmek de çözüm degil. Türkiyeden geldim diyince sanki bacılarını becermişin muamelesi yapıyolar...Amerikaya gideceksin Kanada amerika arjantin şili uruguay.

• ⭐⭐ Yasaklı

Kripto Chain Ether Bitcoin ve altına basın paranızı

• @Calibraturbo, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Kripto Chain Ether Bitcoin ve altına basın paranızı

Bitcoin için hangi siteyi kullanıyorsunuz?

• @Chandler 10 gün önce 7 ekimde. 1 BITCOIN = 10,670,40 ABD DOLARI

şuan 27 ekim. 1 BITCOIN = 13.095,00 ABD DOLARI

😃

• @Joey, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

@Chandler 10 gün önce 7 ekimde. 1 BITCOIN = 10,670,40 ABD DOLARI

şuan 27 ekim. 1 BITCOIN = 13.095,00 ABD DOLARI

😃

Daha önce hiç btc almadım açıkcası kanka. Ama paribu gibi siteler varmış bitcoin alınabilen. Bir araştırma yapıp hesap açabilirim yakın zamanda. 🙂

• Ekonomi uçuyor !

• 8.16 dan 100 dolar alabildim.vay halimize

• ⭐⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

8.16 dan 100 dolar alabildim.vay halimize

8,17 oldu bile.. Hayallerimizden hızlı yükseliyor dolar Turgut abi 🙂

• @ibrahimasar Aynen ibrahim.gc çıksa bile doların hızına erişmek zor gibi.birde bu çıktı kazanıpta gidememek var..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |