Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Istanbul Bulusmasi (18 Ocak 2020) https://yesilkartforum.com/forum/post/112801

Yarınki Yesilkartforum İstanbul buluşmasına katılmak isteyenler için hatırlatma yapmak istedim⬆
    Görüşmek üzere

• @Muhtaradana hızlı dönüş için teşekkürler.
    Evlilik cüzdanı için aynı işleme gerek yok sanırım.
    Eşim içinde evlilik cüzdanını ayrıca isimlendirip tekrar göndermelimiyim ?

• @Muhtaradana Merhaba,
    Konuyu takip ederken kendi durumumu kontrol etmek için visa status sorgulattım.
    Aynı sonucun ortaya çıktığını gördüm. At NVC yazıyor. Ancak @fatma-aykut 'un sırası 10k olduğu için yine de teyit etmek istedim. Benim sıram 27k olmasından dolayı sorun olmadığını düşünüyorum ancak teyit etmekte fayda var. Evrak onay mailleri şuan 20k ya geldiğini gördüm. @fatma-aykut 'a 10k olmasından dolayı kesinlikle KCC ile iletişime geçmeniz lazım dediğinizi düşünüyorum. Teşekkürler ilginize.

Screenshot_1.png

• @Emrejoy Evet herkes için benzer dosyalar da olsalar ayrı ayrı kopyalarını kişiye göre isimlendirerek göndermelisiniz.

• @berkyurdum aynen şu an için 20 bin case lerin bir şey yapmasına gerek yok

• @Emrejoy @omertug beyin dediği gibi evlilik cüzdanının bir kopyasını eşiniz adına isimlendirerek göndermelisiniz

• Visa bülteni açıklanmadımı hala ?

• @Semihmete hayır

• @Semihmete malesef

• @Emrejoy kızınız için sadece yaş itibarıyla police certificate göndermeyeceksiniz , diğer belgeleri gönderin...evlilik cüzdanınızda kızınızın kayıtlı olduğu sayfayı da göndermediyseniz gönderin bence..kolay gelsin, ( çocuklar için fotoğraf istemiyorlar mı?)

• @arkben evlilik cüzdanında öyle bir güncelleme yapmadık ki hiç. Resim istenmiyor diye biliyorum evrak gönderirken.

• @Emrejoy merhaba bana ait olan nufus vukaatı kızım için düzenleyip gönderik bekliyoruz süreci yine. demekki sadece biz düşünmemişiz öyle 😞 sizde hemen gönderin. şimdiye kadar bize gönderilen maillerde hiç eksik belge de yazmıyordu kcc'yi arayınca gerçek ortaya çıktı

• @Emrejoy doğru , kusura bakmayın hemen hızlıca yazıvermiştim , bir an pasaport ile karıştırdım.

• @fatma-aykut aslında o belgeyi aile için isteyince ailedeki herkes görülüyor, onu fotokopi çekip çoğaltarak koymak bile yeterli diye hatırlıyorum.

• @mat almış olmanız lazımdı çünkü ben Ekim gibi aldım. Ben de 21xxx'lerdeyim.

• @fatma-aykut merhaba bende aynı belgeleri kızım ve eşim için tekrar isimlendirip gönderdim. Oto mesaj geldi. Sonrasını bekleyip göreceğiz. 🙂 hakkımızda hayırlısı...

• @dilara1424, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar bugün vize basılı pasaportlarımız ve sarı zarflarımız geldi,ankaradan İstanbula bir günde gelmiş oldu yani

Tebrik ederim, sanırım bu ayrıca demek oluyor ki konsolosluklar sinek avlıyor, yani zamanları çok ama dosya yok, 1-2 vize basımı, 3-5 posta gönderimi vs 🙂 O zaman yeni bültende onlara başlarını kaşıyacak fırsat vermeyesiye iş yüklemek lazım. Bu da ancak cut off 22-25k ile olur, hadi KCC görelim sizi 😉

• Merhaba arkadaşlar. Burada yazılanlara gore onay mailleri 20k ya kadar gelmiş fakat case no 18k olmasına rağmen bana herhangi bir mail gelmedi. Bu durumda beklemekten başka yapacak bir şey var mı?

• @imgey Merhaba.Dün 20.600 lere gelmiş ama bize gelmemişti (20.200).Bugun geldi mail.20.600 lerde olan kişi Ekim'de göndermiş evraklarını, biz Kasım'da göndermiştik.O yuzden bir günlük gecikme oldu diye düşündük .Siz ne zaman göndermiştiniz evraklarınızı?

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

44

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.1k

| | | |