Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells Yeniden 31 marttda guncellenmis.Sik sik bakmalarinin yeni bir gelisme oldugunu dusune bilir miyiz?

• Yeniden 31 marttda guncellenmis.Sik sik bakmalarinin yeni bir gelisme oldugunu dusune bilir miyiz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Adama-Coulibaly, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

Sn. @crazycells Merhaba,
    Bilgi için çok sağolun. Visa Agent in bana verdiği ekrakta 1 hafta ile 6 ay a kadar devam edebilir diye yazıyor. Ayrıca check etmek için evrakta yazılan linkte kontrol ettiğimde 2 aya kadar sonuçlanabilir diye yazıyor.
    @Emre-Dilekçi Beyinkini sadece merak ettim yoksa kendimize en az 6 ay verdik ve ona göre başka planlarımıza devam ediyoruz.

6 aydan fazla da surebilir. Pek cok kisi icin surec 60 gunden once sonlaniyor ama bu durum size ozel bir bilgi degil, herkes icin genel bir bilgi. Anladigim kadariyla bu bilgiyi size aktarmislar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aydin-Osmanov, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

@crazycells Yeniden 31 marttda guncellenmis.Sik sik bakmalarinin yeni bir gelisme oldugunu dusune bilir miyiz?

Bence bu tur durumlardan cok fazla anlam cikarmayin. Sadece konsolosluktan haber bekleyin.

Diger turlu gereksiz bir beklenti yaratabilirsiniz.

• @Aydin-Osmanov CEAC is currently experiencing technical difficulties and our teams are working on repairs. We regret any inconvenience to applicants. Son on gündür yazan bu sizde sisteme girince bu yazı çıkıyor mu? Çıkıyorsa ona rağmen mi güncelleme oldu ?

• Şubat ayinin son haftasında 10 gunde guncellemem oldu ama hiç bir şey fark etmedi.Asil olan ceac in güncellemesi mi yoksa Ankara'nın güncellemesini anlamadim.Ama anladığım kadarıyla ankara daha önemlidir.Ankara güncelleme yapip soruşturmayı bitirdikten sonra ceac te güncelleme yapıyor .ceac te en son guncellemem 19 Şubat'ta oldu.Beklemeye devam edeceğiz

• 10 gunde 4 güncelleme yaptılar Şubat'ın son haftasında

• @crazycells Merhaba çok sağolun,
    1 haftayla 6 aya kadar diye yazıyor kagıda.

• @Emre-Dilekçi Merhabalar,
    Hiç problem değildir ve bilgi için çok sağolun. Benimkindede 221(g) idari işlem kısmına vize memuru tik yazdı.
    Tekrar sizi tebrik ediyorum

• @beklee Hayir.Dediyiniz yazi cikmiyor

• @crazycells Tesekkurler

• @Aydin-Osmanov teşekkürler

• Arkadaslar Uzun suredir AP kalanlardan bu yakinlarda (virus olayi dahilinde) her hangi bir gelisme olan varmi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aydin-Osmanov, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

Arkadaslar Uzun suredir AP kalanlardan bu yakinlarda (virus olayi dahilinde) her hangi bir gelisme olan varmi?

Normalde siz sonucu otomatik ogrenmiyorsunuz, konsolosluk sizi durum konusunda bilgilendiriyor. Su an konsolosluk vize vermedigi icin bu konuda guncelleme yapmiyor olabilirler.

• Arkadaslar Merhabalar.Oncelikle current olan arkadaslara hayirli olsun.Bizim gibi AP kalmasinlar InshAllah
    Bu current olayinin bizleri ( AP kalanlari ) nasil etkileyecegini dusunuyorsunuz??

• Ben 20 ay kalmistim administrative process de. Sistemi cok gec guncelliyorlar bilginiz olsun.

• 20 ay nasil kalabilirsiniz? mayisdan o biri yilin eylulune kadar surec 16 aydan fazla olmuyorki

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Arkadaslar Merhabalar.Oncelikle current olan arkadaslara hayirli olsun.Bizim gibi AP kalmasinlar InshAllah
    Bu current olayinin bizleri ( AP kalanlari ) nasil etkileyecegini dusunuyorsunuz??

Olumlu veya olumsuz bir etkisi olmayacaktir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

20 ay nasil kalabilirsiniz? mayisdan o biri yilin eylulune kadar surec 16 aydan fazla olmuyorki

Idari islem, tum vize kategorilerinde mevcut. Sadece DV kategorisinden vize alanlar idari isleme kalmiyor.

• Sn. @crazycells Merhaba,
    Umarım iyisinizdir ve kendinizi iyi koruyorsunuzdur orada. Bidiğiniz gibi biz 2 Mart'tan beri AP'deyiz. AP'de kaldığımız gün ABDdeki sponsoruma tuhat gelmişti hemen konsolosluğa mail atalım mı mi konuştuk neden oldu diye. Bugün bir facetime yaptık, konsolosluğa mail atma konusu yeniden açıldı ve size şunu sormak istiyorum, sizce mail atma konsu mantıklı bir yaklaşım mıdır? Bu arada sponsorum Kendisi Native American ve Babam gibi derin bir aile dostuğumuz vardır. Lütfen firkrlerinize ihtiyacım var, yada tecrübesi olanlarda varsa paylaşabilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

127

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |