Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• visa bulletin sayfasında boyle bir uyari var bunu nasil yorumlarsiniz?

ve visa bulletin for june ( yani tum numaralarin CURRENT oldugu ay) sayfası çalışmıyor

@Muhtaradana @crazycells

• @mkonca bu bisüredir varmış farketmemişiz.

• @dogodogo bu bir sıkıntı mi... 30.000 sonrası currentini geri mi cektiler yoksa?

• @mkonca tüm numaraların current olduğu ay mayısta gözüküyor. June bu ay çıkacak visa bulletin hata veriyor.

• @İrem-Güzel may bulletini 30.000

• @mkonca may de çıkan visa bulletinde jun verileri var en alta inin current diye görürsünüz. June da çıkacak veriler july için. Ben jun visa bulletini bu ay çıkacak olan diye biliyorum. Yanlışımda olabilir. Ama Mayısın kine girin en altta current duruyor görürsünüz.

• @İrem-Güzel evet haklısınız. ben 30.000 tablosunun bir altına inmiyormusum.

• @mkonca tüm numaralar current oldu.Ben tüm numaraların current olmasını kendimce şöyle yorumladım yeni bir bülten yayinlayip 30 bin 35 bin arası deselerdi bile zaten konsolosluklar yada eo yüzünden süreç donduruldugu için bir anlam ifade etmeyecekti current yapmaları nekadar fazla case yetiştirirsek okadar iyi mantığı yani zaten zaman olarak çok geride kaldılar.Bizim yapabilecegimiz tek sey bu süreç bir an önce normale dönüp konsolosluklarin rutin vize işlerine başlaması için dua etmek ve @crazycells üstadın dediği gibi bu arada evrak onayi almayanların kcc yi arayip evraklarinin ulasip ulasmadigini öğrenmesi öğrenene kadar araması olur.Eğer bu iş nekadar hızlı olursa okadar fazla case in vize alması mümkün olacaktır.

• @mkonca, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

visa bulletin sayfasında boyle bir uyari var bunu nasil yorumlarsiniz?

ve visa bulletin for june ( yani tum numaralarin CURRENT oldugu ay) sayfası çalışmıyor

@Muhtaradana @crazycells

USCIS, disisleri bakanligi ile isbirligi yaparak, employment ve aile sponsorlu vize miktarlarini gozden geciriyormus. Konsolosluklarda gocmenlik vizesi bekleyenlere gore daha iyi bir ayarlama yapacaklarmis.

Anladigim kadariyla, kalan kisa surede DV program cercevesinde konsolosluklarda daha cok gocmen vizesi verebilmek icin, toplam vize basvurulari uzerinden bir ayarlama yapmaya calisiyorlar. Beklenti bu yonde tabii ki.

• @MySea detaylara girince 2015 tarihli bir aciklama cikiyor.Hep vardi saniyorum bu aciklama

• @repatita Olabilir, ben o kadar herseyini okumadim.

• Konsolosluk açıldımı neyin ne olacağını nasıl olacağını öğrenmiş oluruz.

• Bu görüşme iyimi kotumu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mkonca, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

visa bulletin sayfasında boyle bir uyari var bunu nasil yorumlarsiniz?

@Muhtaradana @crazycells

Bu yazi is sponsorlu ve aile sponsorlu vize basvurularinin AOS surecini ilgilendiriyor, DV ile ilgili bir bilgi yok maalesef...

• arkadaşlar kcc de dökümanlarla işgili telefon numaraları hangisidir

• @dogodogo cevabiniz icin cok tesekkur ederim... Current olsa bile 30 eylul e kadar hangi numaraya gelirse o kisiler mulakata gidiyor degil mi?
    covid-19 nedeniyle kaybedilen sureler icin ek bir zaman ayirmayacaklar anladigim kadariyla...

• Dün kcc arkadaşa arattım şuan süreciniz devam ediyor onay maili bekleyin demişler şuan bir sıkıntı yokmuş evraklarla ilgili birşey söylememiş daha sonra tekrara arayın demisler.ben direk evrak bölümün tel numarasını nerden bulabiliriz

• @mokalimokali onu kesin olarak bilmemekle beraber 30 eylül abd de finansal yılın sonu oluyor bundan dolayıda uzaması mümkün görünmüyor kisa sürede çok fazla vize basabildikleri söyleniyor ama sürenin esnetilmesine göçmen avukatları bile pek ihtimal vermiyor.Tabi kişisel dileğim olağan dışı sebeplerden dolayı mesela 1 ay esnetilmesi olur.Bakacağız neler olacağina.

• @nfs741 https://yesilkartforum.com/forum/post/134800
    Burada paylaşılan numara olabilir

• Bizde bugün aradık kccyi. Evraklarımı gördü bir sorun yokmuş. Hatta pasaportumu değiştirdim ve tekrar geçen ay evrakları komple yeni pasaportumla yolladım. Ds-260 formunu açtırmamı tavsiye etmedi ve tüm evraklarınızı görüyoruz yeni pasaportlu evraklarımıda ekrandan görüntülediğini söyledi. Mayısın son haftası evrak onaylarını göndermeyi umuyorlarmış. Her hafta arıyoruz resmen 2. Defa aynı çalışana denk geldik. Evrak onayları gelmeye başlayınca tekrar arayın isterseniz dedi. Başka bilgi onlardada yok bence. Yasağın uzamamasını umuyoruz beklentimiz bu yönde dedi. Çok olumlu konuşan bir kadın ama bence hiçbirinin net bir fikri yok. Tek sevindiren haber benim için evraklarımı görmesi oldu.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

47

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |