Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar merhaba,uzun zamandır forumu takip ediyorum edindiğim bilgiler çok değerli bunu için teşekkür ederim.benim bir sorum olacak.Ben geren card talihlisiyim vizem onaylandıktan sonra eşim olmadan tek başıma giriş çıkış yapabilir miyim hakkımın yanmaması için yoksa eşiminde mi benimle giriş yapması gerekli?

• @mert3462, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar merhaba,uzun zamandır forumu takip ediyorum edindiğim bilgiler çok değerli bunu için teşekkür ederim.benim bir sorum olacak.Ben geren card talihlisiyim vizem onaylandıktan sonra eşim olmadan tek başıma giriş çıkış yapabilir miyim hakkımın yanmaması için yoksa eşiminde mi benimle giriş yapması gerekli?

Tek basiniza giriş yapabilirsiniz fakat geride kalanların da vize süresi dolmadan yanınıza gelmesi lazım, eğer gelmezlerse daha sonra birleşmeniz çok zor olacaktır. Bunun yerine hep beraber girişi yapıp sürecinizi tüm aile bireyleri icin başlatıp, cok gerekli görüyorsanız tekrar Turkiye'ye geri dönebilirler.

• @Adama-Coulibaly, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar,

Vizesi basılı oldugu halde uçuş yasağına sebep sitres yaşayan arkadaşları rahatlatan bir gelişme. Uçuşların tekar kapanma riskine karşı bu hafta uçmak gerek...

• @zinos aynen, bende ondan dolayi paylasmak istedim. Cok guzel bir gelisme

• @zinos keske bizimde vizemiz basilsa da biletimizi alip gitsek....

• @mkonca, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@zinos keske bizimde vizemiz basilsa da biletimizi alip gitsek....

Hayırlısıyla o da olacak, ben inanıyorum ki forumdaki herkes sorunsuz vizesini alacaktır, 2021 sonucunun ileriye bırakılması bile buna işaret bence.

• @mert3462, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar merhaba,uzun zamandır forumu takip ediyorum edindiğim bilgiler çok değerli bunu için teşekkür ederim.benim bir sorum olacak.Ben geren card talihlisiyim vizem onaylandıktan sonra eşim olmadan tek başıma giriş çıkış yapabilir miyim hakkımın yanmaması için yoksa eşiminde mi benimle giriş yapması gerekli?

asil talihli kim ise ilk girisi o tek basina yapabilir. Eger esiniz asil talihli ise siz , esiniz olmadan giremezsiniz. Diger bireylerde saglik raporu tarihi bitmeden giris yapmalidir. Saglikli gunler

• umarim sevgili @zinos

• @zinos, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@mert3462, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Tek basiniza giriş yapabilirsiniz fakat geride kalanların da vize süresi dolmadan yanınıza gelmesi lazım, eğer gelmezlerse daha sonra birleşmeniz çok zor olacaktır. Bunun yerine hep beraber girişi yapıp sürecinizi tüm aile bireyleri icin başlatıp, cok gerekli görüyorsanız tekrar Turkiye'ye geri dönebilirler.

"Vize süresi dolmadan" Yanlış, sağlık raporunun süresi dolmadan olmalıydı doğrusu.

• @zinos evet haklisniz, saglik raporu yerine vize yazmisim, tesekkurler

• @zinos, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Adama-Coulibaly, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar,

Vizesi basılı oldugu halde uçuş yasağına sebep sitres yaşayan arkadaşları rahatlatan bir gelişme. Uçuşların tekar kapanma riskine karşı bu hafta uçmak gerek...

öyle de bu şuan pek mümkün görünmüyor. Şu aşamada gitmek hala riskli. Ama vize süresine 1 ay ve daha kısa süre kalmış kişiler icin gitmek mantıklı gibi fakat 2 aydan fazla zamanı olanlar icin beklenilebilir

• @Erkangeziyor mantıklı olabilir kenarda 10 bin civarı gibi paran var mesela ilk 3 ay sıkıntı olabilir. Iş yok ev sıkıntısı v.s her ay cepten yersin.Ama senin vizenin bitmesine daha var birde orda Corona kaparsan sağlık sistemi berbat ayvayı yedik.

• Merhaba arkadaşlar. Benim mulakat 18marttaydi. Bugun aradilar 2gune vize tarihi verdiler. Haberiniz olsun dedim.

• ⭐⭐⭐

@Hosko, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba arkadaşlar. Benim mulakat 18marttaydi. Bugun aradilar 2gune vize tarihi verdiler. Haberiniz olsun dedim.

Vize tarihi derken mülakat gününden mi bahsediyorsunuz?
    Siz sağlık raporu almış mıydınız?

• @Hosko, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba arkadaşlar. Benim mulakat 18marttaydi. Bugun aradilar 2gune vize tarihi verdiler. Haberiniz olsun dedim.

mülakatinizi oldunuz mu

• Merhabalar, öncelikler lüten herkes kendisini ve ailesini korusun, dikkat etsin.
    Son yaşanan gelişmelerden ötürü mülakatlar ne durumda?
    Devam ediyor mu?
    @Hosko Sizi mülakat için mi aradılar?
    Teşekkürler.

• Dostlar, bu uçuşlar için thy'yi aradım. Resmi oturma izni olan green cardın daha olmadığını ama göçmen vizesinin basılı olduğunu söyledim. Uçuş için belge gerekiyor dendi. Belgeler ne peki dedim, çağrı merkezindeki arkadaşda bilmiyor.Konsolosluğu aradım aöa bağlanamadım. Bu haftaki uçuşlara katılacak arkadaşlar varsa nasıl bir süreç oluyor bilgi verebilirseniz sevinirim.

• @zinos 2021 sonucları ileriye bırakılması ??

bu yeni bir gelisme olmus.

• ⭐⭐

@cnpist, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

yerine vi

İkisinin ne farkı varki. İkiside aynı tarih. Sağlık raporundaki son tarih neyse vizeyide ona göre basıyorlar pasaporta.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |