Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana @takvimcas çok teşekkür ederim 🙂

• ⭐⭐⭐

@serotonin, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Anlık olarak bende onay mailimi almış bulunmaktayım , içime su serpildi ohh dedim ...Bu hissi isteyen herkesin yaşamasını ve tüm numaraların current olmasını diliyorum 🙏🏼🙏🏼

Bugün aldınız galiba onay mailini Tebrikler hayırlı olsun

• @serotonin Hayırlı olsun. Tebrik ederim. Çok sevindim.

• Arkadaşlar gerekli başlıklar var biliyorum ama istediğim cevapları tam göremedim. İş teklifi mektubu için araştırma yapıyorum. Karşı taraftan istenilen kriterler ve bir taslak konusunda yardıma ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Bu sırada evrak onay mailimi aldığıma göre sponsorluk evraklarını ve iş teklifi mektubumu bu tarihlerde almamda bir sakınca yoktur diye tahmin ediyorum ? ( Şuan ki gündem malumumuz ve maddi hazırlıklar, evrak hazırlıkları ve doktor muayenesi falan biraz telaş olacak o yüzden bu en önemli iki evrağı en kısa sürede aradan çıkarmak istiyorum)

• @serotonin tebriler hayırlı olsun

• @salih2825
    DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari https://yesilkartforum.com/forum/post/117088

Şuraya bir göz gezdirin derim⬇⬆

https://www.indeed.com/hire/c/info/job-offer-letter-samples

• @salih2825

Mr./Ms. Last Name
    Address
    City, State Zip Code

Dear Mr./Ms. Last Name,

ABCD company is pleased to offer you the position of Assistant Director, Customer Relations. Your skills and experience will be an ideal fit for our customer service department.

As we discussed, your starting date will be February 1, 20XX. The starting salary is $48,000 per year and is paid on a weekly basis. Direct deposit is available.

Full family medical coverage will be provided through our company's employee benefit plan and will be effective on March 1. Dental and optical insurance are also available. ABCD offers a flexible paid time-off plan which includes vacation, personal, and sick leave. Time off accrues at the rate of one day per month for your first year, then increases based on your tenure with the company. Eligibility for the company retirement plan begins 90 days after your start date.

If you choose to accept this job offer, please sign the second copy of this letter and return it to me at your earliest convenience.

When your acknowledgment is received, we will send you employee benefit enrollment forms and an employee handbook which details our benefit plans and retirement plan. We look forward to welcoming you to the ABCD team.

Please let me know if you have any questions or I can provide any additional information.

Sincerely,

First Name Last Name
    Director, Human Resources
    ABCD Company

I hereby accept the Assistant Director, Customer Relations position.

Signature

Date
    Mektupta ozellikle sunlar olmali: yapacaginiz isin genel tanimi, is yerindeki pozisyonunuzun adi, yillik maasiniz, ise baslangic zamani, size verilecek imkanlar (sigorta, emeklilik vs.)...

• @salih2825

Re: Offer of Employment

Employment Offer for Er
    Salih s.
    This is to verify that Salih S. has been offered a Full-Time Job Position as a Quality Control Inspector within our e-Commerce Division at Electronic on October 07, 2019.

Salih S. has been offered a full-time position of 40 hours per week and the Pay Rate is: $18/hr.

We’ve extended this offer and plan to begin work by January 06, 2020. We will contact Salih S. prior to December 02, 2019 to re-confirm the starting date.

You may contact us at +1 6-89-.... or [email protected] should you require any further information.

• @Muhtaradana teşekkür ederim.

• Arkadaslar dun telegrama yazdim ama buraya yazmamişim case no 26 binin ortalarindayim dun evrak onay mailimiz geldi.bekleyen herkese gelmesi icin ve olaylarin bir an önce normale dönmesi ve kimsenin zarar görmemesi için dua ediyoruz

• @dogodogo tebrikler

• @dogodogo Tebrik ederim. Şansınız bol olsun. Süreçte her şey iyi olacak. Hissediyorum.😁 😁

• ⭐⭐

@dogodogo Tebrik ederim. Yolunuz bahtiniz acik olsun.

• @dogodogo Hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐

@dogodogo, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaslar dun telegrama yazdim ama buraya yazmamişim case no 26 binin ortalarindayim dun evrak onay mailimiz geldi.bekleyen herkese gelmesi icin ve olaylarin bir an önce normale dönmesi ve kimsenin zarar görmemesi için dua ediyoruz

Tebrikler gözünüz aydın

• @dogodogo tebrik ederim, hayırlı olsun 😊

• 16 Ekim 2019 da evrak talep email i gelmişti

17 Ekim 2019 da evrakları gönderdim

25 Kasım 2019 da evrakların durumunu e-mail ile sormuş, cevaben sıranı bekle denilmişti

30 Ocak 2020 de KCC arayıp evrakların durumunu sormuş, evraklarda sıkıntı yok belki şubat ayında onay alırsınız denilmişti

18 Şubat 2020 de evrakların durumunu e-mail ile tekrar sormuş ve yine sıranı bekle denilmişti

26 Şubat 2020 de evrakları konu ve içerik kısmına daha fazla bilgi yazarak 2.kez hem [email protected] adresine hem [email protected] adresine gönderdim
    [email protected] adresinden ilgili birime aktarılacağı cevabı geldi
    [email protected] adresinden tekrar Automatic reply e-maili geldi

10 Mart 2020 18:20 itibariyle evrakları 3.kez gönderdim, tekrar Automatic reply e-maili geldi

13 Mart 2020 tarihinde Nisan bülteni yayınlandıktan birkaç dakika sonra bu sefer taranacak pasaportlar, evlilik cüzdanı ve Kıbrıs polis belgesini tekrar tarayarak bunların yanına e-devletten istenen belgelerin güncellerini dahil ederek tekrar gönderdim
    Nisan bülteni ile birlikte bizim numaramız cut-off sınırları içerisine girmişti

16 mart 2020 tarihinde KCC telefonla arandı durumumuz soruldu,cevaben evraklar onay aşamasında yakında onaylanacaktır cevabı verildi

17 mart 2020 saat 15:10 civarı Congratulations records indicate ile başlayan evrak onay e-maili geldi

İlk evrakları gönderdiğim 17 Ekim 2019 ayından sayarsak, evrakları gönderdikten tam 5 ay sonra evrak onay e-maili geldi
    Bültende cut-off içerisinde olduktan sonra gönderdiğim (17 mart 2020) tarih itibaren sayarsak, evrak gönderiminden 4 gün sonra evrak onay e-mailini almış olduk

Toplamda evrakları 26 şubatta iki adrese aynı anda gönderdiğimizide sayarsak 5 kere göndermiş olduk

Evrakları tekrar tekrar göndermenin bir faydası olup olmadığı henüz kesinlik kazanmadı, benim tecrübemde bir faydası olmadığı anlaşılıyor, çünkü evraklarını bir kez gönderdiği halde bizden önce evrak onayı alan arkadaşlarımız oldu, ama ruslardan ve bizden evraklarını tekrar gönderip evrak onayı alanlarda var

Bence burda önemli olan durumunu yakın takip etmek, eğer uzun süre kendi case aralığındaki talihlilere evrak onayı geliyor, size gelmiyorsa mutlaka KCC ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim

süreç hakkında bilgilendirmek istedim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@salih2825, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Bu sırada evrak onay mailimi aldığıma göre sponsorluk evraklarını ve iş teklifi mektubumu bu tarihlerde almamda bir sakınca yoktur diye tahmin ediyorum ? ( Şuan ki gündem malumumuz ve maddi hazırlıklar, evrak hazırlıkları ve doktor muayenesi falan biraz telaş olacak o yüzden bu en önemli iki evrağı en kısa sürede aradan çıkarmak istiyorum)

sorun yok, su an alabilirsiniz.

• @takvimcas çok teşekkürler.

Benzer Başlıklar

• 114
  • 316
  • 21
  • 2908
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

61

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |