Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@alpecino, içinde söyledi: DV2021 BAŞVURU SAYISI

@LordBolton lordum sen çok zeki adamsın 🙂 tebrik ederim tamamen aynı düşünüyoruz.Kaldı ki başvuru ile açıklanma arasındaki süre niye 6-7 ay olsun ki işleri güçleri bunu araştımak işte.

Peki 6-7 ay boyunca bunu arastiriyorlarsa, neden secilen herkes vize alamiyor? Basvurusu red olan insanlar var, biliyorsunuz degil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rhonster koş koş çabuk senin için haber çıktı
    ABD'den 40 Bin Sağlık Görevlisine Green Card Amerika Birleşik Devletleri Corona virüs salgını ile mücadele ederken, senatodan 40 bin sağlık görevlisi için ülkede çalışma ve yaşama vizesi olan Green Card'ın verilmesine onay çıktı. 25 bin hemşire ve diğer sağlık görevlisi 15 bin doktor için konsolosluklar acil vize taleplerini değerlendirmeye alacak.

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 BAŞVURU SAYISI

ABD'den 40 Bin Sağlık Görevlisine Green Card Amerika Birleşik Devletleri Corona virüs salgını ile mücadele ederken, senatodan 40 bin sağlık görevlisi için ülkede çalışma ve yaşama vizesi olan Green Card'ın verilmesine onay çıktı. 25 bin hemşire ve diğer sağlık görevlisi 15 bin doktor için konsolosluklar acil vize taleplerini değerlendirmeye alacak.

abi şartları karşılamam lazım önce sadece süreci hızlandırdılar şuan ingilizce çalışıyorum ingilizceyi hallettiğim dakika gerisi sadece paraya bakıyor diğer sınavları kısa sürede vereceğimi düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: DV2021 BAŞVURU SAYISI

@LordBolton lordum sen çok zeki adamsın 🙂 tebrik ederim tamamen aynı düşünüyoruz.Kaldı ki başvuru ile açıklanma arasındaki süre niye 6-7 ay olsun ki işleri güçleri bunu araştımak işte.

Peki 6-7 ay boyunca bunu arastiriyorlarsa, neden secilen herkes vize alamiyor? Basvurusu red olan insanlar var, biliyorsunuz degil mi?

cevap verdiğiniz arkadaşı bloklamasam birşeyler yazardım da gerek yok 🙂 neyse ki artık 2 tarafta birbirini göremiyor blok atınca.

• ⭐⭐ Yasaklı

@Rhonster birader bana ikidir laga luga yapıyosun diyosun düzgün konuş boş yapma adamın canını sıkma söylediklerim beni bağlar 12 yıldır bu karta başvuruyorum neyin ne olduğunuda iyi bilirim bu senede çekiliş sonuçlarından bağımsız avustralya'ya skill migration ile gidiyorum.Göçmenliğide şartlarınıda iyi bilirim bn yüksek bilgisayar mühendisi olarak yazılımsal düşünerek bu işlerin plansız kontrolsüz olmayacağından bahsediyorum kaldıki pasaport kontrolü sadece çekiliş için yapılan birşey değil uluslararası düzen bu senle ilgili son mesajım artık dikkate almayacağım.

Perth e mi gideceksin

• @Calibraturbo, içinde söyledi: DV2021 BAŞVURU SAYISI

@Rhonster birader bana ikidir laga luga yapıyosun diyosun düzgün konuş boş yapma adamın canını sıkma söylediklerim beni bağlar 12 yıldır bu karta başvuruyorum neyin ne olduğunuda iyi bilirim bu senede çekiliş sonuçlarından bağımsız avustralya'ya skill migration ile gidiyorum.Göçmenliğide şartlarınıda iyi bilirim bn yüksek bilgisayar mühendisi olarak yazılımsal düşünerek bu işlerin plansız kontrolsüz olmayacağından bahsediyorum kaldıki pasaport kontrolü sadece çekiliş için yapılan birşey değil uluslararası düzen bu senle ilgili son mesajım artık dikkate almayacağım.

Perth e mi gideceksin

brisbane kardeşim kısmetse.

• @ayvalik10 Thousands of doctors across the country are stuck with temporary visas that prevent them from moonlighting at other hospitals or clinics, blocking them from traveling to help in COVID-19 hot spots and keeping them tied to their hospitals.

Sanırım şu an orda olan doktorlardan bahsediyor.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster sizin paylaştığınız 497 videolu İngilizce setine bakıyorum. Onun haricinde İngilizce ile alakalı nasıl bir çalışmanız var acaba bilmek isterim bi sakıncası yoksa. teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fetihy kardeşim wordup kelime için en iyi program ona da bir ara göz atarsın

• ⭐⭐⭐⭐

@fetihy, içinde söyledi: DV2021 BAŞVURU SAYISI

@Rhonster sizin paylaştığınız 497 videolu İngilizce setine bakıyorum. Onun haricinde İngilizce ile alakalı nasıl bir çalışmanız var acaba bilmek isterim bi sakıncası yoksa. teşekkür ederim

şuan wordup u kullanıyorum kelimeler için grammer içinde cambridge in grammer in use u var elimde Hüseyin Demirtaş ve İngilizce kanalını takip ediyorum ara ara bide fono'nun bilinmesi gereken kelimeler için sözcük kartları var ilk bin 2. bin 3. bin diye onların 1. sini aldım gayet memnunum şuan ama telafuzları ingiliz aksanına göre bu fono'nun o yüzden altta forvo açık sürekli ya da anlamını çıkaramadığım kelimeler için tureng e bakıyorum.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 BAŞVURU SAYISI

@fetihy kardeşim wordup kelime için en iyi program ona da bir ara göz atarsın

Olur abi bakayım teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 BAŞVURU SAYISI

@fetihy, içinde söyledi: DV2021 BAŞVURU SAYISI

şuan wordup u kullanıyorum kelimeler için grammer içinde cambridge in grammer in use u var elimde Hüseyin Demirtaş ve İngilizce kanalını takip ediyorum ara ara bide fono'nun bilinmesi gereken kelimeler için sözcük kartları var ilk bin 2. bin 3. bin diye onların 1. sini aldım gayet memnunum şuan ama telafuzları ingiliz aksanına göre bu fono'nun o yüzden altta forvo açık sürekli ya da anlamını çıkaramadığım kelimeler için tureng e bakıyorum.

Detaylı açıklamanız için teşekkür ederim saolun iyi çalışmalar 🙏

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 BAŞVURU SAYISI

sartlar neler acaba detaylı bılgıye nerden ulasabılırız

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bakk25 Hemşireler için zaten herhangi bir kota söz konusu değil, o nedenle bu haberin bir anlamı yok. Daha önce de bildiğimiz durum geçerli: RN lisansı olan ve kendisine sponsor olacak bir işveren bulan hemşireler EB-3 ile kısa sürede i-551 (green card) alabilir.

• @knnrn, içinde söyledi: DV2021 BAŞVURU SAYISI

@bakk25 Hemşireler için zaten herhangi bir kota söz konusu değil, o nedenle bu haberin bir anlamı yok. Daha önce de bildiğimiz durum geçerli: RN lisansı olan ve kendisine sponsor olacak bir işveren bulan hemşireler EB-3 ile kısa sürede i-551 (green card) alabilir.

sagolasın ben hemsıre degıl paramedık oldugum ıcın benı kapsamıyormus anladıgımm kadarı ıle. bolumum 2 yıllık 4 yıllıga tamamladık ama yınede yaramıyor bız cekılıs sonucunu beklemeye devam edıcez 😃

• Beyler ve bayanlar; paniğe ve heyecana gerek yok. Zaten çoğumuza neredeyse; tamamına yakınımıza bu kart çıkmayacak... Çıksa çok iyi. orası ayrı

• @thestars sonunda beni anlayan birisi çıktı ,

hocam 6 aydır foruma girmiyordum , umut bağlamıyım vs diye ,çünkü biliyorum ÇIKMAYACAKK..

arkadaşlar başlamış her seneki gibi şu eyalette giderim buranın şurası iyi vs demeye

2014 den beri diyorum...

BİZE ÇIKMAYACAK... FORUMA GELENLER HEP MAYISTAN SONRA KAZANANLAR....

Çıkmayacak zaten diye düşünürseniz çok daha az hayal kırıklığına uğrarsınız

• @AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 BAŞVURU SAYISI

@thestars sonunda beni anlayan birisi çıktı ,

hocam 6 aydır foruma girmiyordum , umut bağlamıyım vs diye ,çünkü biliyorum ÇIKMAYACAKK..

arkadaşlar başlamış her seneki gibi şu eyalette giderim buranın şurası iyi vs demeye

2014 den beri diyorum...

BİZE ÇIKMAYACAK... FORUMA GELENLER HEP MAYISTAN SONRA KAZANANLAR....

Çıkmayacak zaten diye düşünürseniz çok daha az hayal kırıklığına uğrarsınız

merhabalar amacım kesinlikle polemik yaratmak değil uzun süredir bu forumun takipçisi olarak sizin yazılarınıza çok fazla denk gelmiş bulundum hatırladığım kadarıyla başvurudan sonra foruma uzun bir süre yazmadınız son 1 aydırda belirli aralıklarla hem bu foruma hem ekşi sözlükte green card başlığının altına sadece boşuna umutlanmayın çıkmayacak yazmak için giriyorsunuz bana göre green carda başvuran insanların çok büyük bir bölümü belirli hedefleri olan ne istediğini bilen ve her şeyin bilincinde olan insanlar yani sizin çıkacak demenizle umutlanacak çıkmayacak demenizle umutlarını yitirecek insanlar değiller ayrıca buradaki çoğu insan greencard hakkında bilgi paylaşımının yanı sıra dertlerini paylaştı insanlar elinden geldiğince her defasında yardımcı oldu arkadaş edindi onlarca buluşma oldu aile ortamı oluştu, insanlar bu forumun ve greencardın umuduyla gaza gelip çıkacak umuduyla ingilizcelerini geliştirmeye başladı kenarda daha çok para biriktirmeye başladı yani kısacası greencardın umudunun bana zarardan çok yararı oldu eğer çıkmazsa tabiki her insan gibi üzüleceğim ama ardıma baktığımda bana kattıkları bu üzüntümü fazla fazla bastıracak yani sizin bu devamlı çıkmayacak boşuna ümitlenmeyin demeniz eğer bir totemse tüm içtenliğimle söylüyorum umarım toteminiz tutar ve çekilişi kazanırsınız ama totem değilse lütfen bu kara bulutlu ruh halinizden kurtulmaya çalışın bunun ne size faydası olur ne bize yoksa dediğim gibi herkes burada kazanma şansının ne kadar olduğunun farkında umarım beni yanlış anlamamışsınızdır sevgiler...

• @thestars, içinde söyledi: DV2021 BAŞVURU SAYISI

Beyler ve bayanlar; paniğe ve heyecana gerek yok. Zaten çoğumuza neredeyse; tamamına yakınımıza bu kart çıkmayacak... Çıksa çok iyi. orası ayrı

Merhaba, İstatistikleri nereden aldın? Diğer ülke istatistiklerini de görebileceğimiz bir yer var mı?

• @serdareskici, içinde söyledi: DV2021 BAŞVURU SAYISI

Çevremde gördüklerimi ve yaşadıklarımı yazayım.

Öylesine başvuran, çıksın bakarız diyen, ciddiye almayan kesimden pasaportu olmayanlar başvurmadı.
    Pasaport çıkarmak ve masraf yapmak istemediler.
    İşyerinden ve oturduğum siteden 2 arkadaşım eşleri ile bu durumdaydı, 2 senedir başvuruyorlardı ve bu sene başvurmadılar.

Gerçekten gitmek isteyen ve bu işi ciddiye alanlar ise bu durum belli olduğunda zaten pasaportlara başvurdular.
    Bu örnekten bende arkadaş yok ama forumda görüyorum. Eylül, Ekim de bir çok başvuran olmuştu.

benim 2 arkadasim pasaportlari oldugu icin sanslarini denemek icin basvurdular sen 14 yildir basvuruyorsun cikmiyor birde biz basvuralim bak bize nasil cikiyor diye 3-4 yildir da onlar basvuruyorlar ama gidecek degiller sadece bize cikar demek icin basvuruyorlar ne yazikki. Yani demem o ki pasaport a sahip sirf bize cikar mi bak cikar demek icin basvuru yapan insanlar halen mevcut malesef.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |