Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@referee DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells elimde başvuru zamanında aldığım resim görüntüsünü yazıyorum yalnız hata olarak görünüyor nedense bunun nedeni ne olabilir

ingilizce-turkce karakter karmasasi olabilir. Eger mumkunse ingilizce klavye ile yazarak girmeye calisin...

• büyük harflerle yazıyorum yalnız fark edermi ki?

• @referee

SONUCLARI KONTROL EDERKEN HATA ALIYORSANIZ

Asagidakilerden biriyle karsi karsiya olabilirsiniz:

• confirmation number'daki karakterleri yanlis girmek --> copy-paste yapin
    • adiniz ve soyadinizin kayit esnasinda ters girilmis olmasi --> confirmation ekraninda "Entrant Name: SOYADI, ADI" seklinde yazar. Ona gore "SOYADI" yerinde ne yaziyorsa kontrol sayfasina onu girin
    • dogum yilinizin kayit sirasinda yanlis girilmesi --> confIrmation sayfasinda ne goruyorsaniz onu girin
    • kura kaydinizin 18 Ekim oncesinde yapilmis olmasi --> sakladiginiz confirmation sayfasindan basvuru yaptiginiz tarihi kontrol edin.18 Ekim 2017 oncesinde yapilan kayitlar iptal edilmisti.
    • Herseyden eminseniz ve yine de hata aliyorsaniz, birkac gun sonra ve bir hafta sonra tekrar kontrol edin.

• ben mayıs ayında yaptım yani iptalmi oldu diyorsunuz

• Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

MALESEF 26-45 DOĞU 36-42 KUZEY BOYLAMLARI ARASINDA HAPİSHANEDE TIKILDIK KALDIK ARKADAŞLAR 😞 SENEYE DE TRUMP KALDIRIR ARTIK GREENCARD'I.. KALDIK BURDA..

• @referee DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

ben mayıs ayında yaptım yani iptalmi oldu diyorsunuz

DV2019 kayitlari 2017 yilinda Ekim ayinda gerceklesti. 18 Ekim 2017 tarihinde kayitlari yeniden baslattilar ve o tarihten once yapilan kayitlar iptal edildi.

• Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

• has noot been selected moruk üzdü be çok ümit etmiştim

• Ben bu işten hiiç birşey anlamadım arkadaşlar. Tanıdığım konuştuğum 1 kişi bile kazanamadı şaka gibi birşey.
    Bari biri gitseydi de bizi yanına aldırsaydı bir iş fln.ayarlayıp😕
    Kazananları tebrik ederim. Ne büyük bir fırsat kazandıklarının farkında olsunlar. İnşallah en iyi şekilde değerlendirirler.
    Benim gibi kaybedenlere de ne diyeyim ki. Çok üzgünüm arkadaşlar. Vallahi ben çok şaşkınım belki de ilk defa başvurduğum içindir. Hepiniz Allah'a emanet olun. Çok üzgünüm çok.

• ⭐⭐ Yasaklı

@crazycells DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

irim yas konusunda guncelleme olmadi. 29 yasi icin baba ya da anne Green Card'i aldiktan sonra cocuklarina sponsor olup F2B kategorisinde Green Card surecini baslatabilir. Ama bu durum cocuk evlenmedigi surece gecerli ve 6-7 yil bekleme suresi var. Bu konudaki ayrintili bilgiyi su konudan alabilirsiniz:

F2A olmuyormu benım durumuma evlenmeyı dusunmuyorum

• @islek uçak teknisyeniyim ben ama iş ile alakalı değildir diye düşünüyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@calibraturbo DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

irim yas konusunda guncelleme olmadi. 29 yasi icin baba ya da anne Green Card'i aldiktan sonra cocuklarina sponsor olup F2B kategorisinde Green Card surecini baslatabilir. Ama bu durum cocuk evlenmedigi surece gecerli ve 6-7 yil bekleme suresi var. Bu konudaki ayrintili bilgiyi su konudan alabilirsiniz:

F2A olmuyormu benım durumuma evlenmeyı dusunmuyorum

F2A green card sahiplerinin esleri icin takip ettikleri kategori 🙂

su konuyu okumanizi tavsiye ederim:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/75/family-sponsored-green-card-aile-sponsorluguyla-green-card-almak

• @yekta teşekkür ederim :)) bakalım neler olacak :))

• Teşekkürler darısı bütün dileyenlere inşallah 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

@crazycells sagol hocam cok yardımcı oldun

• @yekta abi o b c d planlarinizdan banada bahsade bilirmisiniz ? ☺

• @zagatoff kesinlikle güzel bir ülke fakat ben vatandaşlık şansımı yitirdim sağolsun ailem :))

• @hsndmn DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Diyeceğim başka birşey kalmadı kardeşim. Kazanan arkadaşlara yeni hayatında bol şans dilerim. Benim gibi umutlu bir şekilde bekleyen günü gününe şafak sayan açıklanma öncesi gece uyuyamayan çok kardeşim var burada. Hepsi adına çok üzüldüm. Ekim ayında DV2020 de görüşmek üzere.

ben bidaha başvurmam avrupa dan sevgili yapmaya çalışırım daha iyi olur.gc hayal kurduruyor sonra çıkmayınca hepsi çöpzaten almanca çalışıyordum şimdi tekrar başlarım.hani alkol alırsın rahatlarsın sonra etkisi geçince herşey daha kötü olurya bu lanet çekiliş öyle bişe.insanı deli ederavrupa da yüksek lisansa uğraşırım diil okuluna gitmeyi düşünüyorum.avrupa da daha net düşünüyorsun boşyere umutlanmuyorsun.amerika hayallerime yazık.avrupadan çok evlenenen insan tanıyorum.olmon kozloro seni bekloyor diyorlar harbi bi almanla evlenmek türk kızıyla evlenmekten daha kolay.saygılılar ve elimi sallasam ellisi modunda gezmiyorlar.genç bekar arkadaşlar buna uğraşsın gc hayali kurmaktan daha gerçekci

• VEEE gelinin amcasından has not been selected etti 8....

• Merhaba arkadaslar bu ne demek acaba yardimci olurmusunuz...

Warning: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
    0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = five, S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |