Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hussein dv sürecinde konsolosluğa gidip mülakat almak diye bir şey yok.
    üzerinden 4 yıl geçmiş bir süreç için bu konuları tekrar anlatmanın da bir manası yok.
    herkes nasıl mülakat maili bekliyorsa siz de mülakat maili beklemeliydiniz ve öyle yaptınız.
    bu işin başka bir yolu olmadı, olmayacak.

• Hala bir gelişme yok dimi arkadaşlar 😞

• @filizkip Yıllarca beklenebilir ve sonunda hiçbirşeyde olmayabilir.Çok ümitli olmamak lazım..

• Büyük gemilerin yarattığı dalgada küçük teknelerin alabora olması gibi birsey oldu bu olay.

Küçük tekneleri kimse umursamıyor.

İlla sürat teknesi mi olmak lazım?

Amerika dünyada ne kadar gelişmiş bir ülke olsada demekki DV2020 sürecinden anlaşılıyor ki kendi teknik problemleriyle baş edemeyecek kadar aciz.

Burada her türlü suçu işleyip denetimli serbestlikle piyasada dolaşan ve aynı suçları işlemeye devam eden eşkiyalar gibi.

• @Hussein ABD nin sistemde Türkiye gibi , olmasını istemediği birşeyi hükümet sallıyor mahkemeye ! Mahkemelerde yıllarca bekle dur sonuç çıkacak diye. Çok birşey beklememek lazım yani. Bişey çıkmaz. Yüksek mahkemeye gidipte hemen sonuçlanmış davamı var…

• veeee 2024 🙂
    4 yıl olmuş şaka gibi, hatta çekiliş sonucunu öğrendiğimiz zamandan düşünürsek mayısta 5. yıl olacak

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!

• @drhappy 5 yıl daha beklenir hatta 15 yılda ! Sonunda birşey çıkmayacağı belli..

• bu davada davacı olup daha sonradan abdden her hangi bi vizeye başvurup olumlu dönüş alabilen var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@alpoo ben turist vizesi aldım ve benim gibi çokça örnek var.
    davacı olmanız vize başvurunuzda olumsuz bir etken değil.

• @gucarslan anladım teşekkürler

• Bu ileti silindi!

• Güncelleme
    Screenshot_20240306-054354_Chrome.jpg

• @Muhtaradana Bu kadar uzun bekledikten sonra , mantıklı birşey yapmış Avukat bey..

• Heyecanlanmalı mıyız? Hukuktan anlayan veya anlayana soran biri yanıtlarsa ne güzel olur.
    Ne demek ki avukatların böyle bir şey istemeleri??

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@drhappy boş durmayın da artık çalışın demek istiyor avukatlar kısaca.

• Gidiyor muyuz sonunda vize dağıtılsin sevincimden Maltepe'den Fatih'e koşarım.

• mağaradan çıkıp geldim. dava açsak ayrı bir şekilde bir faydası dokunur mu acaba ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |