DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @mkilyar düzelttim şimdi 🙂

• mesajı aldık sayın @crazycells 🙂

• @md_md real case te sadece 100 kişi bile oynamıyor aradaki fark aslında ama daha fazla visa verilmiş bilemedim bencesi sencesi oncası yok aslında bu işin aslında adamlar bilerek ve isteyerek yavaş gitmiş kota doluyor ama böyle dolu dolu olacağını nasıl bildiler baştan o meçhul bence verdikleri rakamlar sahte fake bu kadar artma olması imkansız bir tek ben mi böylr düşünüyorum acaba sanki adamlar alımı yavaşlatmış sayı olarak vermedikleri vize sayısını açıklıyor gibiler

• @crazycells ben daha önce hiç şu şablon gibi bir şablona bakmadım ama gördüğüm kadarıyla Avrupaya filan kaydırmaları çok düşük bir ihtimal imkansız aslında görünüşte bu rakamlarla bile 28k anca görür kassalar zorlasalar. 32,33,...37 binler imkansız current konusunda bir gelişme olması içinde anladığım kadarıyla real case erimiş olması gerekiyor oda imkansız sayılar doğru ise şayet 🙂 yani dürüstlük her zaman iyidir. Sıranın gelmesi bir mucize sadece.

• @md_md elinize sağlık çok ayrıntılı bir tablo olmuş
    herkes sabır taşına döndü umarım hepimiz için en iyisi olur. umudu kaybetmeden son ikiyi bekliyoruz artık.

• Ben tabloya bakinca hic bir sey anlamiyorum aciklayabilecek var mi

• @ozan-aydemir bu veriler BritSimon un datalari. https://dvcharts.xarthisius.xyz/ceacFY18.html
    Dagilim olarak bana benzer geldi. En azindan visa verilme hizi benzer. Her iki sene arasi farkliliklar soyle. 2017 de 30k dosya icinde 18k kazanan vardi, bu sene 39k dosya icinde 20k kazanan var. bir de 2017 nin no response larina bakarsaniz 100 gercek dosyada ortalama 44 u no response olmus, bu sene o oran 100 de 38 lerde. ozellikle bu oran 10-20k arasinda %34 lere dusuyor. Bu seneki en onemli degisiklik ds260 lari doldurma onceligi degil de normal numerik sira ile cagirmalari oldu. boyle giderken de onceki dosyalardaki unutan farkeden vb kisiler ds260lari doldurup mulakat tarihi alabildiler.
    Bundan sonraki surecte de verecekleri visa sayisinin yaninda bu no response lar ve aile bireyleri sayisi cok etkili olacak.

• @md_md selam yani benim anladığım formu dolduranlara bu seneki sistemle beraber hemen sıra geldiği için response oranı geçen senelere göre yüksek görünür oldu değil mi?

• @md_md bu zamana kadar verilen dosyalar ve vize sayılarına bakarsanız zaten görünen şey by hızla ve bu şekilde bin bin gitseler bile geçen senenin kotasına ulaşacaklarını gösteriyor aslında. Yani aslında baktığım tabloda umut yok diyebilirim. Avrupa ya kayma yaparlarsa kota olarak ancak öyle ama açıkçası onuda çok umut verici görmüyorum 😞 dilerim bir mucize olur ve söylediklerimiz ve numaralar anlamsızlaşır tek dilek bu olabilir 🙂

• Geçen senede bildiğim kadarıyla case no ile ilerliyordu yani ds-260 formunu doldurma olayı değil zaten numarası geldiyse doldurup gider en geç bir sonraki bültende gider o mantığı anlayamadım?

• avrupaya kayma olmayacağını neden düşünüyorsunuz

• Anladığım kadarıyla verilen vize sayısının fazlalığından ama yanıltıcı bir bakış açısı gibime geliyor benim oda yani bakalım bence yok denecek kadar düşük bekleyip görmek lazım. Bu verilerde saçma olan birkaç şey var ama çözemedim orantısızlığı.

• valla bütün aksilikler bula bula bizi buldu

• Burda yazan numarası yüksek olan herkesi buldu işin açıkçası kendi talihinize bağlamayın oluyor bizde çok plan yaptık kendimizi adadık doğru olan bu değildi bile bile yaptık o yüzden üzülmeye gerek yok piyano idi deyip içimizi bir nebze olsun serinletmek gerekiyor.

• Asya'nın ve Afrika'nın current olmasına az kaldı . Oradan kalan vizeleri. Neden Avrupa'ya vermesinler ki ? Benim umudum max seviyeye çıktı bu tablodan sonra

• yekta ben tabloya bakınca hiç bir şey anlamıyorum 😃

• gidişatı burdaki yorumlardan anlamaya çalışıyorum

• @metert hazırla hazırla bavulu gidiyoruz :)))

• inşallah tek dileğim o

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.7k

| | | |