Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @stoneage
    Şuan eyaletlere göre vaka sayısı:

Washington: 642
    NewYork: 613
    California: 286
    Massachusetts: 138
    Colorado: 101
    Florida: 77
    Louisiana: 77
    Jersey: 69
    Georgia: 66
    Illinois: 64
    Texas: 51
    Pennsylvania: 47
    Virginia: 41
    Oregon: 36
    Michigan: 33
    Tennessee: 32
    Wisconsin: 27
    Maryland: 27

613 vaka var, belki tespit edilemeyen yüzlercesi hala sokaklarda ama insanlar hala hiçbirşey olmamışçasına rahatça sokaklardalar
    Son 24 saate wuhanda sadece 1 yeni vaka sayısı rapor edildi sanırım
    Yani yayılımı engellemenin tek yolu tamamen karantina sanırım, sokağa çıkma yasağı dahil tüm etkileşim yolları ne kadar kapatılırsa o kadar iyi olur

• ⭐⭐

@stoneage @Muhtaradana Newyork o videodaki gibi değil o eski video yeni görsel ve videolar ektedir.

• @Ramazan bu güzel 👏işte

• ⭐⭐

• Yasaklı

Video guncel ve bugune ait arkadaslar. Tomasz Bykowski hemen hergun benzer videolar cekip paylasiyor. O'nu YouTube'da New York'la ilgili olan herkes tanir.

@Muhtaradana cozum tam karantina olmayabilirde. Bu konuda farkli dusunen bilim insanlari da var. Mesela Ingiltere bu konuda biraz gevsek diyebilecegimiz daha farkli yol izliyor.

2 gun once cekilen bir video daha.

• ⭐⭐

@stoneage Başlıkta da olduğu gibi 20 milyonluk şehirde sadece maske takmayan insanları çekiyor!

• @Muhtaradana sabırsızlıkla bekliyorum teşekkürler

• ⭐⭐ Yasaklı

çiksinda hertürlü gideriz

• Bu covit 19 zıkkımı iyice paranoyaya bağlattı işimiz geregi insanlarla sürekli temas halindeyiz ne eldiven ne maske çare değil sürekli kolanya ve dezenfektan kullanmaktan ellerim dedemim elleri gibi olmaya başladi allah sonumuzu hayr etsin inşaallah bi an önce değerli bilim insanlari çözümünü bulur.

• @gizemb yatak sayısı ve ventilatör malesef bizde de sıkıntılı imiş.. hatta nüfusa göre yatak sayısı ortalamamız italyadan az, ama bir avantajımız yaşlı nüfusumuz onlara göre çok daha az. Ama Allah korusun,biran önce sokağa çıkma yasağı ilan edilsin yoksa yayılma hızla artacak ve bu bahsettiğimiz sıkıntılar baş göstermeye başlayacak..

• ⭐⭐ Yasaklı

Çin= aman çok uzakta sarı ırk. yılan fare yemesinlerdi. Nufusları da fazla kırılsınlar
    Irak iran suriye= oh cok iyi olmus gebersin müslümanlar
    Dunya sallamadı.
    Italya almanyaya sıcradı herkes panik alarm ust sınıf onlemler.

Bu hastalık bence HUB degiştiriyor.Türkiyede yayılmaması da imkansız. Almanyadan romanya üzerinden araba ile gelenler. Italyadan geldigini gizleyenler vb vb
    Turkiyede babannemi yogun bakıma yatiramadık ankarada yer yoktu.
    Malzeme gitmesin diye ameliyatlar yapılmıyor ülkede.
    Umarim bir sekilde kurtuluruz
    Ama bu yaz sezonu rezil olacak ondan eminiz

• ⭐⭐

Greencard DV-2021
    48 DAYS 08 HOURS 57 MINUTES

• Merhaba Arkadaşlar bu sene ki green card çekilişinin iptal edilmesi sizce söz konusu olurmu bildiğiniz kadarıyla bütün organizasyonlar iptal edildi benim aklıma hep bu geliyor Amerika başkanı zaten green card cekisine karşı bu sene bunu bahane edebilir mi yorunlariniz nedir ?

• Atarsa Mardin :d

• Hayırlı olsun Tum Abd konsolukları bugun ıtıbarı ıle kapandı ulkedekı abd vatandaslarına ulkenıze donun uyarısı yapıldı (cunku abd vatandası polise veya askere gıtmez acıl durumda konsolosluga gıder konsolosluk bastan uyarma hakkı saklıdır ) her neyse tum gocmen veya gocmen olmayan vize basvuraları askıya alındı Bugunluk felaket haberlerının sonuna geldık Saglıcakla kalın 🙂

• Gocmen olmayan vizeler ile de bu ortamda abd degil hic bir ulkeye gidilmez diye dusunuyorum.

• @mexido Şuan amerikaya vizeniz varsa sadece amerika açık ucuslara ( 14 gunluk karantinayı kabul etmeniz şartı ile ) aynı zamanda bazı ada ulkeleri açık tabıkıde oralara direk ucus yok yani kısaca dunya suan bırbırıne kapalı durumda

• @nothing34, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@mexido Şuan amerikaya vizeniz varsa sadece amerika açık ucuslara ( 14 gunluk karantinayı kabul etmeniz şartı ile ) aynı zamanda bazı ada ulkeleri açık tabıkıde oralara direk ucus yok yani kısaca dunya suan bırbırıne kapalı durumda

evet hayat durma noktasina geldi.

• @nothing34 bu bilgiye nerden ulaştın?ben bir yerde görmedim.nereden okudun?bir sürü arkadaş konsolosluk vşze görüşmesi bekliyor yanlış bilgi vermeyelim arkadaşlara

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MrMuscle, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba Arkadaşlar bu sene ki green card çekilişinin iptal edilmesi sizce söz konusu olurmu bildiğiniz kadarıyla bütün organizasyonlar iptal edildi benim aklıma hep bu geliyor Amerika başkanı zaten green card cekisine karşı bu sene bunu bahane edebilir mi yorunlariniz nedir ?

Boyle bir karar almak icin gerekli sartlar oldugunu dusunmuyorum. Bunu iptal etmek icin yasa degismesi gerekiyor, ama dunyada bu kadar sey oluyorken ve insanlar olurken hickimsenin sadece bu programi kaldirmak icin yasa degistirecegini sanmiyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |