Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@muhammed01, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Onlisans 1. Sinif ogrencisiyim ama egitime lise mezunu diplomasi var secenegini sectim sorun olur mu?

sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denemelik, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Merhaba, ben de pasaporta başvurdum gelmesini bekliyorum. Sonra Dv başvurusunu yapacağım.@ortin in sorusunu ben de soruyorum. Ben 4. Sınıf üniversite öğrencisiyim. Bu vize çıktığı durumda ABD'den bize kefil olacak birini veya iş davetini bulmamız için yardımcı olanlar var mı forumda? Bu arada foruma yeni üye oldum, çok yararlı bilgiler var, herkese teşekkür ederim.

forumda bu sekilde gorevlendirilmis biri yok; herkes zaten bilgi sahibi oldugu konularda paylasim yapiyor; ama forumdakilerle iyi iliskiler kurarak pek cok farkli konuda yardim almis pek cok kisi var.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@designits, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Herkese merhabalar, bir sorum olacaktı. Eşimle 1 ay önce evlendik. Soyisim değişikliği oldu ancak eşimin 4 sene daha geçerliliği olan pasaportu mevcut. Soyisim olarak da evlenmeden önceki soyadı yazıyor. Başvuru yaparken isim soyisim bilgilerine yeni soyadını girip pasaporta eski soyadını mı girmek gerekiyor? Yoksa ikisinede eski soyadınımı girmemiz gerekiyor? Şimdiden teşekkür ederim.

forma guncel, pasaport bolumune eski soyismini yazabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ihavedreamed, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Fotoğrafta ufak sivilceleri yok etmiş fotoğrafcı sıkıntı olmaz sanirsam dimi🙄

sorun olmaz.

• İsim soyisminizde bir harfi bile yanlış yazarsanız kazansanız bile hakkınız iptal olur dediler. İsmim fazıl taş , tüm harfleri büyük FAZIL TAS şeklinde yazmak zorunda kaldım. Ş harfini kabul etmedi, bir sorun olur mu

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@designits, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Herkese merhabalar, bir sorum olacaktı. Eşimle 1 ay önce evlendik. Soyisim değişikliği oldu ancak eşimin 4 sene daha geçerliliği olan pasaportu mevcut. Soyisim olarak da evlenmeden önceki soyadı yazıyor. Başvuru yaparken isim soyisim bilgilerine yeni soyadını girip pasaporta eski soyadını mı girmek gerekiyor? Yoksa ikisinede eski soyadınımı girmemiz gerekiyor? Şimdiden teşekkür ederim.

forma guncel, pasaport bolumune eski soyismini yazabilirsiniz.

Çok teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells hocam size bişey danışmak istiyorum. ablam başvuru yaparken kendi fotolarını isterlere uygun çektirip koymuşlar fakat 5 yaşındaki yiğenimin fotosunu sistemdeki yüzünün fotonun ortasında olması gibi ölçü standartlarının dışında yapmışlar. ama 5 cm veya 600 pixel gibi ayarları tamam. çocuk fotoğrafından sıkıntı yaşarlar mı? teşekkürler.

• @quikless Şöylede bir yazi var,

However, the unpredictable nature of the Internet can result in delays. You can hit the “Submit”
    button as many times as is necessary until a complete application is sent and you receive the confirmation
    notice. However, once you receive a confirmation notice, do not resubmit your information.

• Geçenlerde pasaportu yenilerken biyometrik fotoğraf çektirmiştim.O fotoğraf ile galiba başvurulabiliyor bu konuda bilgisi olan var mı ?

• @crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Evet, tek basina sponsor da yeterlidir. Su baslik

çok tesekkür ederim saolun

• ⭐⭐⭐

@You-Know hayır sorun olmaz

• Bir sene başvuru yapmadık. Bu sene tekrardan başvuru yaptık başvuru yapmadığım sene eğitim aldım. Ingilızce şuan sular seller. Bakalım bu sene çıkacak mı ? Başvuru yapılırda yeşil kart forum takip edilmez mi ? Sonuçta herşeyi bu forumdan öğrendik zamanında 😊 dark tema gelmiş site daha güzel olmuş 😊🙏

• @You-Know sorun olmaz çünkü zaten onların literatüründe ş yok

• konusu çok geçtide şimdi cmrtesi fotograf çekmeye gideceğim 600x600 piksel ve 300dpi şeklinde flaşa almak istiyorum demem yeter li mi?

• @Erdem-Akdemir amerika vizesi için demeniz yeterli olacaktır

• Profesyonel olmayan fotoğrafla evde kendi fotoğrafını çekip çekilişi kazanan insanlar var arkadaşlar bu fotoğraf işine gereğinden fazla takılıyorsunuz 😃 gidip fotoğrafçıya Amerika vizesi için veya GC başvurusu için dediğinizde zaten anlamayacak fotoğrafçı yok artık. Bu kadarı yeterli. Piksel, dpi vs bunlara girmenize gerek yok. Sistem kabul etsin, siz fotoğraftakine benzeyin, kazanırsanız mülakatta fotoğrafınızdan sizi tanısınlar bu yeterli.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells hocam size bişey danışmak istiyorum. ablam başvuru yaparken kendi fotolarını isterlere uygun çektirip koymuşlar fakat 5 yaşındaki yiğenimin fotosunu sistemdeki yüzünün fotonun ortasında olması gibi ölçü standartlarının dışında yapmışlar. ama 5 cm veya 600 pixel gibi ayarları tamam. çocuk fotoğrafından sıkıntı yaşarlar mı? teşekkürler.

problem olmaz. bebekler ve cocuklar konusunda daha anlayislilar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Wynn, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@quikless Şöylede bir yazi var,

However, the unpredictable nature of the Internet can result in delays. You can hit the “Submit”
    button as many times as is necessary until a complete application is sent and you receive the confirmation
    notice. However, once you receive a confirmation notice, do not resubmit your information.

Bir kere gonder tusuna basip gondermeniz yeterli. Eger olmazsa bir daha denemenize gerek yok, yeni bir basvuru yapip yeniden gonderin.

Yesil "Success" yazisini gordukten sonra bir daha basvuru yapmaniza gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gustavofring, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Geçenlerde pasaportu yenilerken biyometrik fotoğraf çektirmiştim.O fotoğraf ile galiba başvurulabiliyor bu konuda bilgisi olan var mı ?

biyometrik kaliplar vize fotolarina gore buyuk kaliyor, o nedenle olmuyor. Ama fotografin orijinali sizdeyse onu cekilise uygun hale getirebilirsiniz.

• fotoğraf için şöyle bir tavsiye verebilirim. amerikan vizesi için deyip fotoğrafçıdan aldığınız fotonun yanında orjinal halini de mail atmasını isteyin. aldığınız fotonun muhakkak internetten uygunluğunu kontrol edin. uygun değilse kendi bilgisayarınızda istenilen ölçülerde kolayca orjinal halini boyutlandırabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

33

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |