Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @iwrdr bence o kadar ümitsiz olmayın. Mayıs sonu bence düzelmeler başlar. Temmuz Ağustos ta mulakata gideriz. Eğer düzelme olmazsa zaten gitmeyelim. Amerika batıyor demektir. Ülkemizde ölürüz artık ne yapalım.

• ..........

• ⭐⭐⭐

Hayırlı olsun herkese yeni bülten. Herkesin gönlüne göre olsun vize almayan kalmasın 🎉🎉

• @usanyc Mülakatlarda Cash para miktarına önem verebilirler.

• Evet yeni bülten açıklandı. Bütün kıtalar current. Bu kadar sıkıntıdan sonra sonu güzel olur inşallah herkes için.

• Merhabalar Arkadaşlar Bu yeni cıkan bulletin current oldu.Benim numaraya yetmeden.Ben anlayamadim simdi şansimiz bitiyor olucakmi acaba benim case 44*** lerde..Anlayan birisi anlatabilirmi acaba ne anlama geliyor bu bulletin..Teşekkurler!!!

• @Hyller inşallah geride kimseyi bırakmadan vizelerimizi alacağız

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Hyller inşallah geride kimseyi bırakmadan vizelerimizi alacağız

İnşallah hocam 🙏

• @Penka90 şu anda tüm numaralar aktif oldu case numarasının bir önemi kalmadı evrak onayı aldığınız sürece mülakat tarihi alacaksınız( vize kalırsa)
    Yani 44 binle 55 bin arasında bir fark yok artık herkesin numarası aktif oldu
    Tabi bunların hepsi konsoloslukların vize işlemlerine başlamasıyla mümkün birde tabi 60 günlük bir Executive order karar kısıtlaması var
    Şu aşamada en yakın mülakat 23 haziran olarak planlanabiliyor, umarım bu tarih dv 2020 lehine güncellenir

• @Penka90 evraklar istenilecek ve size de mülakat tarihi verecekler. Yani geri kalan herkesi çağıracaklar görüşmeye

• Şöyle güzel bir durumdan sonra bile sevinemiyorum doğru düzgün. Acaba yasaklar kalkacak mı yoksa daha da mı uzatacaklar, herkesi yetiştirebilecekler mi, zaten artık kimseyi almayacaklar da uğraşmamak için mi current yaptılar? Kafamda devamlı olumsuz düşünceler. Bu süreç o kadar sinir bozucu ve insanı yıpratıcı ki 1 senede insanı sinir hastası ediyor.

• @Muhtaradana Teşekkur ederim anladim kardeşim..Tabii cok güzel bir Haber.))

• @tuncayarat Inşallah..Teşekkrler cevap icin))

• Bu ileti silindi!

• @Muhtaradana inşallah herkes mutlu olur👌🙏

• @omertug Hadi gözün aydın ☺️ inşaAllah mülakatıda alacaksın.

• Bu ileti silindi!

• Tum bekleyenler current olmus, herkese bol sanslar dilerim! Umarim bu forumdaki herkes, sorunsuz bir sekilde vizelerini alabilirler!

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Hyller inşallah geride kimseyi bırakmadan vizelerimizi alacağız

Evet hocam bizde peşinizden geliriz inşallah 🙏 Sizin adınıza çok mutlu olduk @Muhtaradana

• @irenicus size şöyle güzel bir haber vereyim o zaman, executive order kararlarını konuştuğumuz başlığada yazdım, burayla alakalı olduğu için burada da yazalım

Şöyle ki

Current açıklandıktan sonra hemen Ruslardan birisi Kcc yi aramış durumumuz ne olacak mülakatlar Executive order kararlarından sonra devam etmeyecek mi diye, kendisine

vize durdurma işlemi ile başkan trampın imzaladığı kararname farklı şeyler.

biz covid sürecinden dolayı durdurduk

covid düzelir düzelmez size mülakat vermemiz ve vizelerinizi onaylamamız bu kararnamede yok, sadece iki ay giriş yapamayabilrsiniz.

ama kararnamede vizeyi ve mülakatı durdurun diye bir olay yok.

Yani kcc den gelen cevap bu şekilde bunun teyidini birkaç hafta içinde mülakatların dağıtılması yola teyit edebiliriz

Hatırlarsanız Executive order kararları açıklandığında sayın @arnblt mülakatların devam edebileceğini söylemişti, bizde umutlanmıştık

Şu anda aynı doğrultuda britsimonsays de açıklama yapmış, okumak isteyenler için ⬇

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |