Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar sıfırların içi dolu O harfinin içi boş eğer ekran görüntüsü aldıysanız dikkatli bakın 2019 ile başlayan numarada mesela 0 (sıfırın) içi çizgili 🙂 buna göre tekrar deneyin yada unuttum diyin numaranız dolu Bir şekilde sayfaya yönlendiriyor.

• HAS NOT BEEN SELECTED 🙂 Her şeyde vardır bir hayır dostlarım hepiniz Allah'a emanet olun

• @calibraturbo dostum baban kaç yaşında ?

• La kime çıktı bu meret bana size ve dışarıdan tanıdğım hiç kimseye çıkmadı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sayin @mehmet-atalan kisaltma da olsa kufur kullanmayalim lutfen 🙂

• @crywolf34 18 Ekim öncesi neden iptal oldu, hatırlatır mısınız? Ben de 7 Ekim'de başvurumu yapmıştım, benimde bilgilerim hatalı deyip kabul etmiyor çünkü...

• 18 ekimden önceki tüm başvurular iptal mi şimdi? Ne mail geldi ne bişey. Nekadar saçma bir sistem. Göçmene verdikleri değer ortada iyiki çıkmamış birdaha başvurmam

• Diyeceğim başka birşey kalmadı kardeşim. Kazanan arkadaşlara yeni hayatında bol şans dilerim. Benim gibi umutlu bir şekilde bekleyen günü gününe şafak sayan açıklanma öncesi gece uyuyamayan çok kardeşim var burada. Hepsi adına çok üzüldüm. Ekim ayında DV2020 de görüşmek üzere.

• @hsndmn DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Ulan öyle bir zoruma gidiyor ki. Sinirden dağı taşı parçalayasım var. Sen otur şafak say random veya her ne şekilde seçiyorlar ise elin gitmeyecek öküzüne çıksın bana çıkmasın. Şeytan diyor al turist vizesini git amk yerine bi daha gelme. İşin kötü yanı şu forumda kendimi de geçtim sevdiğim bi tane adama çıkmadı.

Kardeşim boşver napalım kaç ay burda yazdık çizdik konuştuk. Arkadaşıma başvurdum ingilizcesi yok diye çıktı ona bana çıkmadı kaç yıldır deniyoruz. Sevinsemmi üzülsemmi bilemedim. çok yakın arkadaşım. bir tuhaf oldum. bu kadar zamandır bekliyoruz. Aslında sonucunu bilioyduk sanki ama insanın yinede bir umudu oluyor. Neden sevinemedik neden bu gece bizim olmadı. Çok istemekmiydi hatamız ne desem bilmiyorum. Ama dedigin gibi ben bir şeklide gidecegim. Paraysa para anasını satayım. Gidip orda artık bir hatunmu bulurum okulamı yazılırım. Ama bunun çıkmaması çok koyuyor insana hemde çok :(((((

• Maalesef HAS BEEN NOT SELECTED. Biliyorum faydası yok ama çok üzgünüm. En çok çocuklarım için istemiştim:(( Şu hayatta bir kere de olsa şans yüze gülmez mi yaa? :((

• @paw-of-eagle sizin adınıza üzüldüm, vazgeçmeyin lütfen. Şu an demekki sizin zamanınız değil fakat bir gün gelecek.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gözde DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells kardeşinize çıkmıştır umarım

iyi dilekleriniz icin cok tesekkurler. bendeki listede henuz hic kimseye bakamadim. birkac saat sonra ancak kontrol etmeye baslayacagim. eger olumlu sonuc olursa duyururum...

Forumdan cikan baska arkadaslar var, su ana kadar en az 2 kisi biliyorum. Birinin mektubunu da paylastim. Halihazirda grupta bulunan arkadaslara cikinca daha cok seviniyoruz dogal olarak.

• @borat Ben hem B1/ B2 ole gelding .B1 is B2 tourist ...

• @captain Haklısın hocam. Hep ABD'deki değerli insanların videolarını izleyip gıpta ettik ve çok heves ettik gitmek için. Çıkmayınca koyuyor tabii ki:(( Olmadı, yapacak bir şey yok:((

• @gunes DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crywolf34 18 Ekim öncesi neden iptal oldu, hatırlatır mısınız? Ben de 7 Ekim'de başvurumu yapmıştım, benimde bilgilerim hatalı deyip kabul etmiyor çünkü...

Mail geldi aşağıdaki linki kontrol edin diye bir siteye yönlendirdi ve yapılan başvurular iptal oldu tekrar başvuru yapın dediler

• @sansizsansli Lutfen oyle dusunme belki bu sene olsaydi basing birsey gelecekti...Seneye olsun allaying iziniyle

• @captain DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@hsndmn DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Ulan öyle bir zoruma gidiyor ki. Sinirden dağı taşı parçalayasım var. Sen otur şafak say random veya her ne şekilde seçiyorlar ise elin gitmeyecek öküzüne çıksın bana çıkmasın. Şeytan diyor al turist vizesini git amk yerine bi daha gelme. İşin kötü yanı şu forumda kendimi de geçtim sevdiğim bi tane adama çıkmadı.

Kardeşim boşver napalım kaç ay burda yazdık çizdik konuştuk. Arkadaşıma başvurdum ingilizcesi yok diye çıktı ona bana çıkmadı kaç yıldır deniyoruz. Sevinsemmi üzülsemmi bilemedim. çok yakın arkadaşım. bir tuhaf oldum. bu kadar zamandır bekliyoruz. Aslında sonucunu bilioyduk sanki ama insanın yinede bir umudu oluyor. Neden sevinemedik neden bu gece bizim olmadı. Çok istemekmiydi hatamız ne desem bilmiyorum. Ama dedigin gibi ben bir şeklide gidecegim. Paraysa para anasını satayım. Gidip orda artık bir hatunmu bulurum okulamı yazılırım. Ama bunun çıkmaması çok koyuyor insana hemde çok :(((((

Aynen öyle hocam. Hayatta birşeyi çok istersen olmaz. Bak adam ailesi adına başvuru yapıyor kendisine çıkmıyor babasına çıkıyor hemde 2xxx case number ile. Adam ben gitmem diyor. Hayat her alanda böyle kardeşim. Demek ki birşeyi çok istememek lazımmış. Çok şükür emek verdim bir dükkan açtım yıllar önce. Elbet yaşamımı sürdürürüm ama 15 yaşında bir çocuk iken kurduğum ve halen devam etmekte olan hayalimi belki de hiç bir zaman gerçekleştiremem. Ben yine her sene başvurumu yapacağım. Çıkarsa gideriz Allahın izniyle. Çıkmazsa da yapacak bir şey yok.

• @sharm hayirlisi olsun kardesim. Ben daha bakamadim. 3.cekilisimiz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hsndmn DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@hesen-ibrahimov DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaslar bir forumda okudum conf number kaybetmeyin eylul ayinda yeniden kontrol edin 2 ci kez secim oluyormus bir kac kisi oyle kazanmish

@crazycells Doğru mudur bu haber adminim?

bu denilen durum sadece DV2017'de oldu, neden oldugunu da bilmiyoruz. Bunu normal bir aciklama yolu gibi dusunmemek lazim bence. Temmuz ayinda kazanan kisi sayisi aciklanacak, eger cok sayida kisiye secilmisse, daha fazla kisiyi eklemezler.

Ama dedigim gibi, bu aciklama istisnaydi o nedenle boyle bir aciklama gelecek diye beklemeyin.

• @borat Teşekkür ederim bilgi için. Hayırlısı böyleymiş demek ki 🙂 Bana gelen öyle bir maili hatırlamadığım gibi habere de denk gelmemişim ki başvurumu yenilememişim...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |