Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@americanthunder, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@bezdarniy Cevabınız için teşekkür ederim. DS260'ı doldururken güncel bilgi vermemiş oluyorum (durumu bilmediğim için istemdışı). 15 gündür başka bir şirkette işe başlamış olarak görünüyorum ama bu şirketin bilgilerinden ds260'da bahsetmemiş oluyorum. Beni düşündüren de bu.

Çalıştığınız iş ile ilgili herhangi bir belge istenmeyecek, soru da sorulmayacak. Herhangi bir değişiklik yapmaya veya bilgi vermeye gerek yok.

• @knnrn Anladım, bilgi için teşekkürler.

• Saglık raporu için daha önceki senelerde kredi kartıyla ödeme yapılabiliyormuş herhalde, şu an için sadece nakit kabuk ediyorlar dogru mu acaba?

• ⭐⭐⭐

@alpergldkn, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Saglık raporu için daha önceki senelerde kredi kartıyla ödeme yapılabiliyormuş herhalde, şu an için sadece nakit kabuk ediyorlar dogru mu acaba?

Hayır hala kredi kartıyla ödeme yapılabiliyor

• @bolatmali !
    ingilizce web sitesinde kabul edilmez yazmışlar o yüzden şüpheye düştüm.

• merhaba
    gelirimizin nasıl tespit edildigine dair yönerge vardı.bu belgede üzerimize kayıtlı hangi mal varlıgının kabul edecegi vs yazıyordu. bir türlü belgeyi bulamadım. acaba paylaşır mısınız

buldum 🙂

• @bolatmali Sağlık muayenesini kredi kartıyla yapabiliyoruz. Peki mülakat sırasında ödenen 330 doları kredi kartıyla yapabiliyor muyuz.

• Merhabalar
    Benim sorum ds-260 formunu dolduruyorken maryland deki bir tanıdıgımın adresini vermiştim.Kararımı değiştirdim ve Texas austin e yerleşmeye karar verdim.Ama Austin de bir tanıdıgım yok ve adresim yok. Uçak biletimi austine alıp orada gidince ev tutmayı planlıyorum.Gidecegim yer Maryland yazdıgım için Texas a girişimde bir sorun yaşar mıyım. Greencard teslim adresini evimi tuttuktan sonra güncelliyebilir miyim? SSN numaram zaten mevcut daha önce work and travel yaptıgım için aynı SSN ile devam edecegim

• @americanthunder evet kartınızın mail order özelliği açık ve yurtdışı kullanıma açık olmalı
    Bu deneyimi okuyabilirsiniz ⬇
    DV2019 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/48866

• @runtothehills ds 260 formunda bir posta adresi veriyoruz genellikle bu adres yaşayacağımız adres değil greencard ve ssn kartımızın sağlıklı ulaşacağı sağlam ve güvenilir bir tanıdığımızın adresi oluyor(eğer bu adres sağlam içinde yaşayan kişi güvenilirse ne mülakat aşamasında nede Amerika'ya ilk girişimizde bu adresi değiştirmemiz tavsiye edilmiyor, bırakın siz sabit bir adrese geçene kadar adres bu şekilde kalsın

tabiki vizenizi aldıktan sonra istediğiniz eyaletten girişinizi yapabilirsiniz ve o eyalette hayat kurabilirsiniz,yalnız vatandaş olana kadar adres değişikliklerinde USCIS i haberdar etme yükümlüğümüz var, bu güncellemenin nasıl yapıldığını öğrenmek için⬇

Amerika'da adres degisikligi yapmak USCIS (AR-11 form) https://yesilkartforum.com/forum/post/22167

• @Muhtaradana ben mulakata girdiğim zaman Ds 26üdakı adresdemi yaşayacaksınız soracağı zaman hayır desem başka bi eyalette yaşayacağım söylesem sorun olmaz dimi?

• @americanthunder evet ama sorun yaşanmaması açısından en temizi nakit götürmeniz. zaten stresli bir ortamda olur da kart hata verir şu bu ,ilave strese hiç gerek yok...Nakit kraldır. Ancak doktor ve tahlil için kredi kartı daha uygundur.

• @AnarH sorun olmaz

• Merhaba , istatistik tutanlar için yazıyorum . Our records indicate ile başlayan documents received maili dün geldi dosya numaram 21000 in ikinci yarısı.

• @ata_ksk Tebrikler. En kısa sürede mülakat tarihi almanızı canı gönülden diliyorum.

• @ata_ksk tebrik ederim, hayırlı olsun

• @stras teşekkür ederim , umarım sizde en kısa sürede hayallerinize kavuşursunuz

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim

• ............

• @usanyc 40k dolar iyi para + ev tapusu var. Turist vizesinden red yemenizin ağır bir sebebi yok ise diyecektim sicilim tertemiz diye belirtmişsiniz. Bir sorun olacağını zannetmiyorum. Bol şans

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |