Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @fatma-aykut tamamdır sorun anlaşıldı, doğum belgesi Türkiye cumhuriyeti vatandaşları için vukuatlı nufus kayıt örneği
    Siz kendiniziçin ayrı, eşiniz için ayrı bu belgeyi edevletten alıp gönderiyorsunuz

Çocuk için ise eş veya asıl talihlinin herhangi birinin vukuatlı nufus kayıt örneğinin bir kopyasını çocuğun ismine göre adlandırılıp gönderiyoruz

Siz şimdi hemen edevlerçte girip vukuatlı nufus kayıt örneğini alın
    Bu belgenin ismini
    2020EU00010XXX_Çocuk isim_soyisim_Birth_Certificate
    pdf

Diye adlandırıp konu kısmına case numaranızı yazarak hemen [email protected] adresine belgeyi gönderin

• @Mert-Güngör tebrik ederim, hayırlı olsun

• @Muhtaradana Benim tahmin hala 21 bin 😊

• Içimden bir ses 23500 diyor

• @Mert-Güngör tebrikler, hangi yüzlük dilimde?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fatma-aykut, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

yeniden merhaba
    mülakat maili gelmedi konuyla ilgili ankarada görüşebileceğim bir bölüm var mı acaba ?herhangi bir bilginiz var mı
    ankaradakiler ile ilteşime geçeyim orası da olmazsa kccyi ararız.

Kendiniz mulakat emaili isteyemezsiniz maalesef, size verilmesini beklemeniz gerekiyor.

• @nfs741 İnşallahh

• @Mert-Güngör tebrikler...😇🙏

• @Muhtaradana yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum dediginiz gibi yaptık maili gönderdik beklemedeyiz yine

• @bezdarniy teşekkürler, 600lerde.

• @Muhtaradana teşekkür ederim 🙏

• Merhaba
    Case Numberım 21bin ancak hala evrak isteği maili almadım. İki kez önce aradım, sonrasında mail attım.Telefon görüşmelerinde mail atmam gerektiği söylendi. Gelen maillerde ise sürecin devam ettiği yazılı... Beklemekten başka bir yol yok mudur acaba? Ne yapabilirim daha doğrusu yapabileceğim bir şey var mı? Öneriniz nedir? Teşekkürler

• Merhaba
    Evrak onay maili geldiğine göre Mart ayı ortalama 20 binlerdermi açılacak demek bu?

• ⭐⭐⭐

@mat, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba
    Case Numberım 21bin ancak hala evrak isteği maili almadım. İki kez önce aradım, sonrasında mail attım.Telefon görüşmelerinde mail atmam gerektiği söylendi. Gelen maillerde ise sürecin devam ettiği yazılı... Beklemekten başka bir yol yok mudur acaba? Ne yapabilirim daha doğrusu yapabileceğim bir şey var mı? Öneriniz nedir? Teşekkürler

Beklemeyip evraklarınızı mail almış gibi gönderebilirsiniz ama evrakları gönderdikten sonrada bu sefer de evraklarınızın onay mailini bekleyeceksiniz.
    Diyelim ki onay mailide aldınız bu seferde bültende numaranızın aktif olmasını bekleyeceksiniz.
    Bu süreçte beklemekten başka şansımız yok maalesef..
    Bol Şans

• ⭐⭐⭐

@İrem-Güzel, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba
    Evrak onay maili geldiğine göre Mart ayı ortalama 20 binlerdermi açılacak demek bu?

Bir sıçrama olması kesin gibi ama o sıçrama bu aşamada mı gelir bilinmez gibi. Kcc bu yıl biraz farklı çalışıyor gibi..

• @bolatmali çok teşekkür ederim

• @mat 20700 üzerinde mi numaranız? Ben 20600lerdeyim, belki en son bana atmışlardır.

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@fatma-aykut tamamdır sorun anlaşıldı, doğum belgesi Türkiye cumhuriyeti vatandaşları için vukuatlı nufus kayıt örneği
    Siz kendiniziçin ayrı, eşiniz için ayrı bu belgeyi edevletten alıp gönderiyorsunuz

Çocuk için ise eş veya asıl talihlinin herhangi birinin vukuatlı nufus kayıt örneğinin bir kopyasını çocuğun ismine göre adlandırılıp gönderiyoruz

Siz şimdi hemen edevlerçte girip vukuatlı nufus kayıt örneğini alın
    Bu belgenin ismini
    2020EU00010XXX_Çocuk isim_soyisim_Birth_Certificate
    pdf

Diye adlandırıp konu kısmına case numaranızı yazarak hemen [email protected] adresine belgeyi gönderin

@Muhtaradana merhaba,

Evraklarımı bende Ekim de göndermiştim. Eşim ve kendim adına ayrı ayrı vukuatlı nüfus kayıt örneği gönderdim. Kızım için herhangi bir doğum belgesi göndermedim yani dediğiniz gibi kendim için almış olduğum nüfus örneğinin ismini değiştirerek kızımı ekleyerek tüm belgeleri tekrar göndermelimiyim ?

Gönderdiğim belgeler (kızım için sadece pasaport gönderdim)
    2020EU00029xxx_Simay_xxx_Passport_Biographic_Page.pdf
    2020EU00029xxx_Emre_xxx_Police_Certificates.pdf
    2020EU00029xxx_Emre_xxx_Passport_Biographic_Page.pdf
    2020EU00029xxx_Emre_xxx_Military_Records.pdf
    2020EU00029xxx_Emre_xxx_Marriage_Certificate.pdf
    2020EU00029xxx_Emre_xxx_Birth_Certificate.pdf
    2020EU00029xxx_Elif_xxx_Police_Certificates.pdf
    2020EU00029xxx_Elif_xxx_Passport_Biographic_Page.pdf
    2020EU00029xxx_Elif_xxx_Birth_Certificate.pdf

• @Emrejoy
    evet sizin veya eşinizin vukuatlı nufus kayıt örneğini, Simay için dosya ismini adlandırarak gönderin
    Yine email konu kısmına case numaranızı yazmayı unutmayın

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |