Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Aydin-Osmanov 04.10.2019 dan beri bekliyorum bakalım ne olcak. Allah herkese hayırlısını nasip etsin

• Arkadaşlar sizin son güncelleme tarihiniz ne zaman.emre bey ve aydın bey

• Simdi baktim case last update bugun olarak değişmiş ve refused hala

• @serdestheval21 ilk 3 martta güncelleme oldu benim dosyada, yani ilk refused olduğunda. En son da bugün güncelleme oldu.

• @serdestheval21 @Emre-Dilekçi bende /last update/ guncelleme olmamis.

• Arkadaşlar sizin ceac sayfasında mi yoksa konsolosluk sayfasında mi güncelleme oluyor bende en son ceac te 20 Şubat konsolosta 6 martta güncelleme olmuş

• Merhabalar, 16 Aralık 2019 tarihinde turist vizesi için ben eşim ve oğlum mülakat için görüşmeye gittik. Bana ve oğluma direk vize çıktı ama eşime ap olduğunu söylediler. Bugün refused yaziyor takip ettiğimiz sitede. Daha önce böyle durum ile karşılaşan var mıdır acaba? Tekrar basvurmak mantıklı mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serdestheval21 @Muhtaradana yayınladığı bakım çalışması yazısını görmedin anlaşılan

• Merhabalar,
    Umarim herkes iyidir, benim kritik bir sorum olacakti, APdeyken mevcut B1B2 vizesiyle ABD e gidip gelme konusunda bir sakincasi olur mudur?
    Cok tesekkur ederim simdiden
    Bol sanslar herkese

• @Adama-Coulibaly sıkıntı yaşamanız çok yüksek ihtimal, olası seneryoda Türkiye'den sorunsuz çıkış yapıp, Amerika 'da ülkeye giriş yapmanızın engellenmesi ve turistik vizenizin iptali söz konusu olabilir
    Her türlü hazırlıklı olmalısınız

• @serdestheval21 bende her ikisinde de 6 martta güncelleme oldu.

• @Muhtaradana Merhaba,
    Bilgi icin cok tesekkur ederim 🙏

• @serdestheval21 konsolosluk sayfasında güncellem olup olmadığına nerden bakılıyor. Biliyorsanız linki atabilir misin?

• @kılıç

Bu adres olması lazım

• @Muhtaradana çok tşk ederim gönderdiğiniz icin. Ama ben göçmen olmayan (j2) viZe türüne başvurdum. Göçmen olmayan vize için anladığım kadar sadece ceac dan bakılıyor.

• @kılıç, içinde söyledi: FY2020 Administrative Process (AP durumu) (İdari İşlem)

@Muhtaradana çok tşk ederim gönderdiğiniz icin. Ama ben göçmen olmayan (j2) viZe türüne başvurdum. Göçmen olmayan vize için anladığım kadar sadece ceac dan bakılıyor.

evet doğrudur göçmen olmayan vize türlerini sadece ceac'den non-immigrant bölümünden ulasabiliyorsunuz.Abd Konsolosluğunun göçmen olmayan vizeler için statu kontrol bölümü yok.

• Arkadaslar bende guncelleme olmamis.Biz yani Azerbaijan vatandaslari gocmen vize icin Gurcistana gidip Tbilisi konsoloslugdan aliyoruz. tbisili abd Konsoloslug sitesinin statu kontrol bölümü yok.yalniz ceac dan izliyoruz.

• @Aydin-Osmanov Bu status guzel olmus 2020 saat 20:20 )))

• Tekrar merhaba daha önce eksik evrak nedeniyle (ünşveristeydeyken work and travel ile New York a gitmiştim. Dönüşte Türkiye ye girişte Hudut kapısında basılan damgayı istemişlerdi) idari işeme takılmıltım bir aylık bir süreç ve eksikliği giderince dün pasaportum vize basılı geldi. Umarım buradaki herkes vizesine ulaşır.
    Bir de son gün kontrol ettiğimde bende de refused reddedildi yazıyordu. Son güncelleme tarihi de aynı gündü. Fakat ertesi gün tebrikler maili geldi. Yani dedikleri gibi sistem değişmiş ama bunun son güncelleme tarihi ile alakası yok boşuna canınızı sıkmayın. Umarım en kısa zamandadavalarınız olumlu sonuçlanır 🙏

• ⭐⭐

@amehmet Sizi tebrik ederim. Umarım Amerika daki yaşantınizda başarılı olursunuz. Mulakat deneyiminizi de bizlerle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |