Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Mayıs ayına kadar eğer bilanço artarsa Green Card çekiliş sonucunu etkiler mi bu sonuç?

• @yayakaldim34 Her an her şey olabilir Mayıs ayına kalmayabilir bile, karamsar değilim fakat gidişat iyi görünmüyor. Bütün süreç konsolosluklara bağlı... Hayırlısı olsun hepimiz için

• ⭐⭐

Bugün yaklaşık 4000 kişi avrupadan gelecekmiş.

• @Drywall tamamı 14 gün karantinaya alınacakmış

• ⭐⭐

@Muhtaradana 1500 kişi de Fas tan gelecekmiş.

• ⭐⭐

@Muhtaradana Evet gerekli tedbirler alınıyor. Karantinadan kaçanlara hapis cezası vereceklermiş.

• @Drywall evet yasal bir suçmuş

• ⭐⭐

@Muhtaradana Bu virüs nedeniyle alınan temizlik ve hijyen uygulamaları umarım insanlik tarafından alışkanlık haline getirilerek virüs ortadan kaldıktan sonra da devam eder.

• @Drywall umarım, dediğiniz gibi bir farkındalık oluşur

• ⭐⭐

@TMMZ Bula bilsek alacağız Bim'de Çamaşırsuyu satış yok denecek kadar azdı şimdi yok bulamıyorsun 2 gün bitiyor

• @Drywall 3614 kişi

• ⭐⭐

Benim canım annem önceden beri hep evde fazladan alışveriş yapardı. Yani örneğin 1 makarna alınacaksa 3 alırdı. Biz anneme buna gerek yok market 2 dakika ötede derdik. Annem de bize, siz zor donemleri gormediniz, ne zaman ne olacağı belli olmaz her zaman yedekte bir şeyler bulundurun derdi. Canım annem. Kaç yaşında olursanız olun anne sözü dinleyin. Zarar etmezsiniz. Tüm annelerimizin ellerinden öpüyor, ölenlere rahmet, hayatta olanlara sağlıklı uzun ömür diliyorum.

• Hollanda’da , ingiltere gibi sürü bağışıklık sistemine geçmiş 🤷♂️ Nasıl olsa tüm Dünyada insanların %80 i bu virüsü kapacak demişler 🤷♂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

yeter ya sürekli olumsuz olumsuz birazcık olsun gülümseyelim insanlar evde kalıyorlar ama boş durmuyorlar. Hayvanlar bile tırsıyor.

https://www.instagram.com/p/B90JRkEAQzV/?igshid=bc12nuvlab6e
    https://www.instagram.com/p/B90Y0m1ADPM/?igshid=9cjh80wy6xby

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Sevgili arkadaşlar toplumu veya hiçbir bireyi telaşlandırmak istemiyorum fakat sağlıkçı dostlarımızdan duyduklarımız bizi oldukça telaşlandırıyor. Olağanüstü tedbirler kaçınılmaz artık. Herşeye hazırlıklı olun ve evde Kalın.

• @ilhanucarus 8500 test yapıldığını ve nüfusumuzun 82milyon olduğunu varsayıyorum. “Tests performed per million people” değerimiz 103 gibi. (Yani nüfusa göre 1 milyon kişi başına düşen yapılmış test adedi diyebiliriz) Listedeki yerimiz ortalarda gibi.
    Bu arada bu konuda resmi açıklama yapmadığımız için yani yeterince şeffaf olamadığımız için listede yokuz.. o yüzden kendimiz hesaplayıp listedeki yerimizi bulmak zorunda kalıyoruz.
    Bu arada twitterda bununla ilgili eski rakamlar dolaşıyor, yapılmış test adedimizin 940 adet olduğu zamanlardan. Bu paylaştığım en güncel hali, tabi 8500 sayısını da doğru kabul edersek..

65568048-F636-400E-A480-47E9932A8B8F.jpeg

• ⭐⭐⭐⭐

@Semihmete, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Hollanda’da , ingiltere gibi sürü bağışıklık sistemine geçmiş 🤷♂️ Nasıl olsa tüm Dünyada insanların %80 i bu virüsü kapacak demişler 🤷♂

Bu bir kumar. Ama olumlu sonucu da şöyle, Eğer virüs uzun soluklu, diyelim ki 1-2 yıl boyunca aktif olacaksa, 56 milyon nüfuslu ingiltere, virüsü tüm ülkeye enfekte edip ölen ölür kalan sağlar bizimdir derse, 6 ay bir yıl sonra ülkeye girecek kişinin hastalık getirip yayma ve yeniden risk oluşturma ihtimalini ortadan kaldıracak. Bir diğer soru, hastalığın olağan kabul edildiği ingiltereye kim gider, ingiltereden hasta olan birini kim alır ülkesine. Eğer tüm dünyada uygulanırsa ve her tür kayıp göze alınırsa işe yarar. Yoksa kendi işine yarasa bile dünyaya kapılarını kapatmak zorunda kalır.

• ⭐⭐

@ibrahimasar Hükümetin bu kararı halk tarafından tepkili en az yarım milyon insan bu olayı protesto ediyor 1 hafta sonra sokağa çıkıp hak arayacaklar Johnson geç aldığı önlem için bağışlayın beni diyecek nedeni ise 65 yaş üstü kişilere hastalık belirtiniz varsa 7 gün evden çıkmayın eğer ölürseniz yapacak bir şey yok yaşarsanız devam edin diyor adam çok rahat 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |