Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mstf, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Eger 23 haziran gunu EO suresi uzaltılmamıs olur ise gecerliligini kaybediyor mu? Yoksa Trump'in istedigi anda ayni EO kararlarini son gunune bakmaksizin uzatabilir mi?

EO nedir?

• @marvin aynen öyle ayrıca current olmak hatta evrak onay maili almak bile hiç bir anlam ifade etmiyor adamlar sadece mesai saatlerinde işlerini yapıyor işin gerçeğe dönmesi konsolosluk READY düşmesi önemli diğer herşeyin hepsi insanların elinde boş bir anı.

• @MySea aynen öyle KCC bu işin en birinci katı

• benim bildigim13 hazirana kadar uzatip uzatmayacagi aciklamasi gerekir.

• @serdestheval21 2 ay önceki EO olsa tek uzatma olurdu bu sefer daha kapsamlı şeytan pabuçu dikiyorlar gibi

• nasıl yani

• Kesin olmamakla birlikte çok güzel hafif anlaşılır özet bir makale okumanızı tavsiye ederim.

https://www.google.com.tr/amp/s/www.am22tech.com/trump-executive-order-coronavirus/%3Famp

• @nfs741 şöyle bunlar oturmuş heyet kurmuş haziran 15 den itibaren kapsamı daha geniş bir EO hazırlamışlar şimdilik maddeleri söylenti gibi olsa söyleyen kişilerin kredileri yüksek kişilermiş sanırım 15 haziran gibi trump imzalayıp resmi açıklama olacakmış içinde dv birçok vizeyi etkileyecek karar var yapılan EO aralık ayına kadar 180 günlük düşünülüyormuş durum bu ayrıca buna muhalefet edenler karşı dava açmaya şimdiden hazırlanıyormuş lakin wall street bir twit atmış bu yasağı trump traftarları %70 destekliyor diye artık kaldı 2-3 gün yaşayıp göreceğiz umarım az çok size cevap verebilmişimdir.

• @takvimcas Hayırlısı😊Allahtan Ümit kesilmez.

• .................

• Merhaba, benim 17 Nisan da görüşmem vardı fakat görüşme covid sebebi ile iptal edildi. EO durumu belirsizliklerle dolu. Ben sağlık çalışanıyım bununla ilgili yapabileceğim bişi var mı diye bilgisi olan arkadaşlarıma danışmak istedim. Teşekkürler.

• Bütün bu belirsizliğin arasında bir umut yeniden dosya göndermek istiyorum. Önceki gönderdiğim dosyaların ulaşıp ulaşmadığına ya da işlenip işlenmediğine emin değilim. Sorum şu; yeniden dosya gönderirken bugünün tarihini içeren yeni evraklar mı almamız gerek e-devlet üzerinden ya da önceki gönderdiğim dosyaları yeniden mi göndermeliyim? Bu konuda forumda tavsiyesi olan var mı? (Önceki mesajlarda benzer sorular sorulmuş olabilir ama bulamadım maalesef)

• @Semihmete aynen amin

• @kartalveat, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@mstf, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Eger 23 haziran gunu EO suresi uzaltılmamıs olur ise gecerliligini kaybediyor mu? Yoksa Trump'in istedigi anda ayni EO kararlarini son gunune bakmaksizin uzatabilir mi?

EO nedir?

@crazycells bu iletim neden silindi görülüyor bende?
    EO dan bahsedildiği için neyin kısaltılması olduğunu sormak ve öğrenmeye çalışmak mı uygunsuz bulundu anlayamadım.

• @kartalveat, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@kartalveat, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

EO nedir?

EO dan bahsedildiği için neyin kısaltılması olduğunu sormak ve öğrenmeye çalışmak mı uygunsuz bulundu anlayamadım.

Executive order. Gocmen vizelere uygulanan kisitlamalari iceren bir yonerge. 10 gun sonra yasaklar kalkacak diye umuyoruz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

EO nedir?

silinmemis ama konudaki arkadaslar tarafindan eksilenmissiniz.

Bu baslik DV2020 talihlilerinin mulakat deneyimlerine ait, sizin sorunuz ne baslikla ilgili ne de konuya bir katkida bulunmuyor, o nedenle arkadaslar bu iletinin bu konuda olmamasi gerektigini dusunmusler 🙂

Executive Order hakkinda ayrintili bilgi icin su basligi inceleyebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3304/trump-ın-göçmenliği-durdurma-kararı-nisan-2020

• Ben artik sadece aciklansin istiyorum eger adam gibi cikin dv 2020 iptal deyin bizde planimizi ona gore yapalim bu sekilde insan onunu goremiyor Turkiyede de birsey yapacak olsan yapamiyorsun

• @marvin Evet.Hepimiz aynı durumdayız arafta kaldık.Bu hafta kurtulacaz stresten inşallah.

• @mstf, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

EO nedir?

Executive order. Gocmen vizelere uygulanan kisitlamalari iceren bir yonerge. 10 gun sonra yasaklar kalkacak diye umuyoruz.

yanıt verip bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

• @marvin bu hafta başı berbat bir EO ile bu iş negatif iptal olur ama bu sefer federal courttan lehimize yarar döner 4 temmuz 🇺🇸 Usa bağımsızlık günü prestij günü konsolosluklar yavaş yavaş açılır mülakatlar başlar (arkadaşlar böyle olur öngörüm tutarsa 4 temmuz haftası sayısal loto çıkacak numaralarınıda yayınlarım bilginize)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |