Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Son 11 gun kaldi secim icin ve bakalim neler olacak?

• @MySea Biden alacak bence

• ⭐⭐⭐⭐

1. Hillary Clinton vakasına hazır olun. Trump bence alacak

• dolardan seçim tahminine evrildiğine göre benimde tahminim; Trump seçilir.

• alt metni

• @redsat2000 Bendede benzer bir kani olusmaya basladi. Onceki gunku debate de Trump daha iyi bir resim cizdi. Hatta demokratlarin destekcisi CNN bile genel anlamda cok fazla etkili elestiri yapamadi.

Covid etkisi ve posta yoluyla oy kullanimi falan derken, bu secim oncekilerden cok daha farkli olacak gibi gorunuyor. Demokratlarin hep kazandigi Delaware'de bile Trumpcilar artmis durumda. Ozellikle guney Delaware'de.

Yani bazi eyaletlerde cok surpriz sonuclar cikabilir!

• Banada tam tersi Trump ağır yenilgi alacakmış, garanti bazı eyaletleri bile kaybedecekmiş gibi geliyor. Umarım kim kazanırsa kazansın Amerika, Türkiye ve tüm dünya için güzel şeyler olur.

• Doğruluk payını bilmem ama kritik eyaletler bazında bir önceki seçime göre Trump Arizona ve pensilyvanya da sallantıda bu eyaletleri alan seçimi kazanır analizi görmüştüm

• Her secimde AKP gidecek diyorlar ama gitmiyor.Bence Trump icin de ayni sey soz konusu,sosyal medyada donuyor hersey...Kendi kitlesi bu haberlere cok ilgili degil veya umursamiyor.

• bu adamı içeriden çıkarın 😂😂😂😂😂😂😂😂

• içeriden çıkmış gözümüz aydın dolar çakılacak 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• Screenshot_2.png

• @Chandler, içinde söyledi: Dolar Çıldırdı

Screenshot_2.png

vay ki vay!!!!!!!!

yakında batan batan batana kredi borcuna girenlerin vay haline yakında krediler kötü patlayacak..

• IMG_20201026_124256.jpg

Hepimizin içinde bulunduğu bu tren 2018 seçimlerinde kaçtı ardından yaşanacak senaryo önceden belliydi

• Dolar 8,05TL olmuş nereye kadar böyle sürecek acaba 😞

• Keyif çayım nerde

• Bu konunun ilk acildigi 25 Agustos 2019'da 5.75 TLdeymis. Hemen ardindan 16 Mart 2020'de guncelleme yapilmis ve 6.39 TL diye yazilmis. O zamanlar greencard interview icin hazirlik yapip $ alanlar olduysa, TL karsisinda iyi bir kazanc elde etmislerdir.

Bugun ise $1 = 8.06 TL ------> To be continued...

• ben amerika'ya ilk gittigimde 1.7TL idi. Baska da sozum yok.

• ⭐⭐⭐⭐

10 lira olmasını bekliyorlar, paradan sıfır atıp 1 lira yapacaklar, En büyük para gene 20 TL olacak.. Olacak da, asgari ücret 235 TL olacak. Dolar 1,15 iken 1250 TL maaş alıyordum ben.Asgari ücret de 550-600 gibi bişeydi. 12500 TL maaş alan kaç kişi kaç meslek var acaba Türkiyede? Ya da asgari ücreti bugünün şartlarında 6000 e çıkartabilecekler mi? Bu ekonomik durumda hayatından memnun olduğunu söyleyen seçmenler beter olsunlar. Viskiye de zam geldi bu gün yine 🙂

• @MySea hep dolar her zaman dolar iyidir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |