Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Burak-Erdoğan tebrikler hayırlı olsun yeni yaşamınızda başarılar, florida da nereyi düşünüyorsunuz

• @Burak-Erdoğan, tebrikler. Tek kisi icin 21bin$ in yeterli goruldugu anlasiliyor ve bir diger forum uyesinde oldugu gibi tr de herhangi bir is sahibi yada calisiyor olmak da onemsenmedigi ortaya cikiyor. O yuzden hangi meslege sahip olursaniz yada calismasaniz bile mulakat oncesi bunu sorun yapmayin ve gonul rahatligiyla mulakata girebilirsiniz. 🙂

• Tebrikler

• ⭐⭐⭐⭐

@Burak-Erdoğan tebrikler hayırlı olsun.

• @Burak-Erdoğan tebrik ediyoruz Burak hocam

• @Manwe6265 teşekkürler hocam,Sunny Isles'i düsünüyorum.
    @mexido kesinlikle meslege olan yeterliligi ve suana kadar calisma sıklıgı bence cok daha önemli.Teşekkür ederim tekrardan
    @redsat2000 çok teşekkür ederim abi iyi dileklerin için
    @Adama Coulibaly Sağolun hocam,sizler içinde güzel haberler bekliyor olacagiz 🙏 🙏 🙏

• @Burak-Erdoğan tebrik ederim. Herşey gönlünüzce olsun

• Merhabalar,

2 Mart'ta mülakatım oldu. Olumlu sonuçlandı.
    Konsolosluk içinde yapılan standart işlemler hakkında çokça bilgi olduğu için onlara değinmeyeceğim (yalnız ödemede bir sorun çıktı debit kart verdim bu olmaz dedi kredi kartı olur dedi, yurtdışında kullanmışlıgım var ama dedim, yine de olmaz dedi, bir kart yazdılar, dışarı çıkıp geri dönebilmem için, hemen halledip geri döndüm)
    Kendimle ilgili detaylar vereceğim.
    31 yaşındayım. İktisat mezunuyum. Ayrıca AÖF Dış Ticaret okudum.
    İngilizce biliyorum.
    Toplamda 6 yıllık iş tecrübem var; dış ticaret departmanlarında.
    Banka hesabımda 19 bin dolar v 3 bin tl gösterdim.
    İki hafta önce yüzde atmışını falan annemin hesabından havale aldım, kalanını diğer banka hesabımdan eft yaptım.
    Bunun öncesinde tl hesabım uzun zamandır eksi bakiyedeydi (esnek hesaptan dolayı). Sayfaların çoğunda eksili satırlar vardı.
    Bulunduğum yabancı ülkeler (hepsi turistik): UKRAYNA, Bulgaristan, Sırbistan, Macaristan, Avusturya, Çekya, Hollanda, Almanya.
    Temmuz 2019'da işten ayrıldım. Aralıkta sigortalı bir işte çalıştım 1 ay için. ds260 ı revize etmedim bunun için.
    Sponsor, iş teklifi, sağlık sigortası bunlara girişmedim.
    Adli sicil kaydım sıfır.
    Colorado - Longmont'a gideceğim. Oradan bir Türk ile tanıştım, ev v iş konusunda rehberlik edecek bana.

Mülakatı ingilizce yaptık. Gelen sorular: bitirdiğiniz en yüksek eğitim dereceniz + hiç başka ülkede yaşadınız mı (sadece turistik dedim) + Çin'e seyahat ettiniz mi yakın zaman önce + şu an ne yapıyorsunuz, işiniz ne? ( dış ticaret uzmanıyım ama çalışmıyorum geçtiğimiz yazdan beri dedim, sadece Aralık ayında 3 hafta kadar çalıştım bir yerde bu arada ds 260 ı bunun için revize etmedim derken sözümü kesip "oh its okay no problem" dedi:) + nereye gidiyorsunuz? biri var mı orada dedi evet bir arkadaşım bana yardımcı olacak dedim ok dedi. Ve onaylandı:) Darısı herkesin başına!!

• ⭐⭐⭐

@gengar tebrikler hayırlı olsun. Yeni hayatınızda mutluluklar ve başarılar diliyorum

• @gengar Tebrikler, bol sans dilerim!

• ⭐⭐

@gengar Tebrik ederim. Yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• @Burak-Erdoğan Tebrik ederim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

• @gengar Tebrik ederim. Yeni hayatında şans yanınızda olsun. Deneyiminizi aktardığınız için ayrıca teşekkürler.

• @gengar tebrik ederim, vizeniz hayırlı olsun

• @gengar tebrikler hayırlı olsun yeni yaşantınızda başarılar dilerim

• merhabalar
    Elcilik mulakatina ilskin iki sorum olacakti.
    1-üniversite diplomasi olan birinin Lise diplomasini gostermesine gerek var midir?
    2-sadece turkce ifadeler iceren diplomalarin Tercumesi gerekli midir??

tesekkurler.

• @bcnk imzanızı güncelleyebilir misiniz.

• @gengar tebrik ederim. Yeni hayatınızda herşey gönlünüzce olsun

• @gengar Vizeniz için tebrik ederim. Detaylı anlatiminiz için ise teşekkürler. Bundan sonraki süreçte bol şanslar.

• tebrik ederim arkadaşlar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |