Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@fetihy sağlık olsun seneye biz de inşallah

• @Deathamphetamine tebrikler

• Çıkan arkadaşları tebrik ediyorum. Seneye yelken açıyorum. 😀

• Bir HAS NOT BEEN SELECTED da bende, ama olsun ben üzülmüyorum en azından hem maddi hem de manevi olarak daha fazla birikim yaparak gitmiş olurum pes etmek yok bu sene olmaz seneye yada ileri ki yıllara Allah bize de nasip eder elbet.

• ⭐⭐⭐

@gksn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@fetihy Merhabalar, tebrik ederim. 2010 da kazandığınızda hakkınızı değerlendirmediniz anladığım kadarıyla, bu yıl mülakat aşamasında bu durum olumsuz olarak değerlendirilebilir mi? Böyle bir risk var mı? Bilginiz varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

Ben tam olarak konuyu anlamadım özür dilerim

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@fetihy sağlık olsun seneye biz de inşallah

Teşekkür ederim abla sağolun 🙏

• @ogzkaann tebrik ederim, hayırlı olsun
    şu anda hiç bir işlem yapmanıza gerek yok ,Ds 260 formunu doldurmanız için baya vaktiniz var
    artık dv 2021 loto aşamaları başlığından işlemlerinize devam edebilirsiniz👇🏻
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/3422/dv2021-2021-green-card-lotosu-asamalari/2?page=1

İlk işlem olarak sürecinize katkı vermesi ve sorularınıza daha net ve doğru cevap alabilmek için lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın,aşağıda bunu nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor 👇🏻

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1591463245075

ayrıca yeşilkartforum discord sunucumuzdan sesli sorularınıza cevap bulabilirsiniz

• Bu sene çıkmadı.
    Hakkımızda hayırlısı.
    Kazananlara başarılar diliyorum...

• Vay arkadaş. İlk 2 başvurumda bu kadar heyecanlanmamıştım. 3. de kazanacağımı düşünüyordum bu sene, kısmet değilmiş. Üzüldük ama hayat devam ediyor.

• @SchieZophRen teşekkür ederim 😁

• ⭐⭐

Gene çıkmadı... Geçen sene bu forumda yatıp kalkmıştım. Bu sene çok umutlanmamıştım ama bir iki gündür içimi kaplayan hafif bir heyecan vardı. Çıkmadığını görünce bitti. Seneye inşallah. Kazananları tebrik ederim.

• @fetihy 2010 da çıktığında numaradan dolayı mı vize alamadınız? Yoksa şansınızı değerlendirmediniz mi?
    Yani aslında sormak istediğim, bu yıl çıkan arkadaşlar mülakata katılmayıp haklarını değerlendirmezlerse bir sonraki yıllarda tekrar başvurduklarında tekrar kazanırlarsa, mülakat aşamasında vize alamamak gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Böyle bir risk varmı?

• Kazananları tebrik ediyorum.

• Bu sene çok ümitliyim, 10. Başvuruda olmadı, gerçekten de üzücü.

• esime ve bana da ne yazikki cikmadi 14.basvurum da bosa gecti. Gc beklemek bos is malesef. Tamamen sans.

• cıktı ama esim ben gitmem diyor

• @gksn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@fetihy 2010 da çıktığında numaradan dolayı mı vize alamadınız? Yoksa şansınızı değerlendirmediniz mi?
    Yani aslında sormak istediğim, bu yıl çıkan arkadaşlar mülakata katılmayıp haklarını değerlendirmezlerse bir sonraki yıllarda tekrar başvurduklarında tekrar kazanırlarsa, mülakat aşamasında vize alamamak gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Böyle bir risk varmı?

Böyle bir risk yok. Sorarlarsa ki zannetmiyorum soracaklarını, o zaman kendimi hazır hissetmedim diyebilirler.

• ⭐⭐⭐

Bu da gol değil, kaldık seneye

• Uzun uğraşlarla baktım Aslında cesaretimi de toplamıştım ama yine ÇIKMADIIIII🤬🤬🤬
    Neyse umut kaybetmeden seneye tekrar diyelim.

• 13.basvurumuz 2 red de bizden.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |