Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@kturkay Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti içinde söyledi:

@air_technic ben 40 gün kala aldım. koltuk seçme hakkı gibi bir seçenek görünmüyor

sanirim ic hat vs. dis hat ucusuna gore degisiyor bu ozellik. ucusa 24 saat kala yapacaginiz online check-in sirasinda koltuk secebilirsiniz.

• Ben koltuk secimimi ucus tarihinden 2 ay once yaptim. Cunku koltuklar ucus gununuze 3 ay kala aciliyor. Donus koltuk secimimide mayisin sonu yapmam gerekiyor. Cunku donus biletim agustos sonu. Ama ben bunlari bileti aldigim acentadan yapiyorum. Belki bu acentalara saglanan bir uygulamadir tam bilemiyorum.

• Siteden seçemiyorsanız thy nin müşteri hizmetleri bilet numarasından işlem yaparak istediğiniz koltuk seçimini 100 gün öncesinden itibaren yapıyor.hatta yemek menüsü seçimini bile gerçekleştriyor.

• çok mu önemli bir konu? değil. ama bilişimci olduğum için "bilgi" benim için en kutsal metadır. ^^
    thy için olan tablo detaylarıyla aşağıda verilmiş. paylaşıyorum.sitemizde dursun. birine lazım olur.

https://www.turkishairlines.com/tr-tr/ucak-bileti/ucus-deneyimi/koltuk-secimi/

sayfadan da anlaşılacağı üzere. 79 dolarcık istiyorlar. ama altta küççücük yazıyla şunu yazmışlar
    ***Dış hat seferlerinde son 48 saat tüm koltuklar ücretsizdir.

• @kturkay abi dediğim gibi koltuk aralığı geniş koltuklar ücretli, yemek ve koltuğu uçuştan haftalar önce seçtim ve ücretsizdi. Sen uçaktaki ücretli olan 10-15 koltuklardan almaya çalışmışsın.

• @s-and-v mesajınızı yeni gördüğüm için biraz geç oldu ama.. Biz Houston'dan Dallas'a 45 No'lu yolu kullanarak, araba ile 3,5 - 4 saat gibi bir sürede gelmiştik. Kolay ve rahat bir yolculuk olmuştu 🙂

• UÇAK BİLETİNE %20 indirim CEPTETEB

alt metni

Uçak biletini Turna.com’dan %20 indirimli almak için CEPTETEB Kredi Kartı’nı kullanman yeterli!

Kampanya Detayları
    Kampanyamız 07.05.2018 - 31.12.2018 tarihleri arasında yalnızca CEPTETEB Kredi Kartı ile Turna.com internet sitesinden/ mobil uygulamasından alınacak olan uçak biletleri için geçerli.
    Yapılan harcamaların %20’si işlem provizyondan düştükten sonra kredi kartına iade olacak.
    Kampanyadan faydalanabilmek için Turna.com'a üye olmak gerekir.
    Kampanya kapsamında aylık max. 50 TL, kampanya süresince max. 250 TL iade kazanabilirsin.
    Kampanya aylık iadeler takvim ayı baz alınarak yapılacak. İşlem yapılan tarih baz alınır.
    Kampanya mobis bazlı olduğundan ek kartlar da kampanyaya, ek kart sahibinin mobisi kapsamında dahil olacak.
    Kampanya, yurt içi ve yurt dışı tüm uçak biletlerinde geçerli.
    İndirim tutarı toplam bilet fiyatı üzerinden hesaplanır. Seyahat sigortası ücreti indirim tutarı hesaplamasına dahil edilmez.
    Kampanya kapsamında alınan biletlerin iptal edilmesi halinde sağlanan indirim geri alınır.
    Başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
    Turna.com ve CEPTETEB kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Ayrıca kredi kartında biriken puanlarını, Turna.com’da Turna Puana çevirebilirsin. Kredi kartından çevirdiğin puanları kullanarak uçak bileti masraflarının bir kısmını ya da tamamını karşılarsın. Turna hesabındaki kart puanların hiçbir zaman silinmez. İster 3 ay, ister 6 ay istersen 2 yıl sonra uçak bileti almak için puanlarını kullanabilirsin.

• Turna , Momondo ve Skyscanner Aynı tarihler ile karşılaştırma tablosu ve bulunan fiyatlar.

alt metni

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@smesut elinize saglik sayin smesut, bu aralar yolculuk dusunen cepteteb'liler icin guzel bir firsat 🙂

• @crazycells
    Evet kampanya güzel gözüküyor ancak momondo da ve skyscannerde daha uygun fiyatlar bulunabiliyor.

Çünkü kampanyadan 1 ay içinde maksimum 50 TL indirim kazanılabilir notu var.
    Toplam kampanya süresince de 5x50 TL yani 250 TL indirim yapılabilir diyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@smesut Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti içinde söyledi:

@crazycells
    Evet kampanya güzel gözüküyor ancak momondo da ve skyscannerde daha uygun fiyatlar bulunabiliyor.

Çünkü kampanyadan 1 ay içinde maksimum 50 TL indirim kazanılabilir notu var.
    Toplam kampanya süresince de 5x50 TL yani 250 TL indirim yapılabilir diyor.

Aynen, su durumda yurtici ucuslar icin daha iyi bir kampanya gibi.

• @smesut @crazycells Geçen aylarda yurtiçinde bu CepteTEB-Turna.com kampanyasından faydalandım. İçeride biriken puanı da TL olarak kullanabiliyorsunuz.

• Arkadaslar bir ara elektronik esya yasagi vardi.Hala devam etmiyor degil mi? Laptop ve 100 ml yi asmayan sivilari yanimiza alabiliyoruz degil mi?

• Tickets.com.tr de Houston'a 30 ağustos tarihinde 2330 liraya bilet buldum ( Bu bilet fiyatı iyi midir ) Aynı bile Turna.com'da 4000 bin civar Cepteteb kartı kullanıyorum bu kampanyaya dahil olsam bile bilet 3200 lira oluyor. Çok avantajlı olmayabilir. Bunları da kontrol etmekte fayda var.

• Merhaba biletbayi.com adresine göz atmanı öneririm charter uçuşlar mevcut

• @nevermore Havayolu ve aktarma sayısı belirliyor birazda.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@chemist Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti içinde söyledi:

Arkadaslar bir ara elektronik esya yasagi vardi.Hala devam etmiyor degil mi? Laptop ve 100 ml yi asmayan sivilari yanimiza alabiliyoruz degil mi?

gecen yazin sonunda kaldirdilar yasagi. Yasaklilar sadece elektronik esyalardi diye hatirliyorum, sivi alimi sanirim hic degismedi. Ama su an laptopla ucaga binebilmeniz lazim, ayrica dediginiz gibi 100 ml'i gecmeyen sivilari da yaniniza alabilirsiniz.

• @crazycells Tesekkurler.Dediginiz gibi sorunsuz bir sekilde geldim.

• Bir soru: ucuz olsun diye gidiş dönüş bilet aldım. bu "no-show" konusu nedir ? misal abd ye gittik ve dönüş tarihine dönmedikse ne olur ? bi zararı var mı? bu no-show olayını açar mısınız? acaba daha sonraki aylarda yıllarda yine gidiş dönüş almaya kalkarsak eski zamanda gittiniz ama gelmediniz diye ceza falan veriyorlar mı ? yoksasadece gidişi yapmayıp dönüşü yapmaya kalksakmı nshow durumu sz konusu ? yani sonraki bilet satın almalarını etkiliyor mu bu gidi-dönüşün dönüşünü kullanmassak ? teşekkürler.

not: ucuz olsun diye güya gidiş dönüş aldık. sonra tarih erteleme yaptım. ceza ile toplam 19.000 TL ödedim ^^ thy. siz siz olun emin değilseniz tarihlerden; hemen almayın. (ceza 4K₺)

• Keske tarih tam belli olmadan almasaydiniz tabi beklenmeyen bir sey ciktiysa bir sey diyemem.ceza ne kadar odediniz acaba biletin ustune

Benzer Başlıklar

• 1
  • 36
  • 348
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

143

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.3k

| | | |