Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @erdemdmrl yok, size mülakat tarihinin habercisi "durumunuzda bir güncelleme olduğu ve dvprogram.state.gov/ESC adresini kontrol etmelisiniz" deniyor
    Bizde siteye gidip confirmation number ile giriş yapıp kazandığınız sayfada mülakat tarihi, saati ve yerini öğreniyoruz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@YılmazY, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells artık current olduğumuza göre bundan sonra kalan aylarda case numberdan bağımsız olarak mülakat tarihi verebilirler mi yüksek numaralara da? Ne düşünüyorsunuz?

Evet, dosya numarasindan bagimsiz olarak dosyasi hazir olan herkese sirayla mulakat tarihi gelecek demek...

• Bu ileti silindi!

• Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı olsun şimdi bende bu mutlu haber sonrası tüm bilgiler geçici olarak benim tüm bilgilerim error oldu belki çoğu kez soruldu ve cevaplandı ama lütfen beni şu an ki durumdan dolayı mazur görün gelelim soruma şimdi bizi hangi aşamalar bekliyor? Ne yapmalıyız?

• merhaba acil bir sorum var

biraz geç kaldım ds260 formunu göndermeye açlışıyorum ama martın ortasından beri denememe rağmen ( submit ana sign ) butonu çalışmıyor
    ne yapmam lazım ?

• @Muhtaradana Yeni gelişmeler ışığında sana bir sorum olacak.
    Malum tüm numaralar current oldu. Ben evraklarımı 12 Şubat'ta göndermiştim ancak 10 hafta gibi bir sürede henüz onay maili gelmedi. Sıra numaramı, covid-19 dan dolayı işlerin yavaşlamasını veya durmasını göz önüne aldığımızda sence KCC ' ye bir mail yazmalı mıyım yoksa beklemeli miyim? En son hangi numaralara evrak onayı geldi onu da tam olarak bilmiyorum. Biraz düşüncelerini paylaşır mısın benimle.
    Yanlış hatırlamıyorsam sen bu evrak onay sürecini epey sancılı yaşamıştın...

• ben kasım ayı gibi evrak gönderimi yaptım 6 hafta içinde onay maili gelmedi 6 ay oldu. kcc'ye mail atacağım herhalükarda fakat bu normal midir?
    numaram 37xxx'lerde

caec'dan dosya numaramı sorgulattığımda NVC'de olduğunu söylüyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Bjk, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı olsun şimdi bende bu mutlu haber sonrası tüm bilgiler geçici olarak benim tüm bilgilerim error oldu belki çoğu kez soruldu ve cevaplandı ama lütfen beni şu an ki durumdan dolayı mazur görün gelelim soruma şimdi bizi hangi aşamalar bekliyor? Ne yapmalıyız?

surecinizi imzaniza tasimanizi tavsiye ederim, en azindan hangi asamada oldugunuzu anlariz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@merc, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

merhaba acil bir sorum var

biraz geç kaldım ds260 formunu göndermeye açlışıyorum ama martın ortasından beri denememe rağmen ( submit ana sign ) butonu çalışmıyor
    ne yapmam lazım ?

farkli web browser'lardan denemenizi tavsiye ederim. Guncel bir bilgisayar ve browser kullanmaniz daha iyi olur. Eger hala olmuyorsa KCC'ye email gonderebilirsiniz.

• @burakk evet baya uğraşmıştık evrak onayı alana kadar 😀
    En son bizim bildiğimiz evrak onayı 33500 e geldi, yakın zamanda tekrar başlayacaklardır, benim size tavsiyem durumunuzu soran bir e-maili [email protected] adresine atmak olacaktır, kcc yi de arayabilirsiniz

Yakın zamanda arayan bir arkadaşımıza

Bugün current oldu, ama hala yapmamız gereken çok iş var demişler yani yakında evrak onayları başlıyacaktır diyebiliriz

• @huf
    Size daha net ve doğru bilgiler verilmesi için lütfen ⬇
    📝 Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin! https://yesilkartforum.com/forum/post/59676

Evet şu anda evrak onayı almamanız normal en son 33500 evrak onayı almıştı, uzun süredir evrak onaylarına ara verilmişti, yakında tekrar başlayacaklardır

Ceacda durumunuzun at NVC olarak gözükmesi normal bu dosyanızın halen Kcc olduğu anlamına geliyor, mülakat tarihi aldıktan sonra bu kısım in transit (kcc den mülakat yapılacağı konsolosluğa dosyanın transfer edilmesi)
    sonrasında dosya konsolosluğa ulaştığında ready olacak, inşallah mülakatınızda onay aldıktan sonra issued yazacak

• Bu ileti silindi!

• Merhabalar; ilgili konu başlı bilemedim, Bu konu en uygun görüneniydi.
    DS-260 Formunu uzun süre önce doldurdum. Ancak yakın zamanda adres değişikliği yaptım.
    Bunun için ne yapabilirim. Evrakları da gönderdim. Yeni adresi nasıl bildirebilirim?

• @Kartanesi-Sevinç-0 onay maili ne zaman geldi

• @nfs741 Pardon yanlış yazmışım,🤦🏻 Onay maili henüz gelmedi. Evrak isteyen mail, yani evrakları gönderdim.

• ⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠️Arkadaşlar ilgili başlıktaki iletiye lütfen okuyalım ⚠⚠⚠⚠⚠⚠
    ⬇⬇⬇
    Trump’ın Göçmenliği Durdurma Kararı (Nisan 2020) https://yesilkartforum.com/forum/post/132423

• merhabalar, Son gelişmeden önce enson hangi numaralara randevu verildi? Benim numaram mayıs ayı için aktif oldu ama o günden beri hiçbir gelişme olmadı. Herkes aynı durumda mı? Sıra nerede kaldı? devam ederse ne zaman hangi numaradan başlar nerede biter aklımda çok soru var. Fikirleriniz bu gergin süreçte benim için çok önemli.
    teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kartanesi-Sevinç-0, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar; ilgili konu başlı bilemedim, Bu konu en uygun görüneniydi.
    DS-260 Formunu uzun süre önce doldurdum. Ancak yakın zamanda adres değişikliği yaptım.
    Bunun için ne yapabilirim. Evrakları da gönderdim. Yeni adresi nasıl bildirebilirim?

bildirmenize gerek yok.

• @eylulugvn EU kotasında Nisan ayı için, Ankara'da mülakat tarihi alan en son case 21172 almış, bakınız⬇

20200427_202939.jpg
    Mayıs ayı için Eu kotasında olup Türkiye dışında mülakat tarihi alanlar vardı yalnız bizim mülakatlar ay sonu dağıtıldığı için mayıs ayına mülakat alan olmadı(normalde mayıs ayı için 30 - 31 mart gibi Ankara mülakatları dağıtılacaktı) gerçi diğer ülkelerden alanlarında Nisan mülakatları gibi mayıs mülakatları iptal oldu
    Bunun sebebide Amerika Dışışleri bakanlığının 18 mart 2020 tarihi itibariyle tüm konsolosluklarda rutin vize işlemlerine Durdurma kararıydı

Eğer EU kotasında mayıs ayı için mülakat verilen en yüksek case numarasını öğrenmek isterseniz, bakınız⬇

20200427_230142.jpg

Mayıs ayı için mülakat alan en yüksek EU case 27873 olarak gözüküyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |