Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

imzanızda sadece numara olunca

• @Semihmete rezillik. hayal kuranlara bedel odetmekten bsska bir sey degil. cok sinirliyim. hala daha yaoyici bir açıklama yok!

• @omertug, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Sıranın halen önemi var, case number 25000 olan birinin benimle aynı şansı olsaydı önemsiz derdim ama evrak onay maillerinde de mülkata tarihlerinde de sırayla gidecekler.

Sizin case yüksek ya gene başvurdunuz mu acaba sıra gelir mi falan bilgim yokta o yüzden sordum sadece yüksek görünüyor

• @Muhtaradana cook iyi fırsat yarın ne olacağı hiç belli değil belki bu uçak lottery çıkma şansı gibi veli nimet

• Dv2021 ler girdi sıraya bize hala haber yok. Daha yarımız bile alamadık. Nasıl bir şansmış. Kazananlara hayırlı olsun. Herşeyin hayırlısı ama DV2020 resmen es geçildi.

• @İrem-Güzel Tam 3 ay kaybettik.EO uzatılmayacak artık o belli olduda , konsolosluk ne zaman açılıp mülakatlar devam edecek acaba ?

• @Semihmete bence size sıra gelir. Bu yüzden evrak onayını belirli sayıya kadar verdiklerini düşünüyorum. Evrak onayı verdikleri kadarına çekecekler bence mülakatları. Evrak onaylarını okadar düzenli belirli numaralara kadar yolluyorlar ki belli önümüzdeki bülten napacakları. Umarım düşüncelerim gerçek olmaz ama 3 ay kalmış hangi birimizi yapacak.

• @İrem-Güzel 30 Eylüle kadar Ümit kesilmez.İnşallah hep beraber vizemizi alırız.

• @Kedicik1616, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@omertug, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Sıranın halen önemi var, case number 25000 olan birinin benimle aynı şansı olsaydı önemsiz derdim ama evrak onay maillerinde de mülkata tarihlerinde de sırayla gidecekler.

Sizin case yüksek ya gene başvurdunuz mu acaba sıra gelir mi falan bilgim yokta o yüzden sordum sadece yüksek görünüyor

Bilgim yok demişsiniz ama hemen fikir sahibi olmuşsunuz.. Şu an sorunumuz konsolosluğun açık olmaması, CN yüksek olması değil.

• @İrem-Güzel 3 ay 24 gün kaldı sabırlı olmak gerek😀

• Eşim ve kendim için baş vurdum çıkmadı 53k ile de gelme olasılığı çok düşük

• Iyice umitlerimi kaybettim

• yasağın süresi dolmadan ya da düzenli tarifeli uçuşlar başlamadan konsolosluğun (vize departmanının) açılmasını beklemiyorum şahsen.

• @Semihmete july 4th kulağa hoş geliyor bence inek kesip mangal kutlaması yapılacak tarihde olabilir sanki böyle birisi söz vermişti 🥳 bereket aynı gün evrak onayı almışız kaynanam beni seviyormuş diyesim var!!

• @takvimcas 😊

• Cuma günü aradık yine KCCyi. Tiffany diye biri ile görüştük operatöre cevap verene yetkili biri deyince aktardı. Evrakları göremedi bu sefer. Onaylarında Random gönderildiğini söyledi Ki hiç sanmıyorum hepsi 33 e kadar olan numaralar neye göre random. Yasağın uzucağını düşünmediğimiz için evrak onaylarına başladık demiş arkadaşım aradı bu sefer ve yasak kalkar kalkmaz mülakata çağrılcaklar demiş. Kim çağrılır kim çağrılmaz bilmiyoruz tabiki. Ama bana evrak onaylarının böyle belli numaraya kadar gönderilmesinin bir nedeni var gibi geliyor. Bence belirli numaraya kadar olanlar canını sıkmasın sizlere mülakat verilir gibi. Benim gibi yüksek case numarası olanlar son ana kadar bilemicek gibi. Benim düşüncem bunlar artık biraz gerçekçi bakmak lazım. Hayırlısı olsun herkes için. Paylaşmak istedim.

• @nfs741, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Iyice umitlerimi kaybettim

Hiç ümidimiz kalmasaydı, burada forumda olmazdınız onun için içinizde kalan pozitif yana dönüp bekleyin lütfen .. şahsen vizenizi alacağınızı düşünüyorum.

• @İrem-Güzel random demesi güzel şimdilik eu da bunu göremedik ama bence pazartesi tüm caseler hazırlıklı olsun çok güzel şeyler olacak, zaten onlarda executive order kararlarının uzatılmıyacağını söylemiş, ateş olmayan yerden duman çıkmaz

• @İrem-Güzel, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Cuma günü aradık yine KCCyi. Tiffany diye biri ile görüştük operatöre cevap verene yetkili biri deyince aktardı. Evrakları göremedi bu sefer. Onaylarında Random gönderildiğini söyledi Ki hiç sanmıyorum hepsi 33 e kadar olan numaralar neye göre random. Yasağın uzucağını düşünmediğimiz için evrak onaylarına başladık demiş arkadaşım aradı bu sefer ve yasak kalkar kalkmaz mülakata çağrılcaklar demiş. Kim çağrılır kim çağrılmaz bilmiyoruz tabiki. Ama bana evrak onaylarının böyle belli numaraya kadar gönderilmesinin bir nedeni var gibi geliyor. Bence belirli numaraya kadar olanlar canını sıkmasın sizlere mülakat verilir gibi. Benim gibi yüksek case numarası olanlar son ana kadar bilemicek gibi. Benim düşüncem bunlar artık biraz gerçekçi bakmak lazım. Hayırlısı olsun herkes için. Paylaşmak istedim.

İrem hanım baştan beri gerçekçi bakıyoruz ; ben sizin rahatlikla vizenizi alacağınızı düşünüyorum tabiki de aksi olabilir, dünya 'da ölümden başka garanti yok.

• @Muhtaradana Konsolosluk ne zaman açılacak ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |