Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

ekleme yapayım abd vatandaşı olmayan

• Bu arada, Kamile = Kamala, Biden'in baskan yardimcisi 🙂

• ⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@fetihy hosgeldiniz, bir suredir goremedik sizi 🙂

Hoşbuldum hocam çok teşekkür ederim. Bir süre girmek mümkün olmadı 😊

• umarım 6. senemde çıkar gına geldi çünkü sadece geçen sene basvurmadım şimdi 10 yıllık pasaport basvurumu yaptım tam tarih neydi arkadaşlar ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kamile, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@crazycells 28 Ocak 2000 doğumlu oğlum için ayrı başvuru yapacağım ama bu sene bende kendi başvurumda onu ekleyebiliyor muyum?

sayin @Rhonster 'e ekleme yapayim:

hatta eklemeniz sart 🙂 zaten eger yasi uygun degilse sistem hata veriyor ve basvurunuza ekletmiyor...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gorkem34, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

umarım 6. senemde çıkar gına geldi çünkü sadece geçen sene basvurmadım şimdi 10 yıllık pasaport basvurumu yaptım tam tarih neydi arkadaşlar ?

henuz resmi aciklama yapilmadi... bekliyoruz...

• Arkadaşlar hayırlı forumlar. Bende bu sene ilk defa dv2022 için başvuru yapacağım . Sormak istediğim bir şey var .Başvuru yaparken türkçe karakterleri direkt yazıyor muyuz? Örneğin İ , Ö gibi . Hepimize bol şans.

• 1 yıl daha türkiye 'de kalma hakkı kazananlar... selam size.. keyifler nasıl?

• @Burak-Ikinci ingilizce , büyük harf ( türkçe karekter yok)

• @crazycells teşekkür ederim

• @MySea Amerikada kullanılabilir👍

• Merhabaaa 😎
    Ses vermeye geldim 🥳

Bu arada geeel ekim geellll...

• @ahsenaydgdu Çok teşekkür ederim temennileriniz için inşallah isteyen herkese çıksın. Gerçekten çok ihtiyacım var green card çıkmasına yoksa ölene kadar asgari ücretle çalışmaya mahkumum.

• Yerimizi aldık başvuru tarihinin belli olmasını bekliyoruz 🙂 Bu yıl 2. yılım olacak inşallah son olur 🙂

• Yönerge falan yayınlansa bari, 425367472 kez sorulan sorular yine sorulsa, hiç yoktan greencard hikayemize bir hareket gelse.. pandemi sağolsun o durumdayım şuan 😒😒😒

• ⭐⭐⭐⭐

Abd turist vize işlemlerini ne zaman açacak acaba? Bilgisi olan var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Abd turist vize işlemlerini ne zaman açacak acaba? Bilgisi olan var mı?

Suradan sureci takip edebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3251/türkiye-deki-abd-konsolosluk-hizmetleri-durduruldu-coronavirüs-covid-19/

• alt metni

Bugün günlerden Seattle!

Washington eyaletine bağlı bir şehirdir. ABD'nin en kuzeybatı ucunda yer alır. Şehrin adı, kuruluşundan önce bölgede ikamet etmiş olup, daha sonra göç ettirilen Kızılderili Duwamish ve Suquamish kabilelerinin önderi Şef Seattle'dan gelmektedir. Kanada'da altın bulunması ile Kaliforniya'daki altın avcılarının Kanada'ya hücum etmesi ve Kanada hükümetinin altın avcılarının tam teçhizatlı şekilde Kanada'ya girişlerini zorunlu tutmaları üzerine, güzergah üzerinde Kanada'dan önceki son şehir olan Seattle epey kalkınmıştır. Ayrıca, Nirvana, Alice in Chains, Pearl Jam, Soundgarden gibi grunge müzik gruplarının bu şehirden çıkmasıyla ünlüdür. Nüfusu yaklaşık 745 bin kişidir. ABD'nin geneline kıyasla daha çok demokratların hakim olduğu, sola yatkın bir yerdir. ABD'nin en açık görüşlü şehirlerinden birisidir. Capitol Hill bölgesinde hayli geniş bir eşcinsel topluluk yaşamaktadır. Ocak ayı ortalama sıcaklığı 4,5, Temmuz ayı 18,4 derecedir. Cebu City, Limbe, Birussebi, Bergen, Tsjoenking, Christchurch, Daejeon, Galway, Gdynia, Haiphong, İzmir, Kobe, Mazatlan, Mombasa, Tiencin, Nantes, Pecs, Perugia, Reykjavik, Preah Seihanouk, Surabaya ve Taşkent kardeş şehirleridir.

SEATTLE HAKKINDA FUN FACTS

1. Dünyaca ünlü Starbucks'ın doğum yeridir.
    2. Şehrin olduğu lokasyonda en az 4000 bin yıldır insanlar yaşamaktadır.
    3. Seattle ve Medina'yı birbirine bağlayan The Governor Albert D. Rosellini Köprüsü, Dünya'nın en uzun rampalı köprüsüdür.
    4. Seattle, Dünya'nın ilk benzin istasyonuna sahiptir. East Marginal yolundan 1907'de açılmıştır.
    5. Şehir, ülkedeki en eğitimli şehirdir.
    6. Seattle'daki insanların kişi başına aldıkları güneş gözlükleri, diğer şehirlerdeki insanlardan çok daha fazladır.
    7. Bisikletli polislere sahip olan ilk şehirdir.
    8. Amerika'daki insan yapımı en geniş ada olan Seattle's Harbor Adası'na ev sahipliği yapmaktadır.
    9. Boeing firması burada kurulmuştur.
    10. Kadın belediye başkanı olan ilk başlıca şehirdir.

• @travelleth Çok güzel bir şehir hep radarımda olmuştur fakat yaşam maliyetleri ABD nezdinde yüksek diye araştırmaktan vazgeçmiştim bir ara 🙂

• Bir aksilik olmazsa son 30! 🥳

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.1k

| | | |