Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• GC talihlisi olarak, İlk gidişte THY ile Uçağa binerken sırt çantama 3.5 inch Harddisk koyarsam bomba falan sanıp çöpe attırırlar mı? yoksa kargo valizine mi koysam?
    çöpe at diyeceklerse mac e aktaracağım dosyaları. sıkıntı çıkarıyorlarmı ? binerken ya da indikten sonra acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haluk-cetiner İlk gidişte Sabit Disk götürebiliyor muyuz ? içinde söyledi:

GC talihlisi olarak, İlk gidişte THY ile Uçağa binerken sırt çantama 3.5 inch Harddisk koyarsam bomba falan sanıp çöpe attırırlar mı? yoksa kargo valizine mi koysam?
    çöpe at diyeceklerse mac e aktaracağım dosyaları. sıkıntı çıkarıyorlarmı ? binerken ya da indikten sonra acaba?

Sorunuz ucakla yolculuk ile alakali, Green Card'li olmaniz ya da ilk girisiniz olmasi size ne avantaj ne de dezavantaj sagliyor...

Sorun olmadan hard drive'lari yaninizda goturebiliyorsunuz. Benimkiler 3.5 degil 2.5'tu ama hickimse bakmamisti. Eger cekinceniz varsa bileti alirken ilgili havayolu sirketlerine sorarak emin olabilirsiniz.

• @crazycells avantaj dezavantaj derken? .. bilmem?! daha önce uçağa binmedim. tüm ayrıntıları yazmamın cevabınız da önemli olacağını düşündüm. demekki farketmiyormuş. teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haluk-cetiner İlk gidişte Sabit Disk götürebiliyor muyuz ? içinde söyledi:

@crazycells avantaj dezavantaj derken? .. bilmem?! daha önce uçağa binmedim. tüm ayrıntıları yazmamın cevabınız da önemli olacağını düşündüm. demekki farketmiyormuş. teşekkürler

kusura bakmayin dusuk cumle kurunca o kisim anlasilmamis 🙂
    ne avantaj ne de dezavantaj demek istedim.

Yok, sizin statunuz bu durumu etkilemiyor.

• ⭐⭐

@haluk-cetiner ben de usb harici diski cantamda götürdüm yalnızca ucakda verilen mavi forma değeriyle beraber yazmışdım bir sorun olmamışdı

• Bir bavul dolusu hard disk, bilgisayar ekipmani kablo vs ile sorunsuz giris yapmistim.

• ben ps4, bir de işyerimdeki pcsistem ünitesi ile monitörünü götürmeyi düşünüyorum bu türde bir giriş yapan oldu mu acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@FreeLander, içinde söyledi: İlk gidişte Sabit Disk götürebiliyor muyuz ?

ben ps4, bir de işyerimdeki pcsistem ünitesi ile monitörünü götürmeyi düşünüyorum bu türde bir giriş yapan oldu mu acaba?

ABD'deki voltaj 110-120 , o nedenle gotureceginiz elektroniklerin bu aralik icin uygun adaptor tasidigina emin olun. Bir de bir seyin ucagin bagajinda gitmesi kirilmayacagi anlamina gelmiyor.

Kar/Zarar hesabi yapip, ekstra bagaj ucreti, kirilma riski vs. degerleri goz onunde bulundurup goturup goturmemeye karar verebilirsiniz.

• @crazycells teşekkür ederim cevabınız için ama tam ifade edemedim sanırım, alt bagajdan sağlam çıkmayacağı konusunda kuşkum yok zaten, ben kabin içi valiz ile götürebilir miyim onun derdindeyim...

• bu arada soru hakkında açtığım başlık konusunda haklısınız ama zaten siz gerekeni yapmışsınız.
  • ⭐⭐

Bu ekipmanları güvenlik kontrolü sırasında çanta veya valizlerden çıkarıp arama bandındaki tepsilere ayrı ayrı koymanız gerekiyor.

Ayrıca elektronik cihaz ve disklerin içeriğini incelemek isteyebileceklerine dair internette güvenilir gördüğüm kaynaklarda birçok yazı okudum. Belki birçoğumuzun başına gelmiyor ama böyle bir ihtimal olabileceğini de belirtmek gerekebilir.

Benzer Başlıklar

• 9
  • 16
  • 5
  • 2795
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

39.8k
Kullanıcı

5.7k
Konu

418.1k

| | | |