Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fetihy Sanki bir kupa final maçı var. Son dakikalar oynanıyor ve bu dakikalarda gol atıyormuşuz gibi heyecanla arkadaşlarımızı takip ediyorum. Heyecanı yeter.

• @stras Darısı başınıza, Mayıstan itibaren umarım siz de bu süreci (daha kolayını) yaşayıp olumlu bitirirsiniz 😉

• @stras güzel benzetme aynen

• ⭐⭐⭐

@stras, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@fetihy Sanki bir kupa final maçı var. Son dakikalar oynanıyor ve bu dakikalarda gol atıyormuşuz gibi heyecanla arkadaşlarımızı takip ediyorum. Heyecanı yeter.

Abi ben ilk defa bu sene başvuru yaptım ve 2020 yılı talihli arkadaşlarımızdan ve çok değerli arkadaşlarımızdan çok seyler öğrendim. 2020 mülakat deneyimlerini okumak, kazanan arkadaşlarımız ile sevinmek bize de gurur veriyor. Çok güzel ve verimli sohbetlerimiz oluyor.

Ayrıca abi niyetimiz halis. Ancak sonunda kazanamamak olduğu için bu ciheti de unutmamak gerektiğini düşünüyorum.

• Selamlar,

Ben de 2019 için sabırsızlıkla beklerdim. Umarım herkes Current olur.( Umarım doğru yerde paylaşıyorumdur.)

IMG_1113.jpeg

• @fetihy Tabi tabi haklısın. Benim 4. başvuruşum. Kaybetme duygusunu biliyorum. Kazanırsak ne ala, kaybedersek dünyanın sonu değil. Önümüzdeki maçlara bakacağız.

• ⭐⭐⭐

@stras, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@fetihy Tabi tabi haklısın. Benim 4. başvuruşum. Kaybetme duygusunu biliyorum. Kazanırsak ne ala, kaybedersek dünyanın sonu değil. Önümüzdeki maçlara bakacağız.

abicim hakkımızda hayırlısı demekten kendimi alamıyorum ve bu şartlarda kendimi en kötüsüne göre hazırlıyorum. Zaten en kötü ihtimal kazanamamak. Eğer kazanırsak en büyük mükafaat olacağını düşünüyorum

• @bolatmali mülakat günü ne zaman haber veriyorlar abi ?

• ⭐⭐

Bütün arkadaşlar için hayırlı olsun. Ama en çok @Muhtaradana için sevindim.

• @Drywall Bende aynen

• Bütün herkese hayırlı olsun, gerçekten çok sevindim hepinizin adına 😊 👍

• @Semihmete o konu henüz belli değil, umudumuz beklentimiz bu yönde

• @Semihmete mülakat tarihi ay sonu belli olsun, mülakat tarihine bir ay kalmasından itibaren son 2-3 güne kadar herhangi bir güne doktor randevusu alabilirsiniz

• @Semihmete ay sonu

• ⭐⭐

Düşünüyorum da bu forum olmasa bunca insan bu kadar bilgiyi nereden nasil öğrenecekti? Paragöz avukatlara ve firmalara mahkum olacaktık. Onlarda son damlasına kadar bizi somurecekti. İyileri tenzih ederim. Hepsini aynı kefeye koymak adaletsizlik olur. Ama burada her şey parasız ve gönüllülük usulü. Bu forum tam bir lütuf. Bu forum tam bir sivil toplum kuruluşu gibi hatta bir konsolosluk gibi çalışıyor. Basta Sayın @crazycells ve @Muhtaradana olmak üzere tüm gönüllü arkadaşlara yaşları hiç önemli değil tüm forumdaşlar adına tesekkurlerimi, saygilarimi ve sevgilerimi sunuyorum. Gerçekten saygı duyulacak bir iş var bu ortamda. Bu iyilik ve yardımlaşma köprüsü hiç bozulmasın. İmkanım olsa Amerikada bu forum için bir de vakıf kurardım ve Amerikaya gelecek göçmenlere her konuda yardımcı olurdum.

• @Muhtaradana Yani mülakat gününden en az 1 ay önce haberimiz oluyor mu ?

• ⭐⭐

@Drywall Yeşil Kart Form buluşması yapıyor muyuz Gerek ABD olsun Gerek Türkiye

• @Semihmete o yani sizin mülakat tarihinizin hangi gün olduğuna bağlı değişmekle, evet ortalama bir ay önceden mülakat tarihimizi öğreniyoruz

Örnek
    7 Mayısta mülakatınız olduğunu 30 martta öğrenmiş olursanız 37-38 gün önce öğrenmiş olursunuz

26 Mayısta mülakatınız olduğunu 30 martta öğrenmiş olursanız 56-57 gün önce öğrenmiş olursunuz

• @Muhtaradana Mülakat tarihimizi email mi yollayacaklar ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |