Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Son 1.5 saat

• @this-time89 üzdün ama gerçekler

• Hayali abd olan, çıkınca vazgeçip başkasının hakkını gaspetmeyecek iyi yürekli herkese çıkar umarım 🙂

• @aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bende de bu sene heyecan az ama geçen seneye göre daha çok umut var nedense 🙂

Tam olarak bu.

• @Yahya-Öztürk Kime ithafen acaba 😃 Böyle şeyler konuşmayalım. Başımıza korona var zaten. Umutlu olalım.

• Yasaklı

Gencler muhabbet boyle iyi. Bir bardak dolu verin de devam edelim.

• @isocan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar kaç yıldır başvuru yapıyorsunuz, En çok başvuru rekoru kimde acaba. Yaklaşık yirmi yıldır bana çıkmadı.

sana çıksaydı şimdiye çoktan 5 president eskitmiştin 🙂

• Ortaokuldayken canım öyle sıkılırdı ki okulun penceresinden küçücük bahçeye bakıp şöyle düşünmüştüm bir keresinde: Dünya Kocaman ama ben küçücük kutu gibi bir odadayım. Ev okul dışında bir hayatım yoktu, aile ve çevrenin etkisiyle içimdeki maceracı ruhu son bir kaç yıldır azıcık olsun yaşadıysamda otuza yaklaşan ömrümün büyük bölümünde yaşayamadım. Bu da beni yaşamdan zevk alamayan biri olmaya itiyor. Amerika’da tek başıma yeniden doğmak gibi maceracı bir felsefeyle başvurdum ilk defa. Çoğunlukla umutluydum ama gerçeği yakında öğreneceğim. Sadece yine orta okulda o sıkılıp pencereden baktığım gün gökdelenli caddelerden motosiklet sürerken hayal etmiştim kendimi belki Amerikan filmlerinin etkisinde kalarak. Ama bugün o hayalimin totem olduğunu bir gün gerçekleşeceğine olan inancımın karşılığını alacakmışım gibi hissediyorum.

• @Oyunbozan yemın ederım tum hıslerıme tercuman olmussunuz

• @frusciante, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@isocan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar kaç yıldır başvuru yapıyorsunuz, En çok başvuru rekoru kimde acaba. Yaklaşık yirmi yıldır bana çıkmadı.

sana çıksaydı şimdiye çoktan 5 president eskitmiştin 🙂

Haklısın 😁

• Şurada... burada.. USA dışında her yerde... O kadar çok insanız ki; bu zamana kadar yaşadığı hayatı, tecrübelerini, arkadaşlarını, deneyimlerini ve belki ailesini bir kenara atıp yeni bir hayat, daha iyi bir hayat kurmak isteyen.. Ben herkesin bir zamanı olduğunu düşünüyorum... Eğer hayatın o evresini yaşama zamanınız geldiyse şans sizin yanınızda olacak zaten.. Zamanı gelen herkese çıkması dileklerimle..

• ⭐⭐⭐⭐

@Yahya-Öztürk, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@doganomer Adamın biri cehenneme düşmüş, bakmış etrafına kaynayan kocaman kazanlar var her kazanın başında da bir zebani.Her millet kendi kazanında yanarmış, değnekçi zebani bu adamı kendi milletinin kazanına götürürken bir tanesinin başında zebani olmadığını görünce sormuş:"Neden bu kazanın başında kimse yok". Zebani cevaplamış:"O Türklerin kazanı, zebaniye gerek yok,birisi çıkacak kadar yükselirse diğerleri alttan çekiyor zaten".

aynısını geçen seneki bekleme odasında ben dediydim ahahaha 😃

• Çıkarsa hayatım kökünden değişecek. Herkese bol şans.

• Belki de farklı bir yöne gidecek olan hayatımızın kalan kısmının başlangıcını öğrenmemize son 1.5 saat kaldı. Hepimize bol şans diliyorum. İnşallah kazanacağız, içimizden geçen olacak. 1.5 saat kadar sonra mutlulukla görüşmek üzere! ✈ ✈ ✈ 🙏 🤞 👋🏼

• kontrol edeceğimiz sayfada 19 da 2 tane mi check status butonu olacak ? şuan 1 buton var.

• @cüneyt-tarıkman, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

kontrol edeceğimiz sayfada 19 da 2 tane mi check status butonu olacak ? şuan 1 buton var.

Evet bir buton görünüyor. 2020 ve 2021 sonuçlarını tek sayfadan kontrol edeceğiz gibi.

• @nothing34 Geldi mi? kargon

• şu son saatlerde merakım nedense minimum seviyeye düştü önceki iki denememde çok heyecanlıydım kesin bana çıkmış gibi hissediyordum ama husranla sonuclandı bu sefer de talihli olmadığımı hissediyorum aşırı heyecanın getirdiği hayalkırıklığı gerçekten çok üzücü o yüzden en sagliklisi duygularımızı stabil seviyede tutmak sanırım ve bir mucize olsa da hepimize çıksa

• Forum bile arada takılmaya başladı bende, 7de zaten buralar da kopacak, yani gecen seneki gibi olursa buraya erişim de sıkıntı olacak @crazycells başkan 1-2 gün için ilave önlem almadıysa tabi 😏 lottery sitesine zaten giremeyiz ilk saatler, bakalım ilk kim ne zaman öğrenecek sonucunu 🤑🤑

Bu arada biri sormuştu, talihli bir kız arkadaşımla anlaşmalı evlilik yapsam kanıt isterler mi diye. Yanlış cevap verilmiş, düzeltelim hemen.. Tabiki kanıt istiyorlar, geriye dönük fotoğraf mektup whatsapp yazışmaları ne varsa. Bilginize..

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Yahya-Öztürk, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@doganomer Adamın biri cehenneme düşmüş, bakmış etrafına kaynayan kocaman kazanlar var her kazanın başında da bir zebani.Her millet kendi kazanında yanarmış, değnekçi zebani bu adamı kendi milletinin kazanına götürürken bir tanesinin başında zebani olmadığını görünce sormuş:"Neden bu kazanın başında kimse yok". Zebani cevaplamış:"O Türklerin kazanı, zebaniye gerek yok,birisi çıkacak kadar yükselirse diğerleri alttan çekiyor zaten".

aynısını geçen seneki bekleme odasında ben dediydim ahahaha 😃

güzel denk gelmiş 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |