Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ilhanucarus Kardeş sen hiç gazete internet Tv okuyup izlemiyormusun ? Dünyada bazı ülkeler var bu virüs yokmuş gibi yaşamaya devam ediyor, hiçbir önlem almadılar hatta bazı ülkeler var virüs demek bile yasaklandı ! Gitmek isteyen her şekilde gider.Sen yine bana inanma otur bekle 🤷♂

• @ilhanucarus Aynen öyle 👏 Bazıları çok kolaymış gibi konuşuyor. Inşallah herkes vizesini alır ve Amerika hayallerine kavuşur. Şuan bizim sabırlı olmamız ve hep pozitif düşünmemiz lazım.

• @zinos Sağol kardeşim aynen bende senin için vizeni almanı diliyorum Teşşekürler...Sence mayıs ayı başında konsolosluk açılıp göçmen vizesi vermeye başlarlarmı?Tahlihliler konsolosluğa çağırılır mı mülakat için yoksa mülakatsız evrakları pasaportu posta yoluyla isteyip öylemi karar verirler onay yada red olacağına ne düşünüyorsun bu konu hakkında?Teşşekürler

• @usanyc, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@zinos Sağol kardeşim aynen bende senin için vizeni almanı diliyorum Teşşekürler...Sence mayıs ayı başında konsolosluk açılıp göçmen vizesi vermeye başlarlarmı?Tahlihliler konsolosluğa çağırılır mı mülakat için yoksa mülakatsız evrakları pasaportu posta yoluyla isteyip öylemi karar verirler onay yada red olacağına ne düşünüyorsun bu konu hakkında?Teşşekürler

" Bence " hiç bir şeye gerek kalmadan en geç Mayıs 2. haftası konsolosluk çalışmaya başlar v dileyeyen herkes vizesini alacak. Bu benim ön görüm bilgiye dayalı bir durum değil sadece süreci bu şekilde okuyorum.

• @zinos Şimdi öyle bir aşağılamış gibi bir amaçla yazmadığımı anladığınızı umuyorum. Yanlış anlaşıldıysam da özür dilerim. Hepimiz aynı gemideyiz.Benim vize almış ya almamış kimseden bir üstünlüğüm söz konusu değil.Burda ki konuştuğumuz bu belirsizlikler içinde ki çözümlemelerle ilgili yorumdan ibaretti.İnşaallah vizesini almamış olanlar da onay alırlar ve hep birlikte istediğimiz gibi gidebiliriz. ve ben herkes için ekstra mutlu oluyorum .

• .....................

• @usanyc 🙏🏻Düşünceleriniz için teşekkür ediyorum..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ben 7 yaşında tüberküloz tedavisi gördüm. şu anda test yaptırdıgımda negatif sonuc cıkıyor. ds260 formunda evet mı hayır mı demem gerekıyor. ama kan testinde daha önce tadavi gördüğüm kan değerlerinden belli oluyor.

• konsolosluga vize uzatmak ve tekrar saglik raporu almak icin mesaj attim. Sanirim 1 mayistan sonra cevap verecekler . Ancak forumdaki bazi kisilere geri donus oldugu icin sizce mail gelmesini 1 mayistan sonra beklemeli miyim ? yoksa konsoloslugu aradigimda gorusebilecegim kisi olur mu ? Fikrinizi almak istedim.

• @myxo11 bu ay içinde aynı durumda olup konsolosluğa bu soruları soran arkadaşlar vardı
    Dv 2020 Mülakat deneyimlerinde bu sorulara verilen cevapları bulabilirsiniz
    Verilen cevaplar son zamanlarda otomatik cevap oldu
    Sağlık raporu ve vize ücretini öderseniz vizeniz büyük ihtimal yenilenecektir, gelen cevaplar bu yönde idi

• @bust3d
    aşağıdaki soru için sordunuz sanırım, şu anda bu hastalıktan kurtulduğunuz için hayır diyebilirsiniz
    Yalnız unganlar aşamasında sanırım akciğer röntgeninde bu hastalığın izleri gözüküyor, bunun için sizden ekstra balgam testi isteyebilirler, bunun için mülakat tarihiniz açıklandıktan hemen sonra unganlar randevusu alın ki sürecimiz çok uzamasın

Do you have a communicable disease of public health significance such as
    tuberculosis (TB)?
    Kamu sagligi bakimindan onemli olan bulasici bir hastaliginiz (ornegin verem) var
    mi?

• @Muhtaradana öyle şey mi olur ya.. ayıptır. Bu arada mail adresi varmı elinizde? Mail atmak istiyorum.

• trump göçmenlik süreçlerini durduran executive order imzalayacağını açıkladı. geçmiş olsun herkese.

• @arnold-layne Nasıl olacak şimdi yani? bu konunun detayını nasıl öğreneceğiz?
    Bu konu için ayrı bir başlık açıp orda mı ilerlesek acaba @crazycells ?

• @burakk karar yarın imzalanacakmış sanırım,kararı görelim dediğiniz gibi bu konuyla ilgili ayrı bir başlık açmak faydalı olacaktır

• @Muhtaradana nasıl yani süreç durucak mı? Biticek mi tamamen? Şaka gibi bu kadar insanın umudu ne olucak..

• Detaylari henuz belli degil ama gorunuse gore executive order birkac gun icinde geliyor gibi.

Bazi Cumhuriyetci senatorler, gecici degil de indefinite yani surekli olarak gocmenligin durdurulmasi gerektigini bile ifade etmeye baslamislar.

Tabii ki demokratlar da karsit gorusde. Bu karar buyuk ihtimalle yine mahkemeye gider ama coronavirus nedeniyle ulkede kafalar karisik, her an hersey olabilir...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |