Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Önceden buralar hep dutluktu demek geldi içimden.

• ⭐⭐⭐

Çıkmasa bile şu heyecan yeter 😁😁

• CAN SIKINTISINDAN İDDA OYNADIM 50 TL KAYBETTİM. SANIRIM GREEN CARD DA ÇIKMAYACAK.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@byhero aşkta kazanan kumarda kaybeder aşkta amerika kumarda kaybettin ozaman teoriye göre amerikayı kazandın

• hadi hayırlısı. Umarım gerçekten isteyen ve hayır getirecek kişilere çıkar. Şimdiden kazananlara hayırlı olsun :=) Kaybedenlere de seneye yine görüşürüz:) Ben umudumu kaybedeli çok oldu 🙂

• Beklemedeyiz haydi bakalım

• ⭐⭐

Forum kalabalık son saat heyecanı tik tok tik tok aylardan haftalara günlere saatlere derken şimdi dakika sayıyoruz hepimizin gönlüne göre olsun

• @ömür-özgür bazı ülkelerde sıkıntı çıkabiliyor ama Türkiye’de olacağını sanmıyorum, bu süreçle ilgili form vs doldururken klavyeyi ingilizceye almak gerekiyor ki tam harf çıksın ve sistem kabul etsin. Ds-260 doldururken düzgün girersin artık. Hayırlı olsun şimdiden.

• Bugünün anısına texas smokehouse burger yedim hadi hayrlısı 😃

• Son 1 saat 13 dakika 😁

• Evet evet saat 6 damı açıklanıyor gençler b planınız olsun mutlaka hayata tutunun forum yine yikilo bir sürü kişi var

• @ayvalik10 ABİ AĞZIN BAL YESİN BİRLİKTE GİTMEK NASİP OLUR İNŞ USA YA. HİÇ HEYECANIM YOKKEN SÖZLERİNLE HEYECANLANDIRDIN BENİ.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gizemb saat 19.00

• @gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Evet evet saat 6 damı açıklanıyor gençler b planınız olsun mutlaka hayata tutunun forum yine yikilo bir sürü kişi var

19.00'da açıklanacak.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@byhero aşkta kazanan kumarda kaybeder aşkta amerika kumarda kaybettin ozaman teoriye göre amerikayı kazandın

abi ben de bi arkadaşım için bekliyorum, diğer bekleyen herkese bol şans 🙂

• Heyecan yapmiyayim cool takilayim hatta formada girmiyeyim diyordum dayanamadım okudukça heyecan yaptım 😊

• Geçen senenin sonuç odasında ilk seferinde çıkan arkadaşın mesajına baktım. Çok güzel bi duygu be...

• Heyecan dorukta😊 bende aylar önce rüyamda kendimi ankara ya giderken görmüştüm ya nasip 🙏🙏🙏🙏

• Heyecan dorukta😊 bende aylar önce rüyamda kendimi ankara ya giderken görmüştüm ya nasip 🙏🙏🙏🙏

• Niye heyecan oldum grup sürüklüyor sanırım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |