Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Trump’ın Göçmenliği Durdurma Kararı (Nisan 2020)

• @MySea ozaman dv2021 açıklamalari ertelenmezdi çünkü açıklansa bile zaten Eylül ayında başlıyor işlemler. Hakkımızda hayırlısı inşallah.

• trump bu karari tek basina 1 tweetle alabiliyor mu?

• ⭐⭐⭐⭐

@ejay, içinde söyledi: Trump’ın Göçmenliği Durdurma Kararı (Nisan 2020)

@MySea ozaman dv2021 açıklamalari ertelenmezdi çünkü açıklansa bile zaten Eylül ayında başlıyor işlemler. Hakkımızda hayırlısı inşallah.

ertelenmedi zaten.

• 12345678

• Trump: ''ABD'ye göçmen girişini geçici olarak durdurma kararı yayınlayacağım. 60 gün boyunca geçerli olacak. 60 gün sonunda uzatılması yeniden değerlendirilecek.''

• @DORUKAN-ATAY 30 Eylül son.. 2018 talihlilerinde malesef cogu alamadı.. Tabi bu cok anormal bi durum bence konsolosluk acılınca alabildiklerini alıcaklar görüşmeye.. İnşallah tr deki herkes alıcak vizesini umudumuz o yönde.. Mesela ben 28 bindim gecen sene agustos ortasında mülakata girdim.. Bu sene ki gibi hızlı gitseydi mayısta girerdim.. Yani cok rahat 2 aya sıgdırabilirler

• @Semihmete 60 ay mi açıklandı kesin

• @ahmeter32 President Trump says his announced executive order suspending immigration into the U.S. will last for 60 days, with possible extensions after that, and will apply only to people seeking permanent residency, not to temporary visitors.

• @Semihmete 22 Haziran dan sonra girişler olur.Mulakat açılsa 1 Haziran'da giriş yapılmasa bile süper olur en azından Haziran 22 den sonra toplu girişler başlar

• ABD Başkanı Donald Trump: "Ülkemize kalıcı olarak yerleşmek isteyenlerin başvurularını 2 ay boyunca durduracağız. Önce Ana karamızdaki salgını durdurmalıyız."

ABD Başkanı Donald Trump: "Vize ile ülkemize giriş yapmak isteyenlere bu yasak şimdilik uygulanmayacak."

• @ahmeter32 Şuan için benim anladığım vizesi elinde olanda giremeyecek, önümüzdeki 60 gün için ABD de göçmen olacak Yani oturma ve çalışma hakkı olan kimse gelmesin diyor!

• @Semihmete Yanlış. Şimdi bir üstteki paylaştığım açıklamayı okuyunca daha net anlaşılıyor.

• Trump: ''Yeni göç girişlerine ara vermek, sağlık sistemimizin ödeme gücünü koruyacak. Virüs nedeniyle işlerinden olan çalışanların yerine yurtdışından yeni işgücü gelmesi yanlış ve adaletsiz olur.''

• @Semihmete bence bu vizesini henüz almayanlar için yani beklemede olanlar için söylüyor.Yani vizesi olana elinde kartı olana değil

• simdi bunu tam olarak nasil yorumlamaliyiz toparlarsak?

• @ilhanucarus, içinde söyledi: Trump’ın Göçmenliği Durdurma Kararı (Nisan 2020)

ABD Başkanı Donald Trump: "Ülkemize kalıcı olarak yerleşmek isteyenlerin başvurularını 2 ay boyunca durduracağız. Önce Ana karamızdaki salgını durdurmalıyız."

ABD Başkanı Donald Trump: "Vize ile ülkemize giriş yapmak isteyenlere bu yasak şimdilik uygulanmayacak."

Yeni tweet mi atti,kaynak neresi?

• @ilhanucarus senin yazdığın yanlış kardeş.Sadece kalıcı olmayan yani turist vizesi olanlara serbest giriş.

• ⭐⭐⭐⭐

40 yaşındayım. Beni bu yaşıma Trump ve ya USA getirmedi. Almazlarsa da almasınlar. Kimsenin kapısında yalvaracak değilim. Bazen top yekün bu göçmenlik sevdasından vaz geçiyorum. Hatta bu sene (turist vizesi reddi sebebiyle) hiç başvurmayacaktım kızgınlıktan. Kızım rica etti. Gitme hayalimin sebebi bile artık %90 kızımın geleceği için. Biz de diyoruz ki GC alır da gidersek çocuğumuz orada bilgisayar mühendisliği falan okur da San Francisco Bay Area da felan işe girer. Ama olmazsa da olmasın yani. Ah vah edecek yaşları çoktan geçtik. Türkiye'de çalışır ve ya eğitim ve iş tecrübesine bakarak başka bir muassır medeniyetten iş teklifi gelirse kızım onu değerlendirir. Amerika olmazsa bugünden yarına ölmeyiz. Bu; kedinin ulaşamadığı ciğere mundar demesi değil kesinlikle. Gitmeyi, orada yaşamayı, gezmeyi çok istiyorum. Ama eğer ikide bir 2. sınıf vatandaş muamelesi çekip göçmensin kenara dur ayakları yapacaksa sevmişim onun grin kartını...

• @Dscrt, içinde söyledi: Trump’ın Göçmenliği Durdurma Kararı (Nisan 2020)

@Semihmete bence bu vizesini henüz almayanlar için yani beklemede olanlar için söylüyor.Yani vizesi olana elinde kartı olana değil

ama mülakatlar devam edecek mi?

• @Dscrt Bence sence yok kardeş! Adamın söylediği açık ve net sadece geçici yani turist vizesi olanlar giriş yapabilecek.Adam 60 gün boyunca göçmen girişi istemiyor.bu kadar basit açıklama.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |