Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@gizemyavuz92 bu yazdıklarım kişiler değil internet siteleri her iki site de herhangi bir yer hakkında a dan zye kadar tüm bilgileri verir.

www.homesnacks.net
    www.niche.com

• @gizemyavuz92 Valla benim aklımda yoktu VA. Ama biraz araştırınca sanki Adana gibi gelmeye başladı bana 🙂

• @ayvalik10 verdiğin linklere bakacağım şimdi. Bizde geldik geleli siren sesleri durmuyor diyoruz ki be yapıyorlar acaba bu kadar boş beleş bir kasabada da olay bitmiyor diye.. Sebebi varmış🙊
    @vulture Olaylara alışkınım ben aslında İstanbul gop’ta yaşadım çocukluğum geçti ama bunların kavgaları da dalaşmaları da tatsız 😂 bizim oraların güzeldi, dövüşür sonra birer sigara içer barışırlardı 🙈

• Arkadaslar Arlington, VA,
    Pentagon'a ve Arlington National Cemetary'e yakin bolgeler hakkinda bilgi verebilecek var mi? Zillow'dan bakiyorum ama yine de ortalama kiralar vs, trafik durumu, toplu tasima vs genel olarak bilgi alabilir miyim?

• ⭐⭐

Fairfax County yi önerebilirim. Arlington ile yan yana ve daha düzenli bir yer. Arlington biraz kalabalık.

• @arnblt Tesekkurler. Is sebebiyle olabildigince Fort Myer bolgesine yakin olmam lazim. Aylik $4500 evli ve cocuksuz bir cift icin vasat bi rakam mi o bolge icin?

• ⭐⭐

Amerikada ilk yılınız ise o parayla çoook rahat geçinirsiniz. Tabi her akşam dışarda yerseniz, çok gezerseniz biraz zorlanırsınız ama iyi para.
    Bizim ev 1750 USD. 1+1. Bahçeli evler 2000-2200 arası.
    Elektrik Su Telefon Internet = 250
    Sigortalar 200
    Yeme içme 800 deseniz 3000 yapar.
    Tabi arabayı falan peşin almaz iseniz kredi çekerseniz o taksitleri de ekleyin. 400-500 usd gibi.
    IT işi varsa bende geleyim oraya 🙂

• @arnblt yok ilk yilimiz degil ama sadece turist olarak 2 gunlugune gitmistim, kiralar falan bayagi yuksek diye duydum. Kenara cok koyamasak da 4500$ e geciniriz diye dusunuyordum ben de. Yok it ile alakasiz bir isteyim tamamen. 🙂

• @tfnsylmz Tam olarak Arlington'da degil de biraz disina dogru evlere/kiralara bakin. Arlington bolgesi en yogun yerlerden birisi. Zaten orada cogunluk metro ve otobusle ise gidip geliyor.

• @MySea oyle yapicaz sanirim ama olabildigince de yakin olmam gerekiyor ulasim suresini dusuk tutabilmem icin. tesekkur ederim

• Virginia/Dc bölgesinde is konusunda yardimci olabilecek var mi?

• @tfnsylmz iyi bir rakam biz bir yıl oturduk rosslyn de geçen ay reston a taşindık . rosslyn metro için çok iyi otobüs içinde, araç park yeri sorunu var aylık 100-125$ bütçe gerekir. Bisiklet ulaşım aracı olarak yoğun kullanılıyor. Biz 1800. eşyalı 1+1 tutuk herşey dahil ama biz istisna olabiliriz bizim fiyat bölgeye göre iyi sayılır. Dc ye yakın olmak güzel sosyal yaşam açısından.Bölgede uzun bir metro hattı var haritadan bakabilirseniz iç bölgelere doğru kiralar daha uygun olabiliyor.

• @kuzeyyuzu tesekkur ederim hocam evet park ve trafik sorunu var biraz anladigim kadariyla, motosiklet dusunuyorum bi yandan ben de.

• Merhaba araç alabileceğimiz türk bir dealer var mı?

• @Ali1990 dealerlarin cogu turk va beachte ozellikle:)

• Virginia Beach, Norfolk, Hampton vb yerler turizm otelcilik alanında iş bulmak adına imkan sağlar mı?

• @prowl Saglayabilir ama oralar yasam masraflari acisindan cok ucuz olmayan yerler. Daha guneyde Florida turizm acisindan ve yasam masraflari acisindan daha iyi olabilir.

• Merhaba, Newport News ve Ashburn bolgesi icin bilgisi olan var mi acaba? Guvenlik ve okul durumu onceligimiz.

• ⭐⭐

@cleo Ashburn Loudoun County bölgesine bağlı bir yer. Newport News ise bağımsız. Eğer okul önceliğiniz varsa Fairfax County i tercih edebilirsiniz. Ashburn ile sınır. okullar gayet iyi. Örneğin ABD nin en iyi lisesi TJ High School o bölgede. Diğer okullarda çok iyi. Güvenlik olarak da gayet iyi. Bazı ulusal güvenlik binaları Fairfax bölgesinde. D.C ye de oldukça yakın. Metro ağının içerisinde.

• @arnblt, içinde söyledi: Virginia

@cleo Ashburn Loudoun County bölgesine bağlı bir yer. Newport News ise bağımsız. Eğer okul önceliğiniz varsa Fairfax County i tercih edebilirsiniz. Ashburn ile sınır. okullar gayet iyi. Örneğin ABD nin en iyi lisesi TJ High School o bölgede. Diğer okullarda çok iyi. Güvenlik olarak da gayet iyi. Bazı ulusal güvenlik binaları Fairfax bölgesinde. D.C ye de oldukça yakın. Metro ağının içerisinde.

Cok tesekkur ediyorum cevabiniz icin. Yonlendirmenize bagli olarsk yeni bir degerlendirme yapacagim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |