Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Manwe6265 Çok geçmiş olsun. İnşallah bütün etapları sorunsuz bir şekilde geçeriz.

• ⭐⭐⭐

@Manwe6265 Cenab-ı hak yardımcınız olsun hocam. Çok zor bir süreç. Zaman herşeyin ilacı derler beklemek sabır etmekten başka bir çaremiz kalmıyor

• ⭐⭐⭐

@Ayvaz-Azizov inşallah sorunsuz halletmeniz ümidiyle sizlere dua edeceğiz 🙏

• @fetihy Amin, Sağolun 🤗

• Merhaba, 2020 talihlisiyim. ekim ayında gönderdiğim belgelerin ulaşıp ulaşmadığını teyit etmek için mail yolladım. Belgeleriniz ile ilgili süreç devam ediyor dendi. Ama bu mesajın üzerinden de 1 ay geçti. Sizce bir problem olabilir mi? (18xxx)

• @Ayvaz-Azizov Teşekkürler, anladım ki sabırla beklemek en doğru olan bu süreçte. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@anilpaker, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells merhabalar tekrardan 28k talihlisiyiz bildiğiniz üzere daha numaramız aktif olmadı eşimle 10 gun once evlendik. bugün ds260 formunu açtiracağız. Ds260'ı açtirmak icin Kcc'ye atacağımız mail de evlilik cüzdanını taramamız gerekiyor mu? Evlilik dolayısıyla 2 kişilik formu kendileri açarlar mı?
    Şöyle bi mail yeterli midir? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim 🙂

Dear Sir/Madam,

Please unlock my DS260 form as I would like to make some revisions.

Thank you.

Case Number: 2020EU000...

Name & Surname: Talihlinin adı soyadı ( kızlık soyadını kullanıcaksınız )

Birthday: Ay/Gün/Yıl

Evlendiginizi de yazin isterseniz. Iki turlu de gerceklesebiliyor dediginiz, bence de evlilik belgesini email'de gonderin, boylelikle kendilerinin formlari acmasina yardimci olmus olursunuz. Eger acmazlarsa sorun degil, kendi formunuz acildiktan sonra ayrica form acabilmeniz lazim.

• Merhabalar
    Evraklarımı yollayalı tam 8 gün oldu ama halen mesaj gelmedi sadece standart evraklarınız alındı mesajı geldi lakin beklenen mesaj gelmedi bu normal mı?
    Yoksa mesajda dedikleri gibi 3_6 haftayı mı beklemek mı lazım?

• @Dursun yok size bu aralar gelmesi lazımdı, case numaranız 3binlerde değil mi?

Biraz daha bekleyin (1 hafta kadar) Eğer evrak onay emaili yine gelmez ise KCC ile iletişime geçin lütfen

• Sayın @Dursun Siz current olduğunuz için en kısa sürede onay gelecektir. 3-5 gün sabırla beklemek lazım.

• @Muhtaradana evet 3 bin.
    Bilginiz çok teşekkürler bekleyelim o zaman bir hafta daha
    🙏🖐

• Bu ileti silindi!

• Merhaba ds 260 formunu açtırmak için mail attım adres değişikliği yapacaktım bugün formu açmışlar yalnız formda bazı değişiklik yapmışlar daha önce kullandığımız mail adreslerini istemişler ama ben daha önce kullandığım mail adreslerini hatırlamadığım için No dedim bu ilerde sıkıntı yaratır mı?

• @yigitroun hatırlamadığınız bir emaili yazmamanız gayet normal, bir terslik olmaz

• selam,
    Benim numaram current olmadi daha ama subat kesin olur ve gonderecegim evraklar arasinda lise diplomam da var. Ben Turkdegilim ve vizeyi meleketimde alacagim fakat liseyi Istanbul/Turkiyede bitirdim ve unviseteyi de orada okudugum icin lise diplomama apostil lazim olmadigindan dolayi vurdurmamistim. Simdi lazim olacak ve kendim gelip halletmem gerekiyor.
    Benim sorum su, istenen evraklar arasinda lise diplomadan baska derler listesi/transkript de isteniyor mu? Bir de benim lisemin ismi de degismis ama onla ilgili heralde bir sorun olmaz diye ummuyorum.

• Istanbul Bulusmasi (18 Ocak 2020) https://yesilkartforum.com/forum/post/112801

İstanbul buluşmasına katılmak isteyenler için hatırlatma yapmak istedim⬆
    Görüşmek üzere

Kadıköy Nazım Hikmet kültür merkezi
    Saat 13:00

• Congratulations! Our records indicate that you have submitted all required documentation to the Kentucky Consular Center and are ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Bana böyle bi mail geldi @Muhtaradana @crazycells

• Evrak oyanı sanırım

• @AnarH, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Congratulations! Our records indicate that you have submitted all required documentation to the Kentucky Consular Center and are ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Bana böyle bi mail geldi @Muhtaradana @crazycells

Kentucky Consular Center'e gönderdiğiniz evrak için onay maili gelmiş size.

• @AnarH tebrik ederim, evrak onay emailini almışsınız

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |