Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

IMF koronavirus salgınında zarar gören düşük gelirli ve Gelişmekte Olan Ülkelere yardım için $50 milyar paket hazırladı.
    Dünya Bankası da Pazartesi aynı amaçla $12 milyarı hazır ettiğini duyurdu.
    VE SAAT 00:30 SAĞLIK BAKANİ AÇIKLAMA Yapacak tesadüf mü bence hastalık olmasa bile çıkacak

• @Ramazan bugün bakanın açıklamasından sonra bunun geyiği twitterda çok yapıldı, inanmak istemiyorum, konduramıyorum, yok artık diyorum 🧐🧐🧐

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Türkiye de ilk Corona Virüsü görüldü şuan 1 vatandaşımızda görülmüş çevre komşuları ve arkadaşlarında kontrolden geçiyor hasta mahremiyeti için kişi bilgisi saklıdır. Erken tanı olduğu için ölme riski düşük

Açılış 1 kişi

• ⭐⭐⭐⭐

açıklama şimdi bitti 1 kişide var şuan erken tanı olduğunu belirtti sayın bakanımız.

• ........

• @gokcell bey Yaşadığımız ülkede bir salgın olmasına nasıl sevinebiliriz ? Bize bulaşma ihtimali var sonuçta. Bizi aptal yerine koymaya çalışmalarını kabul etmiyoruz. Çünkü ülkemiz transit geçiş yapılan sınırları doğudan gelene açık bir durumda. Afyon'a hergün kaç yeni İranlı, Afgan, Özbek, Azeri ve bilmem kaç milletten insan geliyor siz biliyor musunuz ? Geri kalan şehirleri söylemiyorum bile. Ülkemizde hayatın hiçbir alanında denetim yapılmıyor. Buna sağlıkta dahildir @gokcell bey. Adamlar test yapmıyorsa o hastalık yok demek değildir. Az test yapıyorlardır ve yaptıkları testler içinde pozitif olan yoktur. Bu ülkede çernobilden sonra insanlara yedirilen tarım ürünleri gelsin aklınıza. Adamlar bizden kan almıyor. Siz daha geçen gün "400 litre daha su " sipariş ettim dediniz. Neden ? Kendinizi veya ailenizi koruma altına almak için tedbir almadınız mı? Bizim kendimizi düşünmemiz mi sorun veya "vatan hainliği" oluyor. Bu ülkede Türklerin genetik olarak bu virüse yakalanmayacağını söyleyen akademisyen var. Bu bilgi ile hareket edecek eğitimsiz kesimin neler yapıp bu virüsün yayılmasını sağlayacağını bir düşünün isterseniz. Ekonomik olarak daralma korkusuyla yarım ağız ya aslında olabilirde olmayabilirde demek telafisi mümkün olmayacak sorunlara yol açabilir. O yüzden sanki ülkemizin düşmanıymışız gibi işte bu ülkede buna sevinecek insanlar var demek saçmalamaktır ve haddiniz de değildir

• ........

• Yurdisina cikti geldi nasil termal kameralar yakalamadi cok ilginc

• ⭐⭐

@gokcell Evet çıktım teşekkürler yalnız bakanı tebrik ediyorum aynen şöyle dedi...

Bu bilgiyi yarın da açıklayabilirdim. Şeffaflık gereği bu saatte açıkladık.

Bence çok iyi

• ........

• ⭐⭐

@mexido Hastalık direk belirti olarak çıkmıyor virüs bir kişiye bulaşınca 14 güne yakın sürede kuluçkada kalıyor sonra belirtileri görülüyor bu süreçte virüsün temizlenmesi de mümkün

• İstanbul acıbadem olduğu söyleniyor, bakan mahremiyet diyerek hiç detay vermedi.
    Halbuki yurtdışında birçok case açıklanırken yaş, şehir, beraberinde başka hastalığı var mı gibi detaylarla açıklandı hep. Bu mahremiyet konusu biraz saçma oldu sanki..

Edit : Capa olarak yeni bir bilgi cikti ama net degil, egitim arastirma hastanesi deniyor..

• ........

• @gokcell istemsizce güldüm 😆😆

• Simdi o adam ucaktakilere bileti al ver yapan kisiye taksiye cevresine derken belkide bircok kisiyi de daha bulastirdi virusu.

• Muhtemelen bizim abartmamızdan korkmuşlardır, o ilçede mahallede yaşayan insanlar taşınmaya kalkar, panik durumu tavan yapar insanlar saçmalar vs vs

Unutmamak lazım, iranda hastane yaktı cehalet..

• ........

• Arkadaşlar 15 nisanda istanbuldan new yorka uçağımız var ilk girişimizi yapıcaz zaten pasaportta son giriş günü de 4 mayıs . Bu durumda uçuşlar iptal edilirse bi daha ülkeye giriş şansım olmuyor mu

• ........

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |